0 oy
365 göst.
Diğer kategorisinde (3,276 puan) tarafından
Güne boğaz yanması ve öksürükle başladım gece kızımı emzirmek için uyandığımda boğaz yanmam öksürük yoktu birde baş ağrısı var şimdi oldu bizim ev çok soğuk oluyor geceleri bazen kızımı emzirirken uyuyakaldigimda göğsün sırtım ne açık oluyor donuyorum üşüttüm mu bilmiyorum eşimin iş yerlerinde artış var ilk pozitifliğinde büyük ihtimal taşıyıcıydı hicbir belirti yoktu acaba yine mı öyle ay çok kötü ya emziriyorum ilaç vermezler değil mi emzirip ilaç kullanan var mı eğer varsa teste giderim 

13 Cevaplar

+1 oy
(22,070 puan) tarafından
Bendede hepsi var doktora gittim bogazlarim enfeksiyon kapmis gribim yani korkma ins dglsindir
(3,276 puan) tarafından
Inşallah canım ya
-Reklam-
+1 oy
tarafından
İlaç kullanıp kullanmamak önemli değil ilaç kullanamasan bile gidip test vermen lazım pozitif se karantinam başlar temaslılar belli olur böyle yaparak herkesi tehlikeye atıyorsunuz 
(3,276 puan) tarafından
Test yaptırmıcam demedim canım zaten daha sabah başladı belirtiler eğer akşama kadar takip edicem vericem emin ol lingir lingir gezenler gibi umursamazlık yapmıyorum keşke uyarını i.t ayağı yemiş gibi gezenlere yapsan
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Sadece baş ağrısı ile bile pozitif olan var bunlar ciddi belirtiler malesef 
(3,276 puan) tarafından
Aynen canım eşimde pozitifken devam eden baş ağrısı vardı ama zaten devamlı ağrıyordu
+1 oy
tarafından
Test vermeden bilemezsin
(3,276 puan) tarafından
Akşama kadar takip edicem olmazsa test yaptırirım canim
0 oy
(27,336 puan) tarafından

Belirtileri takip et test yapmadan bilemezsin geçmiş olsun 

(3,276 puan) tarafından
Öyle yapıcam canım
0 oy
(9,946 puan) tarafından
Oksuruk ve bogaz yanmasi tek basina belirti degil canim. Gripte olabilirsin yani. Ben oldum ilac kullanmadim emzirdigim icin. Eşin test yaptirdiginda pozitifken koku tat kaybidami olmadi hic
(3,276 puan) tarafından
Yok canım hicbir belirti yoktu yorgunluk ve baş ağrısı vardı bunlarda zaten sürekli yaşadıkları şeylerdi
0 oy
(3,053 puan) tarafından
Canım 3 gün önce aynı oldum hatta yerimden felan kalkamadım biraz dinlendim kendimi sıcak tuttum ağrı kesici mi eksik etmedim şükür iyiyim sende dinlen terle baktın hafifleme yok bı hastaneye git derim usutmuste olabilirsin artık herşeyi koronaya bağlıyoruz:(((
(3,276 puan) tarafından
Aynen ya psikolojik hemen bir boğaz ağrısında koronamıyım
(3,053 puan) tarafından
Valla canım bizde öyleyiz ailecek iyice paranoyak olduk
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Geceleri çok dikkat et usutme gerekirse çorapla yat sıkı giyin gripte olabilir salgin var
(3,276 puan) tarafından
Aynen takip edicem şuan sigara içtim kokusunu tam alamadım belki psikolojik olabilir ilaç vermiyolarmış ama eşim işe gitmemesi için test yaptırırım pozitif çıkarsa en azından milletin vebaline girmeyiz
0 oy
tarafından
Test yapmadan bilemezsin çok geçmiş olsun
(3,276 puan) tarafından
Sağol canım buralar çok kötü test yaptırmaya gitsem negatifse bile hastanede kaparım takip edicem koku duyum tam yok gibi tam alamıyorum
tarafından
Tat koku kaybı varsa korunadır canm
(3,276 puan) tarafından
Sigara ictim tam kokuyu alamadım canım takip edicem
tarafından
Aynen kuzum takipte kal
0 oy
(643 puan) tarafından
Bende 2 gün önce aynısı oldum bugün daha ağır öksürüyorm ve balgam burun akıntısı da var sanki kokuda alamıyorum 14 günlük lohusayim gidip normal ilac yazdircam korona ilaçlarını kullanamam emziriyorum diye off of
(3,276 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım allah iyiliğini versin bebeğini maskeyle emzir
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Tat koku kaybı varsa koronadir yoksa kendini takip et parol iç limon iç ıhlamur yap aşkım korkma korona ise bile grip gibi atlaticaksin yüksek ihtimal ile
(3,276 puan) tarafından
Inşallah canım sabah kokuyu tam alamıyordum temizlik yaptım deterjanlarınkini çok iyi alamadım bol gargara yapıyorum
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Bahsettiklerini bende de kalkınca oldu korkuyorum 
(3,276 puan) tarafından
Inşallah griptir  canım ya insan psikolojikmen etkileniyor
(3,078 puan) tarafından
Aynn öyle canım ya rabbim korusun
(3,276 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Mutlaka gidin aynısı vardı üşüttüm dedim gitmedim sonuç pozitif. Bazı semptomlar grip ve soğuk algınlığıyla çok benziyor. Daha sonra koku kaybım da oldu zaten. Gidin mutlaka tedbir alırsınız hiç olmazsa. Ya da eve çağırın bizim eve geldiler.
(3,276 puan) tarafından
Burdakiler gelmiyor canım ya eşim pozitifken rahatsızlandı aradım çok yoğun kendi gelsin dedi polisi aradık ambulans gelmek zorunda neden öyle dediler demişti akşama büyük ihtimal giderim canım buralarda çok kötü aslında ben evdeyim eşim işe gidip geliyor karantina olursa o gitmez en azından
(2,493 puan) tarafından
Mutlaka git o zaman canım mutlaka

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 178 göst.
10 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 021821 (1,385 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 243 göst.
13 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Gurmeanne (573 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 134 göst.
19 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 102 göst.
27 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu

378,093 soru

11,316,819 cevap

34,761 kullanıcı

...