0 oy
304 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
Bebeğim altı aylık bebe bisküvisi zararlimi siz veriyor musunuz kızlar 

15 Cevaplar

0 oy
(3,862 puan) tarafından
18 aylik benimki daha yeni yeni 1 2 tane sutle karistirip veriyorum , 
tarafından
Erken mi o zaman
-Reklam-
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Ben yumurta ile avakado vs ile karıştırır verirdim 
tarafından
Zararlı değil demi
(12,777 puan) tarafından
Yani çok faydalı ld söylenemez ama ne faydalı ki artık herşeyde katkı madde var en iyisi hipp diyolar onu alabilirsin yada kendin yap ben kendim de yaptım yemedi
tarafından
Şuan sadece yoğurt vermeye yeni başladım içine bı tane ezmek istiyorum da kararsız kaldım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Kendiniz yapıp verin paketlerde katkı maddesi var bende almıştım hero baby rezeneli olanı 2 paket bidaha almadım 
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Biz daha yeni basladik patates ve yogurt tatti bir tek havucuda tattirdiktan snra kndim cicibebe yapmayi dusunuorum
tarafından
Kaç aylık bebiş
(5,913 puan) tarafından
3gun snra 6aylik olck
0 oy
(660 puan) tarafından
Benim kızim da 6 aylik kahvaltisında yada yogurduna 1 tane ufaliyorum cok faydali degil ama herseyde bi katkı var oglumada kullandım cok sukuq bisey olmadi
tarafından
Teşekkürler cevap için bende yoğurda ekliyorum
(660 puan) tarafından
Rca ederim cnm
0 oy
(307 puan) tarafından

1 hafta sonra 8 aylık olacak kızım. E bebekten hamm markasının almıştım. Çok nadir veriyorum eline kemiriyor :D 2 haftada 1-2 kere falan. 

0 oy
tarafından
Ben kendim yaptım keçi sütüyle yoğurt yapmıştım onunla yaptım çok güzel yiyor hazır da alfım verdim ama çok şeker var içinde yapabilirsen kendin yap
0 oy
(44,718 puan) tarafından
Ayy valla her sey zararli ona kalsa bu bebeler ne yicek su zaman katkisiz be kaldiki dogal seyker icin koyde yasamak gerek ben veriyorum canim.ilk cocugumada verdim hic bi sıkıntilarida yok sukur yogurda katiyorum oglum cok seerek yiyo hemde bole tok tutuyo
tarafından
Aynen öle ya herşey zararlı ne vercez bilemedim
0 oy
(52 puan) tarafından
Hero baybnin organik bebe bisküvisini veriyorum sofra şekeri var içinde ama cici bebeye göre daha masum kendim denedim ama olmadı çok sert oldu tadı da çok güzel olmadı o yüzden aldık bizde hafta da iki kez veriyorum sadece bazen bir bile oluyor 
0 oy
tarafından
5.aydan itibaren vermeye başladım 11 aylık günde 3-4 tane suyla karıştırıp yediriyorum
0 oy
(6,796 puan) tarafından

:angel:

1 yaştan sonra sütle birlikte verdim.

0 oy
(9,238 puan) tarafından
Kızm 14,5 aylık. Daha 3kuçuk paket fln bitirdik. Çok zorda kalmadıkça vermiyorum..
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Ben veriyorum 5 aylık 2 taneyi 3 dilim muzla ezip ılık su ile yediriyorum ama doktor izni ile tabiki
tarafından
Doktor yedirme demedi yani duymak istediğim buydu aslında
(3,055 puan) tarafından
Hayır canım demedi öyle bişey benim yeğenim onunla büyüdü emin ol şimdi nasıl sağlıklı boy kilo maşallahı var kız çocuğu birde 13 yaşında ama 18 duruyor
0 oy
(1,794 puan) tarafından
İmkanin varsa kendin yap ben yapmıştım fırın kötü olduğu için olmadı. Mecbur kalmadıkça kullanmıyorum ebebektekiler cicibebeye göre biraz daha sağlıklı. 
0 oy
tarafından
ben veriyorum yaa. bebe bisküvisi boş bişey gereksiz karbonhidrat vermesen daha iyi tabi benım fırsatım olsa kendım yapacağım da günde bir veya 2 tane verdiğim için uğraşmıyorum 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 52 göst.
19 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
28 Ocak 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Esra1212 (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 146 göst.
8 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Goncagull (1,154 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 187 göst.
5 Eylül 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Piskopos-_civciv-_ (5,877 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...