0 oy
289 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar doktor önemli bisy yok ama bazı kanları 1 ayda çıkar dedi ama diyetisyen ne gönderdi oda illahaki süt ürünlerini yedir diyip duruyor teşekkür yedirin zaten ama yok yemiyor nasıl yedirsem 

3 Cevaplar

0 oy
(4,853 puan) tarafından
Icine biseyler katsan cicibebe muz vs sevdiği şeyleri 
tarafından
Aşkım muz potasyumun yüksek çıkmış verme dedi cici bebeğinde evde kendin yap hazır verme dedi
(4,853 puan) tarafından
O zaman  sevdigi şeylerle dene canm
-Reklam-
0 oy
(12,776 puan) tarafından
Kaç aylık kaç kg ki böyle üzülüyorsun cnm  diyetisyen niye gönderdi
tarafından
Aşkım boyu kilosu yaşına göre küçük 25 aylık 80 cm 10 kilo çıktı çok küçük dedi doktor metabolizma beslenme doktoruna gönderdiler eğer ordan bisy çıkmazsa böyle devam eder dedi ama 8 aydır hiç boyu uzamamis yeme içmesi nasıl falan diye konuştuk oda bizi diyetisyene gönderdi
(12,776 puan) tarafından
Benim kızda zayıf ama yemesi gene az çok iyidir bende çok götürdüm çok hareketli diye binseu yapmadılar
0 oy
(3,063 puan) tarafından
Yoğurt çorbası yap sebze çorbası yap bunları süsle ne bilim yumurtanın üzerine zeytinle göz yap domatesle ağız yap bomboş tabağa koyma tabak ilgisini çeksin sonra çok sıkma ver yemedi mi bekle hiç oralı olma kalk odadan çık çıkarken de immm nefis olmuş ya ellerime sağlık de kendi kendine 10 dkka sonra git tekrar dene ver ona yemek zorunda oldunu tatlı bir dille anlat o şekilde ver hiç mi yemedi önüne ser bezi koy tabağı catali herne ise ben çıkıyorum geldimde bitirmiş ol lütfen de bitirirsen seninle şunu yapacaz bunu yapacaz de çık kapıdan kontrol et tabiki ama tabak susune dikkat et ilgisini çeksin o yemeğin başına gitsin ysni inşallah yer geçmiş olsun ve mesela çikolatayı çok mu seviyor yemeğin yanında bir paket götür eğer yemeğin biterse buda tatlı niyetine diye elinde tut kandır 
tarafından
Kuzum 1 yaşından beri yemiyor süt ürünlerini hatta bir ara çorba bile beyaz diye icmiyosa toz kırmızı biber koyuyodum tatlı ondan rengi değişiyordu yiyodu ama beyaz ne görse yemiyor tam buğday ekmeği yesin dedi doktor ona baslicam şimdi
tarafından
Kuzum 1 yaşından beri yemiyor süt ürünlerini hatta bir ara çorba bile beyaz diye icmiyosa toz kırmızı biber koyuyodum tatlı ondan rengi değişiyordu yiyodu ama beyaz ne görse yemiyor tam buğday ekmeği yesin dedi doktor ona baslicam şimdi doktor bile yemiyosa zorlama ama ver bı şekilde diyo nasıl vereceksiniz soylemiyo
(3,063 puan) tarafından
Bı şekilde vericen canım tabağı süsle işte yemiyor diye bişey yok öyle böyle yedircen yazık yavrum yesin ki can kan gelsin sende sıkma canını

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 726 göst.
30 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 531 göst.
1 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mevlanaa (4,858 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 129 göst.
+1 oy
19 cevap 732 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Emine zerrin (285 puan) tarafından soruldu

383,035 soru

11,465,438 cevap

35,065 kullanıcı

...