0 oy
330 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (468 puan) tarafından
Arakadaşlar hani bebeklere duş aldırırken başından su döktüğümüzde sefessiz kalırlar ya benim oğlum geceleri o şekilde sanki nefesi kesiliyor gibi ses çıkarıyor bunu yaşayan var mi?

4 Cevaplar

0 oy
(17,924 puan) tarafından
Ilk kez duyuyorum ya neden olabilirki 
-Reklam-
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Doğumda solunum sıkıntısı çekti mı canım benim kızım 9 aylık olana kadar 4 kere falan uyanıkken öyle yapıyordu hastaneye götürdük havale yada nöbet mı diye testler yapıldı beyin ultrasonu beyin röntgeni ekg egg tansiyon nabzına bir çok şeye bakıldı eggye baktıramadık çünkü randevu günü vakaların tavan yaptığı dönemlerdi 11 aylık şuan bir sıkıntısı yok ihmal etme hastaneye götür bir canım 
(468 puan) tarafından
Kan uyuşmazlığımız var bide  kalbinde delik var kulak testi için gittiğimde doktara anlattım durumu koiktir dedi
(3,276 puan) tarafından
Koliktir mı dedi canım anlamadım
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Bebegin kaç aylık yeni dogansa yada değilse mutlaka doktora göster komşumun Kizin da böyle sorunlar vardı sonra hızlı nefes alıp vermeye başladı kalbi delik çıktı bir kaç kere ameliyat oldu şuanda iyi sende mutlaka bi danış doktora
(468 puan) tarafından
Bi buçuk aylık canım zaten kalbi delik onu biliyoruz doktor dedi sorun olmaz yavaş yavaş kapanır 6 ayda bir kontrole getiren dedi doğum yaptığım zaman.geçen gittim durumu anlattım bir doktora dedi koliktir
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Benim kızım yeni doğduğuna sürekli yapıyordu gece gündüz artık alışmıştık 1 aydır falan yapmıyor yeni 5 aylık oldu. Kızım su yutmustu dogdugunda 10 dk boyunca oksurerek ağladı sonra midesini yıkadılar. Biz ona bağladık bu durumu ama geçti çok şükür
(468 puan) tarafından
Bizimde kan uyuşmazlığı ve kalbi delik ondan olablir mi
(3,107 puan) tarafından
Benim de esimle kan uyuşmazlığimiz var ondan olabilir mi bilmiyorum  ama seninkinin kalbi delik ondan olabilir. Dogdugnda mi öğrendiniz kalbinin delik olduğunu
(468 puan) tarafından
Evet doğduğunda öğrendik kalbinin delik olduğunu

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 137 göst.
14 Ocak 2021 Diğer kategorisinde & Madamcoco & (2,196 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,190 göst.
9 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Çerkez kızı (1,146 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 320 göst.
8 Şubat 2024 Aile kategorisinde Etkiye tepki (611 puan) tarafından soruldu