0 oy
569 göst.
Diğer kategorisinde (467 puan) tarafından
Yemek yesek meyve yesek hep agzimiza bakıyor sonra kendi ağzını meme emer gibi şapırdatıyor bizi görmesin diyoruz öbur tarafa ceviriyoruz yine dönüyor bakıyor valla kendimi günaha girmis gibi hissediyorum sizinkilerde öyle mi ne yapıyorsunuz siz? Bide bebek yemegin kokusunu alinca zayiflar diyorlar. Valla bugün eşim sofradan kalktı yemiyorum çocuk bakıyor diye :D

19 Cevaplar

0 oy
(119,326 puan) tarafından
Puuhahaha kiz erkeklerde bi tuhaf haa 
(467 puan) tarafından
Hahaha baba yüreği
-Reklam-
0 oy
(2,964 puan) tarafından

6 aylık hala öyle ufak ufak tadim yaptırıyorum ama verdikce daha cok bakiyor istiyor:D

(467 puan) tarafından
Bizimki daha 5 aylik valla napcagimi sasirdim
(2,964 puan) tarafından
Senin durum daha fena versen gönlün razı değil vermesen için yanar. Insanin boğazına düğümleniyor
(467 puan) tarafından
Aynen oyle valla
0 oy
tarafından
Kız öyle parmağınla tattır nefsi tatmin olur bebişin ay yazık :) tabi zararlı olan şeylerden değil de meyve falan :) 
(467 puan) tarafından
Bi iki meyve tattirdimda yemeklere de bakıyor napcaz bilmiyorum:d
0 oy
(508 puan) tarafından
Benim bebeğim 4.buçuk aylık 3 buçuk aylığından beri öyle valla ben birşeylerden yalatiyorum filan yani baksın tadına diye gönlüm razı gelmiyor icin yanıyor 
(467 puan) tarafından
Ben en fazla meyve  değdiriyorum ağzına onun dışına bisey vermiyorum valla şimdiden başlamak istemiyorum gidaya
(508 puan) tarafından
Tabiki herkesin kendi düşüncesi
0 oy
(1,635 puan) tarafından

Kız benim oğlan 4 aylıkken poğaça yemiş adam :D

Kucağımdayken poğaça yiyodum kafayı bi gömdü poğaçaya zor aldım ağzından..

Kimseye değil ama ben ne yersem yemek isterdi

Elimde tabak görsün delirirdi resmen banada ver diye. Ben az az veriyodum yediklerimden valla öyle yapınca. Yüreğim el vermiyodu çünkü. Elimde ne görse saldırıyodu sıpam <3

(467 puan) tarafından
Valla bende dayanamıyorum ama ne yapıyım mecbur ah bu bebekler
(1,635 puan) tarafından
Çok katı olmayan şeylerden az az tattır bari yazık
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Aynı valla canım ceviriyoruz iyice sunuyor ben artık veriyorum ne olursa acı ve tuzlu hariç ne yersek çok az da olsa veriyom nefsi çekmesin göz hakkını almayim diye ;)
(467 puan) tarafından
Canım ben şimdiden vermek istemiyorum ya o yuzden
0 oy
(322 puan) tarafından
Hahay eşin ne iyi kalpliymiş maşallah bebeğini uyut öyle yiyin canım başka çare yok ben elimden geldiğince öyle yapıyorum bizim ki 4.5 aylık bizimkide çok dikkat ediyo yemeğe falan 
(467 puan) tarafından
Genelde uykusu yokken yiyoruz başka odaya atcam en sonunda hahahah
0 oy
(980 puan) tarafından

Yaklaşık bir haftadır benim kızda aynı. 123 günlük şu anda. Aynı dediğin gibi eşimde kızıma şey der 

"Kızım bakınca yiyemiyorum bakma" der :D<3

(467 puan) tarafından
Hahaha ben diyorum bisey olmaz eşim diyor ben yiyemem ağzıma bakiyor
(980 puan) tarafından
Bu babalar aynı demek ki ☺️
(467 puan) tarafından
Demekki :)
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Kız kaşığın yemek yokunu tattır azıcık canım.
(467 puan) tarafından
Daha 5 aylik gelişimi iyi şimdiden vermek istemiyorum arada mandalina elma falan ağzına değdiriyorum o kadar
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Benimki de öyle ya 2 aydır önünde bise yiyemiyorum sanki oruçlu birinin önünde bise yiyorum da gunahagiriyorimgibi hissediyorum..oglumdan dolayı mutfakta masada yiyemiyoruz yemekleri odada yer sofrasında yiyoruz onuda oturttum sofrada yarim limon vardı kalkana kadar iki saat limonu aradım durdum,meğerse almış eline eğilmiş onu yiyo elime limonu aldım bi baktım içinde bi damladık suyu kalmamış 
(467 puan) tarafından
Hahaha akıllı çocuk canı limon istemiş demek :d
(9,626 puan) tarafından
Evet ya çok seviyo limonu hiç yüzünü de burusturmuyo☺️
(467 puan) tarafından
Ne güzel
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Ek gıdaya hazır oldugunun işaretiymiş o geçen bir doktor söylemişti 
(467 puan) tarafından
Ama gelişimi iyi sadece anne sütü alıyor şimdiden başlamak istemek ek gidaya
0 oy
(44,674 puan) tarafından
Oglumda o kadarlikken oleydi ben ekmegin icinden minik batirip verirdim.tadimlik simdi 11aylik yemedigi yemek yok
(467 puan) tarafından
Ben şimdiden bisey vermek istemiyorum canım ya
(44,674 puan) tarafından
Sen bilirsin canim tabikide ama sonra yemek yedirmek biraz zor oluyo yada cok seciyolar kizimida bole buyuttum oglumuda daha hic yemek yemeleri icin ugrasmadim
(467 puan) tarafından
Doğrudur canım en azından 6 aylik olsun öyle yavaş yavaş herşeyden veririm diye düşünüyorum
(44,674 puan) tarafından
Ilk cocuk senin heralde ondan bole tedirginsin:))))
(467 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Ilk çocuk ama onunla alakası yokki canım kilosu zaten ayina gore önde bile gidiyor o yüzden 6 ay olsun hatta 6 buçuk aylıkken falan başlamak istiyorum bide diyorlar ya bebek artık yemek yemeye başlayınca zayıflıyor diyor ondan
0 oy
tarafından

Valla bizimkide öyle ekmeği ağzıma koyarken ta atılıyor almak için gerçi şimdi 8 aylik olduk veriyorum herşeyden ama çocuklar cips cikolata felan yerken hemen atılıyor bende yanında bişey yedirmiyorum yazik acıyorum :ermm:

(467 puan) tarafından
Evet ya kendimi günaha girmis gibi hissediyorum
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Aynı benim kız tarif etmişsin ama bizimki 4 aylıktan beri yapıyor Du ben ne yesem ağzıma bakıyor bende geçen doktora sordum ek gıda verebilirmiyim diye ver dedi dün başladık ama hüsranla sonuçlandı yoğurta alerjisi çıktı bütün vücudü kabardı kuzumun 
(467 puan) tarafından
Ay yavrum benim ya
(3,823 puan) tarafından
Sende dikkat et başla istersen tadımlara yavrum bakmaz hem öyle benim kızımda sadece anne sütü alıyor
(467 puan) tarafından
En azından 6 aylik olsun öyle başlıyım diyorum bazen meyve yerken elma mandalina ağzına değdiriyorum o kadar
(3,823 puan) tarafından
Mandalina vermedim ben daha hiç ama elmayı 4 buçuk tan beri benle beraber yer yani yalıyor bende erken ama en azından tadımları bitiririm diye düşündüm
0 oy
tarafından
Siz yerken onunda eline havuç felan verin. O suan yemeyi taklit ediyor. Bende öyleyim oğlumun yanında abur cubur bişey yiyemiyorum. Sofrada eline kaşar peynir ekmek felan veriyorum bide kaşık o öyle hem yer hem oyalanırken bizde yemek yiyoruz 
(467 puan) tarafından
Benimkide eline bisey verince duruyor ama sofraya oturunca elinde ne varsa bırakıyor bize kitleniyor
tarafından
Oyy :)) iyi taklit edecek belki de :D
(467 puan) tarafından
Olabilir valla :d
0 oy
tarafından
Benim kızımda aynı ne yesek istiyo sofra görünce titriyor ağzını şapırdatıyo sanki çocuk oruçlıda biz karşısında yemek yiyoruz mandalina verken bazen ağzına değdiriyorum 
(467 puan) tarafından
Gerçekten ya insan yemek yemek istemiyor valla
0 oy
(2,264 puan) tarafından

Ayyy inanırmısın bizde öyleyiz eşimde diyor o bakarken ben yiyemiyorum diye :D

(467 puan) tarafından
Hahaha ah bu babalar
(2,264 puan) tarafından
Aynen :) ')')
0 oy
(477 puan) tarafından
Çok normal cnm bebeklerin hepsi oyle bakiyolar ellerine  emzik gibi olan meyve sikacagi  var yemek yerken meyve köy icine o da onu yesin
(467 puan) tarafından
Canım benim oğlum emzik falan tutmuyor doğduğundan beri bazen meyve ağzına değdiriyorum ama aksam yemeklerinde bize kitleniyor valla şaşırdım 6 aylik olsunda onada artık biseyler verim diye bekliyorum
(477 puan) tarafından
Yok canm  emzik degil emzige benzer meyve koyuyosun icine o ısırdıkça  meyve suyu gelcek agzina
0 oy
(2,590 puan) tarafından
:))) aynisini bizde yasadik esim cogu zaman kalkiyordu yada mutfakta yiyodu:) bebekler o zaman hevesli merakli oluyo yemek yeme zamani geldiklerindede agizlarini acmiyorlar :)
(467 puan) tarafından
Valla öyle. Bakalım ek gıdaya başladıklarında da öyle iştahlı olacaklarmi

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 360 göst.
24 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Tunanin annesii (156 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 51 göst.
6 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Selin1903 (362 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 76 göst.
31 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu