0 oy
329 göst.
Diğer kategorisinde (63 puan) tarafından
Kadirin bir şerefsizin elinden kurtardığı kadın bugün yine bir serefsizle tutuklandi hemde eroin yüzünden yaktın kendini kadir bakalım hayatını kurtardığin kadını bu sefer kim kurtaracak umudum senin içerden çıkman bunun gibi adeletsizlikler yüzünden şimdi sokakta dövülen kadınlara kimse el uzatmiyor çünkü kadir şeker akıllarına geliyor ben bişey demiyorum ya sabah sabah sinirlerim hopladi ama eğer yarın bir gün bı kadın sokakta dovulurken kimse kurtaramadı diye ölürse benim hakkım o kadına helal değil insan değilsin Ayşe!!!!!

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
O kadar psi ko pat katillere karısını kesen kızını hamile bırakan karaktersiz mahluklara cezai indirim uygulayıp denetimli serbestlik veren sözüm ona adalet bu çocuğu hapse attı allahım ahirette sorsun hesabını misliyle çıkarsın inşallah bu ülkede adalet falan yok bir kez daha anladık canımız acıya acıya 
(63 puan) tarafından
Bıktık artık bıktık ne zaman hakimin verdiği kararlara yüzümüz gulecekse
tarafından
Bu gidisle hic bir zaman adamalr uyusturucu bagimlisi para istemisler vermemis diye yasli baski bir simitci amcayi öldüresiye dövüyorlar üstüne video ya çekiyorlar mahkemeden denetimli serbestlik kararı çıkıyor
Karakter yoksunu herifin teki üç küçük çocuğunun gözü önünde karısının şah damarını parçalıyor hastanede can çekişirken o kadın adama denetimli serbestlik veriliyor
Yani kendinizi kollayın yarın birgün kocanız girtlaginizi keserse yada birileri yok yere tutup sizi öldüresiye döverse zanlılar zerre ceza almayacak ve eğer siz sağ kurtulursanız sevinmeyin o adam mutlaka donup gelip yarim bıraktığı işi bitirecek
Bu ülkenin hakimi savcısı avukatı gereken eğitimi gereken adalet anlayışıni öğrenmediği sürece ne sen ne ben ne bir başkası asla ama asla güvende değiliz ve bizim için adelet yok
-Reklam-
0 oy
(3,277 puan) tarafından

Hemserim hmde nasil yakti kendini ama bilemzdiki 

image

(63 puan) tarafından
Hiç sorma ya sırf o kadını sislemek için bile içeri girerim pislik karaktersiz
(3,277 puan) tarafından
Karaktersiz hafif kalir cnm bildigin o....u
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Kadın zaten belliydi açıkçası keşke hiç yakmqsaydi kendini 
(63 puan) tarafından
Aynen bacım aynen ağzına saglik
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Erkeklere tapan kadinalra bir gram üzülmüyorum yok çocuğum babasız büyümesin maddi imkanın yok bilmem ne bunlar bahane adamı bırakmıyorlar ama o dayağı yiyorlar.yazik günah gencecik bir çocuk ne hale geldi böyle düzgün erkekleri de içeri atarlar işte bizim adaletimiz bu 
(63 puan) tarafından
Adalet mi kalmış ya hakim içip içip davaya gieiyo heralde
(7,441 puan) tarafından
Hakimlere de o kararı verdiren bı merci var onlarda tek başına karar veremiyor adalet sistemi bu sekilde oturmuş onlarda buna ayak uyduruyor
(63 puan) tarafından
Valla kime kadar gidiyosa artık sıkıntı üstte de devam ediyo demektir
(7,441 puan) tarafından
Yazık valla halimiz içler acısı
0 oy
(406 puan) tarafından
O kadar kafın arasından en kurtarılmıcak olanına denk geldi yavrum ya hakimlerin değilde Allahın adaletine kalır inşAllah
(63 puan) tarafından
Kadın mı onu da tartışmak lazım bacım veya o kafinsa biz neyiz melek filan mı

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 362 göst.
20 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde linosun anasi:) (2,241 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 861 göst.
11 Mart 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,282 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 32 göst.
5 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Busra2607 (279 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 150 göst.
5 Nisan 2024 Aile kategorisinde hanimeli (471 puan) tarafından soruldu

376,775 soru

11,275,633 cevap

34,665 kullanıcı

...