0 oy
314 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (489 puan) tarafından

image

dun İzmir bomba aldim masterchef te görmüştüm canim istemisti . Bakikesirde bi pastaneden aldim . Anam bu neee boyle icinde yoğun cikolata dan bitiremedim incecik hamur tamam da ici yarim kg cikolata  :D tadi guzel tamam da . Hanurubitti çikolatası tabakta kalakaldi:woot: napim ekmeğe sürerim zebil olmasin :P bidaha da almam

14 Cevaplar

+1 oy
(12,516 puan) tarafından
Yedim de cidden bomba ya çok ağır 
-Reklam-
+1 oy
(14,044 puan) tarafından
Pide satan bir restorandan almıştık bizde çok beğenmiştim :)
+1 oy
(795 puan) tarafından
Ah ah İzmir'de yemek lazım onu aslen izmirliyim keşke gidebilsem de afiyet olsun canım 
+1 oy
(132 puan) tarafından
Bi aralar bende cok aliyodum pastaneden. Evde denedim yapmayi beceremedim. Icine az koymustum.  Tarifteki gibi de yaptim ama pismedi bi turlu. Tadi guzelde icinde cok fazla cikolata olmasa..
+1 oy
(1,042 puan) tarafından

Kız kaç senedir izmirde yaşıyorum ama şu İzmir bombayı bı ben yemedim heralde bana da yazıklar olsun :D:ermm::D

0 oy
tarafından

Adi üstünde izmir bombası :D izmir bombasını  sevmeyen de ne bileyim:D

(489 puan) tarafından
sevdim de hamur incecik cikolata kalakaldi baksana resme
tarafından
Sen gel onu birde izmirde ye o zaman bayılacaksın :D
Olsun olsun fazla çikolata fazla mutluluk demek :D
(489 puan) tarafından
Ya cok tatli sevmem ekmeğin üstüne bile ince bi tabaka sürerim:))) esim hep der o ne kiz oyle hic surme daha iyi:P hehehe
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Bi tanesini iki gün yiyorum çok tatlı sevmem ama onun dısı çıtır oluyor seviyorum ama çok ağır 
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Hiç yemedim ya ama denemek isterim :) 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Çok çikolatalı olduğu için sewemedim ben:))
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Izmirde yiceksin bunu kalın ve ince hamurlusu var 2 çeşit sen ince olanı almışsın ☺
0 oy
(2,937 puan) tarafından
Ay ben çok severim 
0 oy
tarafından
İyileşince bende bakarım tadına bir kere 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Hiç güzel bisey degl  içine onca çikolata konur mu aşırı bayici bişey 

Küçük minik toplar olsa yeenirde bu ağır yani 
0 oy
(245 puan) tarafından

Bende izmirdeen aldım ama sevmedim guzel degil diyemem cunku ben zaten cıkolata sevmeyen biriyim icindeki cikolata olmasa hamuru kıyır kıyır guzel :)):)ama hamuru da bi basına birseye yaramaz icinde peynir olsa keske 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 159 göst.
0 oy
1 cevap 60 göst.
0 oy
2 cevap 51 göst.
6 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir5 (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 98 göst.
27 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir5 (228 puan) tarafından soruldu

382,856 soru

11,460,555 cevap

35,046 kullanıcı

...