0 oy
427 göst.
Diğer kategorisinde (3,769 puan) tarafından

Ne kdr oldu taşınali tam bilmiyorum zmndan haberim yok hastane işleri hastalıklar vs derken

4ay fln oldu snrm

Herşey çok aceleye geldi herşey üç dört gün içinde oldu eski evrimle yeni evin arasında mesafe var biraz hem o eve git temizlik yap hem bu eve gel herşeyi iki üç güne sığdırmaya çalış tek başına fln çok yorucuydu eşim yardım etmeye clsti elinden geldiğince ama çoğu şey bana kaldı zaten

Mutfağı o yaptı çoğunlukla ben en azndn ne nereye koydu fln pek takip edemedm o hengamede

Kaç tane kurplu bardağım vardı 1tanesi yok eksik olan şeylerde var o bardaklr fln mereye gitti analmdm:))

5 Cevaplar

0 oy
(777 puan) tarafından
Koliler mi yok yoksa kırıldı mı
-Reklam-
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Zamanla bulursun bardaklarıni 

Ne güzel işte kiz yardım etmiş onu yapmayanlar da var
(3,769 puan) tarafından
Kız zamanı mı kalmış herşeyi boşalttık biz ertesi gün yerleştirdik:), yok yardım etmesine birşey demiyorum zaten kuzum
(12,264 puan) tarafından
Heee kız yeni evemi gelmedi Bardaklar
(3,769 puan) tarafından
Aynen kuzum
0 oy
tarafından
Eşine sorsana 
(3,769 puan) tarafından
O blmior:) herşey üst üste geldi oda çok koşustrdu oraya buraya fln
0 oy
(671 puan) tarafından
Ayy adam ne güzel yardım etmiş daha ne kız :) benim eşim hem bir işe elini değmez hem de bahane bulurlar annesiyle beraber bizde taşındık ama yardım edenim olmadı koca evi iki küçük çocukla topladım yerleştirdim yani yine seninki yardımcı olmus
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Bence o onlari dger evde birakti aman ya zaten bussuru bardak var bunlar olmasada olur demistir 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 152 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde dunyali _birisi (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 119 göst.
1 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Umutsuzzz (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 431 göst.
19 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sinemce1 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 138 göst.
16 Nisan 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,694 soru

11,480,875 cevap

35,107 kullanıcı

...