0 oy
1,403 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kapı pencere acamaz oldum korkudan her gün yılan haberi goruyorum instagramda psikolojim bozuldu artık eşim geçen gün yürüyüşe çıkalım dedi ya yılan çıkarsa diye çıkmadım balkonun kapısını açıyor kapattırıyorum korku içimden gitmiyor bi türlü :(

16 Cevaplar

+2 oy
(8,245 puan) tarafından
Annem hep yılandan değil salandan kork der.Korkuyla yasanmaz canım Allaha emanetız hepımız
tarafından
Bir şey yapmazlar muhtemelen ama o korku yeter bence insana bi de ben öyle köyle filan işim olmadı bu yaşıma kadar alışkın değilim ondan kaynaklı bu kadar korkum
(8,245 puan) tarafından
Bızım koyle ısımız oldugu ıcın mı korkmuyoruz canım :) korkarsan cagırırsın üzerine söylemedi deme.
tarafından
Yok aman aman bana uzak allaha yakın olsunlar :)
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ankara nın neresi cnm ne yılanıymış bu :O

tarafından
Geneline yayılmış canım ben keçiören bademlikte oturuyorum burda yakalamislar geçen gün bugün sincanda görülmüş arabaların motorlarına ya da tekerlerin üst taraflarına saklanıyorlar bir sürü video paylaşıyorlar
(27 puan) tarafından
Ayy bende keciorende oturuyorum cok orktum simdi valla
tarafından
İnstagramda yorumlara baksan canım herkes de bu korku oluştu ama bilmek daha iyi bence birden karşılaşmaktansa
0 oy
(581 puan) tarafından

:woot: korkunç cidden

tarafından
Hem de çok dışarı çıkmaya korkuyorum valla
(6,136 puan) tarafından
Kübra çok korkmuşun belli :D
(581 puan) tarafından
Korkmammı :) aman aman benden uzak
0 oy
(319 puan) tarafından
Bizim b urdada kurumuş çimleri yakıyorlar siteler de yılan var diyorlar bu sene rast gelmedim ama geçen sene hep ana caddede arabalar eziyordu yerlerde hep yılan vardı 
tarafından
Biz düzce de oturuyorduk ben bekarken evin olduğu yerin üst tarafı komple ormandı orda bile bu kadar çıkmıyordu bazen yolda görüyordum ezilmiş o da tek tük
(1,424 puan) tarafından
Alla alla ankaraya has birşey mi bu her yıl olur mu? Nereden geliyor bunlar ya
tarafından
Geçen sene hiç duymadım canım bilmiyorum ki
0 oy
(800 puan) tarafından
Canim balkona katran koy kokusundan gelemiyor.
tarafından
Yapayım canım sağol
0 oy
(2,931 puan) tarafından

Tam nerdeymis :unsure: Allah muhafaza eve Barka girer

tarafından
Ankara geneline yayılmış canım bizim mahallede yakalamışlar sincanda görülmüş bugün apartmanın girisindeydi arabaların motorlarına filan giriyorlar ankaratrafik sayfası paylaşıyor esimle ortak kullanıyoruz instagram bende hikayelerde filan görüyorum sürekli görmesem de eşim gösteriyor
0 oy
tarafından
Abartma canım o kadarda yürüyüşte yılan ne alaka ya görse senden kaçar doğal alanları kalmadığından ortaliktalar sıcaktan heryer beton su arıyorlar sicakta
tarafından
oyle dime oylee hasine teyzemgilin koydede varmiss :))
tarafından
Evet hala arıyorlar aramakla yılan mi bulunur ya :D soba borusu kalınlığında var o fotosunu gördüm hem merkezdedir var parklardan dolu çıkıyo :D
tarafından
biz bayramda gittigimizde mezarliktaa ariolardi zatenn :))) millet disari cikamioo :))
tarafından
Dalga gectiniz ya ne kadar da komik güleyim bari de boşa açmış olmayım :)
tarafından
Ne dalgası gayet ciddiyiz gir faceden Ankara akyurt sayfasına bak haberlere fotosu var yilanlrin
0 oy
(2,189 puan) tarafından
Neredeymiş kizz ayy cok kötü Allah korusun
tarafından
Bizim asagi mahallede yakaladılar geçen gün keciorendeyim etlikte sincanda şu aralar çoğalmış sanırım belli bir yeri yok canım dağılmış şekilde
(2,189 puan) tarafından
Kapı baca kapali tut nolur nolmaz. Pencerelerde sineklik filan varsa kapali dursun canim dışarı filan yürüyüşe çıkın yine hem ortalığa bakarsin var mi yok mu diye hem içinden korkuyu atarsın
tarafından
Doğru canım eve kapanmakta olmuyor
(2,189 puan) tarafından
Aynen canim cik tabi kocan da cikalim demisken
0 oy
tarafından
kimseye cevapta vermemessn postu açıp nereye kayboldun korkumdan kalkp balkonun kapısını kapattim ya 
tarafından
korkusuda yeter ama
tarafından
Melekannesi nereledeydin kız bayadir görünmüyor  golgen ben mi goremedim yoksa:)
tarafından
yorum yapmıyorum eskisi gbi ondan :)
tarafından
Yap ama ya faydalı hep senin yorumların
tarafından
tesekkur ederm❤
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Ayyy beynim durdu ya nasıl şehirde yılan oluyor ki tarla başı ağaç sağlık alan değil ya ayyy kalbim durdu en korktuğum ****** Diyarbakırda yaşıyorum ama şuan korkudan benim kapatasim geldi pencere kapıları yaaa nasıl basmış şoktayim
tarafından
Ben instagramda gördükçe daha kötü oluyorum ama gerçek bu hiçbir yerde haberini görmesem birden karşıma çıksa daha çok korkarım en azından bilgilenmis oluyorum şimdi
(1,517 puan) tarafından
Ağlarım herhalde çıkamam en büyük korkum o zaten :D
(642 puan) tarafından
Deprem mi oldu ankarada duymadim hic
tarafından
Küçük oluyor depremler geçen hafta oldu en son sanırım gece 11 gibi mamakta oldu onu eşim hissetmiş bi de 20 gün önce filan altındagda olmuştu sabah ben yataktaydım yatak titredi kalktım hemen oluyor arada
(642 puan) tarafından
Allahim korusun ne diyeyim
0 oy
tarafından
Şimdi bsy dicem inanır msnz:) bnm yılanlarla aram iyidir malum Rize de çay sezonu var şuan caykikta ayağıma kdr girerdiker artık alıştım tutup atıyorm bazen ya da yanımdan geçiyor hiç tedirgin olmayrum :) 
(263 puan) tarafından
Iyi cesaret :) yılan sıcak yerlerde çok olur diye biliyordum . Oralarda da çok demek :)
tarafından
Ben olsam olduğum yerde bayılırdım herhalde köye gittiğimizde kuzenim yılanın bıraktığı deriyi göstermişti o zaman bile koşa koşa dagdan eve gitmistim gerçeğini görsem ben mefta o an :)
tarafından
Nemli bölge burası caykikta çok oluyor alistm bn çalışırken hep ayağıma dolaşıyorlar
tarafından
Bende sirkte uyuşmuş bı yılanı almıştım boynuma piton mu neydi bacak kalınlığında vardı :D herkes sirkin mola verdiği zaman çektirdi foto ben sirk bitince çektirmeye gittim yılan ayılmaya başlamıştı adam boynuma koydu yılan beni sarmaya başladı başı elimde bana dil çıkariyo gözleri baya deli bakiyo flan kuyruk kısmı belimden döndü geri önüme bacağıma doğru geldi flan ben bağırıyorum adam içeri kamera almaya gitmsiti geldi hemen çekti fotoyu aldı yılanı :D önce millet foto çektirirken boynuna atkı atmış gbi başı ile kuyruğu aşağı sarkiyodu ölü gibiydi bana gelince canlandı pislik :D
tarafından
Aran iyi seninde galiba kız :)
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Aynen baya var diyolar :/ 
tarafından
Aynen canım haberlerde bile çıktı artık o kadar fazla ki :/
(12,773 puan) tarafından
Birileri getirip salmis galiba
0 oy
(113 puan) tarafından

Ayy bende Etimesguttayim gündüzleri balkon kapısıni camları falan açıyorum korktum şimdi ya:O

tarafından
Ankaratrafik sürekli paylaşıyor yoksa benim de haberim olmazdı yorumlarda filan da diyorlar çoğu kişi de korku var
0 oy
(1,887 puan) tarafından
Hadi be ankarının neresinde en korktuğum yaratık Allah'ım benim karşıma çıkarma yarabbi aklımı kaybederim 
tarafından
İnşallah çıkmaz canım bazıları dalga geçiyor ama bu farklı bi konu her insanın korkuları bir değil genele dağılmışlar bizim mahallede cikti hatta evin alt sokağı keçiören de sincanda görmüşler dün belli bi yerleri yok yani :/
(1,887 puan) tarafından
Bende keçiörendeyim canım gece burayı okuduktan sonra nette baktım doğru bademlikte yakın bize orda çıkmış arabanın motor kısmında çıkmış uyuymdım korkudan hatta kızımın eli gece koluma değdi birden yataktan fırlyıp yastığı fırlattım :))
tarafından
Bi de evin bahçesinde çıkmıştı canım ben genelde instagramdan takip ediyorum orada hepsini paylaşıyorlar belli bir yerleri olsa uzak durulur da belli bir yerleri yok o yüzden bu kadar korkuyorum :)
0 oy
tarafından
Kiz canimna pencerene sineklik taktir ac kapiyi pencereyi bu sicakta icerde nasil duruyon ben hic yilana denk gelmedim daha ame nette falan goruyom cok soguk itici geliyo
tarafından
Evim aşırı sıcak değil canım akşam güneşi aliyor sadece çok bunalirsam vantilatörü açıyorum camları sadece evi havalandırmak için aciyorum
0 oy
(628 puan) tarafından
Sürgülü sineklik taktırın iyisinden hiç birşey giremez. Benim evimde öyle ev sahibinden istedik taktı sağolsun.
tarafından
Biz de tasincaz taşınınca soyliyim ev sahibine inşallah takar
(628 puan) tarafından
İnşallah çünkü çok önemli sivrisinekten herşeyden koruyor. Çelik sineklik gerçekten çok memnunum. Yazları çok rahat ediyoruz. Yoksa sivrilerden uyunulmaz

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 162 göst.
14 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Yasemincee (1,149 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 357 göst.
29 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Alyakus (2,355 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 303 göst.
31 Ekim 2019 Tatil-Seyehat kategorisinde Ozgemm (772 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 344 göst.