0 oy
367 göst.
Diğer kategorisinde (604 puan) tarafından
Riskili bi hamilelik yasiyorum cumartesi gunu de randevum vardi kisitlamalardan once almistim hafta ici de esim calisiyor cumartesi gitsek simdi bi sorun olur mu ki ?

13 Cevaplar

0 oy
(1,265 puan) tarafından
olmaz bence canım 
-Reklam-
0 oy
(7,280 puan) tarafından
Arayıp bilgilendir bir şey demezlerse gidersin ya da hastane mesaj mi ne atıyormuş öyle bir şey var
0 oy
(790 puan) tarafından
Olmaz canm  sen yinede cikmadan polise sor
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Genelge yayinlandi gisebiliyordun galiba bi bak genelgeye
0 oy
(12,263 puan) tarafından
Polisi ara sor canım 
0 oy
(422 puan) tarafından
Zorunlu hastane randevusu olanlar çıkabiliyor canım
0 oy
tarafından
Acil bi durum olmadıkça sanırım gitmenizde sakınca olur birde doktorunuzu arayıp görüşün bakın ne der
(604 puan) tarafından
Zaten riskli gebeyim mecburiyetten gidicem her hafta kontrole gitmem gerekiyor esim polis benim yinede sorun yaratirlar mi polis falan cevirse
(391 puan) tarafından
Hayır esin polisse sorun yok bizde aynınız giderdim ben kontrollere kimlik gösterin :)
(15,934 puan) tarafından
Hbirşey olmaz. 112 yi arayıp izin isteyin yeterli. Ben hep öyle yaptım hamileyken.
tarafından
Eşin polismiş da bacım daha ne polisleri mi tanımıyor yaşadığın yerdeki. Yalanda söyleyecek durumun yok sonuçta niye sorun çıksın geçmiş olsun.
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Millet rahat rahat geziyo onlar yüzünden bu haldeyiz hastaneye gitmeye korkar olduk artık yeter yaa....
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Hastane mesaj atiyor sna onu gosterirsin. Atmazsa ararsin soylersin 155 kod veriyodu sanirim
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Gidebiliyorsun canım, randevuyu gösteren sayfayı çeviren polislere göstermen lazım onun dışında sorun olmuyor 
0 oy
tarafından

Yasaklarda hastanelerde randevuları iptal oluyor önce hastaneyi arayın ondan sonra izin alın

(604 puan) tarafından
Randevumuz gecerli hala esim polis benim yinedd sorun olur mu
0 oy
(15,934 puan) tarafından
Benim hamileliğim de hep karantina lara denk geldi. Her seferinde 112 yi arayıp izin aldık. Aracın plakasını verdim. Öyle çıktık dışarı. Öyle yaparsanız hiçbir sorun olmaz 
0 oy
(87 puan) tarafından
Randevunuzla ilgili mesaj geldiyse çevirme vs yaptıkları zaman o mesajı gösterince sorun olmuyor. 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 154 göst.
17 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 119 göst.
19 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ada3 (2,296 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 156 göst.
14 Ocak 2021 Aile kategorisinde Leylasoydan (393 puan) tarafından soruldu

385,908 soru

11,537,411 cevap

35,209 kullanıcı

...