0 oy
343 göst.
Diğer kategorisinde (1,424 puan) tarafından
Kızlar bu 6. Aya ek gıdaya geçince yine Ne sütü vermek isteyen veriyor değil mi yani illa verecez  diye birşey yok demi.  Ek gıdada neler veriliyor yani bebeğin karni doyuyor mu onda? 

5 Cevaplar

0 oy
(12,777 puan) tarafından
Hayie tadimlik veriyosun cnm 1 cay bardagi gecmeyecek 1 gun 1 cay kasigi 2 gun tatli 3 gun corba  kasigi gibi gene emzirmeye yada mamaya devam once sebze veriyosun ben oatates havuc vs veriyoeum elma kayisi vs yogurt oyle basliyosun tadimlik maksat çiğneme  yutma becerisi kazansin ilerde gerilemesin yemede zorlanmasin vs die
(12,777 puan) tarafından
Siringa ile ver cnm sag  biberona 2 3 şırınga hazirla cek cek ver
(581 puan) tarafından
Tamam sabah alayim öyle yapayım ozaman çok kotu çünkü çok etmiyor ağlaya ağlayan emziriyorum
(12,777 puan) tarafından
Kotu oluyo gaviscon yazmıştı doktorum bana baya iyi krwmama devlet  karşılamiyo bende ikk zaman sürer diger gögusu emdirip bodaltana kadar  2 3 saat bekletir karbonatli.su ile siler zeytinyag  surerdim senin dahs kotu ise gogus kalkan vs de al
(12,777 puan) tarafından
hatta uci delik li oluyo gogus ucu olmauan inla emziriyo bence sen onu al onla emzir gogusun iyi olaun
(581 puan) tarafından
Bende onu kullanıyorum şuan. Bakalım gece uykusuna yattı 4-5saat uyur geçer inşallah senin dediğini de yapayım nolir nolmaz gecsede tekrar yara oluyo
-Reklam-
0 oy
(319 puan) tarafından
Aynı benim gibisin çocuklarımız nasıl hakkımızı oduyecek hemşire sana kilo almamış bebeğin dediginden beri nekadar çabalıyor sun rabbim senin sevdiğinin binkati sevgi bebeğinin kabinede versin allah sana bağışlasın amin
(1,424 puan) tarafından
Ay canım benim sabah sabah okuduğum en güzel yorum buydu sanırım. ALLAH  sağlıkla bizlere bagislasinda  gerisi boş. Ama istiyorum ki emsin.. ❤❤❤❤
0 oy
tarafından

İnek sütü yasak 1 yaşına kdr 

Şuan bn çorba pure pirinç umuma maması yoğurt ( meyveli ) veriyirm doyuyor 
(1,424 puan) tarafından
Kaç aylıktı senin bebiş canım
tarafından
5 aylık oldu
0 oy
tarafından
Cnm inek sütü için şuan erken bence bn de 1 yaşını bekledim ama 6 ayda erken biizde 9 buçuk aylıkken başlamıştik süte vermek zorunda değilsin tabiki şuan için çorba yoğurt verebilirsin ve blendir kullanma bence cnm pütürlü yiyeceklere alışsın bebeğin sonra bi. Pirinç bile yutarken boguluyolar 
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Ben ek gıdaya geçince ana öğün olarak yine emziricem ara öğün olarak ek gıda vermeyi düşünüyorum 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 69 göst.
1 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Duru2121 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 65 göst.
30 Ekim 2023 Aile kategorisinde Deflin (545 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
5 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miracinannesi.34 (795 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 56 göst.
28 Eylül 2023 Aile kategorisinde Umayyyy (3,503 puan) tarafından soruldu

382,365 soru

11,447,936 cevap

35,021 kullanıcı

...