0 oy
604 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (996 puan) tarafından
Bugün çok mutluyum Allah'a şükür istediğim kilonun fazlasını verdim

Boyum1 70 68 kiloydum mutsuzdum çünkü bu kiloyu istemiyordum tam 45 gün önce karar verdim Allah'a şükür zayıfladım şu an 60 kiloyum 64 yeter diyordum ama şu an 60 kilo olduğuma çok seviniyorum sizle paylaşmak istedim belki vermek isteyenler varsa belki motive olurlar

10 Cevaplar

0 oy
(3,078 puan) tarafından
Nasıl verdin kız helal olsun bende 60 kiloyum 55 olmak istiyorum
(996 puan) tarafından
Sağol canım benim
sabah kahvaltısı akşam yemeği yedim ara öğünlerde hiçbir şey yemedim çaya çok şeker atıyordum komple şekeri kesin bir abur cubur sıfır hiç yemedim ama düzenli beslenelim herkes ne yediyse ben de onu yedim ama şekeri kesince direkt verdim
(3,078 puan) tarafından
Ben çok tatlı seviyorum Bi kere denedim de yapamadım şekersiz çay ama Bi daha denicem
(996 puan) tarafından
canım ben de çayı şekersiz kesinlikle içmiyordum şu anda hala bile şekerli çay canım istiyor 45 gün olmasına rağmen çikolata olmazsa olmazım da tabii arada kendini ödüllendirmek için bir tane falan yediğim oluyordu
-Reklam-
0 oy
(578 puan) tarafından
Bende en son 64 kiloydum ve vermek istiyorum nasıl beceridn canım
(996 puan) tarafından
şeker abur cuburu ve çikolata kesinlikle yemedim Sabah kahvaltı akşam yemeği herkes ne yediyse kızartma bile yedim yani ama kesinlikle şeker ağzıma vurmadım ve su gibi kilolar gitti
(578 puan) tarafından
Benim olayım şeker 3 şeker atiyorim çaya ahh bende az atsam ama ekmek yemiyorum çok az ya 1 dilim yada 2 yada hiç yemeğe göre acaba bu ayda verdim mi merak ediyorum
(996 puan) tarafından
Vallahi canım sen yine az atıyor muşsun ben bir çay bardağına 5 tane şeker atıyordum küp şeker
(578 puan) tarafından
Yaa ama çok içiyorum
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Maşallah canm nasıl versin anlatirmsn
(996 puan) tarafından
Şeker ve abur cuburu kestim akşamları sadece yoğurt kürü yaptım zencefil zerdeçal tarçın karabiberli yoğurtla birlikte karışırım onu yedim onun da etkisi oldu
0 oy
(5,024 puan) tarafından
Bende 24 günde 6 buçuk kilo verdim ama tekrara bebeğim için aldım :))))
0 oy
(77 puan) tarafından
Ay maşallah canım nasıl verdin bende vermem gerek 5 ay önce dogum yaptım gitmiyor tavsiyen varmı canım
(996 puan) tarafından
hola canım benim sadece yaptığım şeker ve abur cubur tamamen kestim normal yemeğimi devam ettim akşamları yatmadan önce yoğurt kürü yaptım zencefil zerdeçal tarçın karabiber ile onun da etkisi oldu
(77 puan) tarafından
Çocuk emziriyorum acaba o kur zararı olurmuki canım ben abur cubur tatlı normalde sevmem yemem de tatlıdan hiç hoşlanmam ama benim troidim var o yüzden gitmiyor ne güzel vermişsin masallah
(996 puan) tarafından
sağ ol canım Allah razı olsun bende emziriyorum benim oğlum 15 aylık şu anda ilk 6 ay için önerilmiyor benim onda bir değişiklik olmadı bol su içiyorum sadece
0 oy
tarafından
Canım bir anda abur cubur şekere yada günde 3. Ogün yemeye başlama yoksa verdiğin kilonun fazlasını alırsın
(996 puan) tarafından
yok canımız zaten normalde de 2 öğün besleniyorum önleri mi değiştirmedim sadece abur cubur ve şekeri kestim şu anda onları da aramıyorum ama arada yine de bir iki tane yiyorum eskisi kadar fazla yemiyorum
tarafından
Aynen canım kilonu koru bende 2 ay da 12 kilo verdim geriye 6 kilom kaldı :) yavaş yavaş başla yemeğe kilonu koruyarak
(996 puan) tarafından
Ama rejim güzel bir şeymiş aslında insan kilo verdikçe verisi geliyor aslan diyorum söyle 2 kilo daha ver sen miydin millet çok zayıfladım dediği için bırakacağım
tarafından
60 ideal kuzum ya bu kilonu koru yeter bence
(996 puan) tarafından
Aynen canım doğru söylüyorsun çok zayıflık da iyi değil zaten sağ olasın
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Maşallah canım istikrarlı bir şekilde vermişsin
(996 puan) tarafından
Sağol canım (◍•ᴗ•◍)❤
0 oy
(1,792 puan) tarafından
canim ekmek yedin mi? yemekleri az mi yedin? bide sadece tatliyi abur cuburu kesince mi verdin?
(996 puan) tarafından
canım normal indim ekmek yemeyen bir insanım O yüzden bu zamana kadar hiçbir türlü problemim olmamıştı ama artık 3 çocuktan sonra bulunduğum kilodan rahatsızdım sadece 4-5 kilo versem diyordum yeter ama 8 kilo verdim iyi oldu sadece abur cuburu kestim ve çay şekerini kestim o bana kilo aldırıyor çünkü biliyordum yemekleri de her zamanki gibi ben sabah akşam yiyen bir insandım yine sabah kahvaltısıbiraz küçülttum ama çok deil doyabiliyordum
0 oy
(376 puan) tarafından
Bende istiyorum nasil verdin canm maşallah darisi bana ve vermek istiyenlere :(
(996 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(2,977 puan) tarafından
Bende 68 kiloydum 2.5 ayda verdim şimdi 61 oldum diyete halen devam ediyorm hedef 58 inşallah :)) maşşalh sen iyi vermişşin cnm bide benim boyum 55:-)senin gene uzunmuş
(996 puan) tarafından
Sende iyi vermişsin canım her insanın kilo verme hızı farklı farklı oluyor tabi

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 286 göst.
16 Eylül 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Berna_ (1,316 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 130 göst.
7 Mayıs 2022 Aile kategorisinde mehal (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 253 göst.
16 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Buglemila (223 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 632 göst.
29 Haziran 2020 Aile kategorisinde Sni ck iyi anliyorum (909 puan) tarafından soruldu

397,209 soru

11,880,265 cevap

35,995 kullanıcı

...