0 oy
793 göst.
Diğer kategorisinde (29 puan) tarafından
Bugun esıme yanlış msj atım gerı sıldım oda ne atın dedı bende yanlış oldu dedım oda bana hakrt edı mk sıpası o telı kulandırtman sana dedı bnde noluyo dedım pda gıt ne *** yersen ye dedı bana cok ıyı dawrnyodu bı msjı sıldım yanlıs oldu dedım dıye hakrt edı canım acıdı ya ;((

11 Cevaplar

0 oy
(137 puan) tarafından

Sende sildigin mesaji anneme atacaktm yanlsla sana attm die yalanlar uydursaydn 

(29 puan) tarafından
Ya bende teyzeme atcktm sana gttı dedim ne yazdın dıye usteldı bnde okadar merak edme ya sana atmadım ıste dedım oda kızdı bana hakret edı esım bana sureklı bu sekılde hitap edıyo :(
(137 puan) tarafından
Keske ozel degilse soyleseydin huyu madem boyle ustune gitmeseydn keske
-Reklam-
0 oy
tarafından

merak edip sorabilir israr edip ogrenebilir ama asla hakaret etmez ayip etmis esin

(29 puan) tarafından
Ewet hep bole hemen bısey oldumu s.gıt dıyo bana mk sıpası dıyo hep bole hıtap edıyo
tarafından
erkekler kendi aralarinda kufurlu konusur ama sen onun esisin canim ayip ediyor
0 oy
(107 puan) tarafından

Ne olursa olsun sana öyle bi hakaret ve kötü davranmasını gerektirmiyor   bence  

(29 puan) tarafından
Ewet ben ona sımdıye kadar hıc bı sekılde hakrt edmedım ne desede yapsam dıye azının icine baktım fazla deger kralı soytarı eder kelımesı dogru bı kelıme :(
0 oy
tarafından

ya bi insan esine bu tur kelimeler nasi kullanir anlamiyorum cok yuz vermeyin eslerinize hemde onlarin bebeklerini tasiyosunuz. yaziklar olsun onlara

(29 puan) tarafından
Yuz vermeyın diyorsun da benım esım yumusak baslı kisilerden degıl trıp atsam o suçluysa bıle oda bana trıp atar konuşmaz bole bır ınsan :(
(355 puan) tarafından
Konusmazsa konusmasin alla alla yarin cocuqun olucak we bu cocuqunun yanindada sana kufur edicek sora o cocuk sana nasl sayqi duyacak. Istediqi kadar konusmasin bizm esimle aramizda kotu hicbi kelime kullanmayiz en fazla kawqada bna cocuksun dio ki bunun bile suratini yaprim kendisine. Yuz werme bence
0 oy
(111 puan) tarafından

Ya inan küfür etmeyen erkek yok bende sadece benim esimde var saniyordum ama arkadaslarimin esleride boyle sinirlenince hepsi küfür ediyor o yuzden takma belki baskasina attin felan sandi keske yanlislikla sildim diyip baska bisi uydursaydin oda etmesdi küfür

(29 puan) tarafından
Ama yanlış atım telfon ona grms bnde teyzme yazyorum snıp atım yazdgım msjda yanındakı kız kım foto attı bana ona yazmstm sımdı oyle dedım dıye yanlıs anlar temlı sover dıye soylemdm
(111 puan) tarafından
Ayy bunu iyiki dememissin tamamen yanlis anlardi
(29 puan) tarafından
Oyle ewet ya tmm onemlı degılse solme pekı neyse deyıp kaptcna sovdu hemen
(5,938 puan) tarafından
Ne demek küfür etmeyen erkek yok.ben eşimin ağzından daha 1 lan lafı dahi duymadım.diyemez söylemez zaten asla.yıllardır evliyim.öyle bir küfür e aslaaaaaa müsade etmem direk kapının önüne koyarım.Yapmayın kendinize küfür ettirtmeyin benim esim ile tartışmam en fazla 10 dk sürer oda güler geçeriz kavga bile edemeyiz.1 bardak suya 10 teşekkür eden bir insan
0 oy
(299 puan) tarafından

Resmen öküz kusura bakma canim benim ne demek s.git ya ne demek mk sipasi cok terbiyesizce bsey bu ben esimle kavga da etsem asla küfürü birak hakaret etmez saygidir bu ve hamilesin sen cok ayip yaptığı mesaji merak edebilir söylemedgn icin sinirlenebilir kizabilir ama hakaret edemez sakinlessn al karsina otur syle byle teyzeme yazicaktm kadinsal mevzular dersin brdaha bana byle davranmani istemiyorum dersin umarim anlayabilir. 

Sen canini hic sıkma değmez canim benim  karnindaki yavrunu düşün ve sakinleş

(29 puan) tarafından
Ama verdgım degerı gormuyo ben onun her dedıgını yapyrum ama o gormuyo sureklı hakrt napcmı sasrdım
0 oy
tarafından

Esimle bi tartismamiz olmustu evleneli nerdeyse 1 sene olmustu banada s*kt*r git dedi o evden cikip gitti vende babamj aradim boyle boyle oldu bana boyle dedi die babam hemen geldi biz cikarkende esim geldi cok pismanim dedi agladi ozur falan diledi  o kelimeyi soylemesi son oldu  bi daha asla duymadim  agirligini koymuyo musun ??

0 oy
tarafından

Allahim yarabbim bu ne ya erkeklerde kufur  var ama esim sadece sinirlenince baskarina karsi ettigini duydum bana asla olmadi cok yanlis yapiyor sen pasif kaliyosun bence ondan hadi kufrediyo diyelim mk sipasi dediginde anneni de katiyor ne ayip sey ya

0 oy
(545 puan) tarafından

Canim hamileysen hormonlardan kaynakli alinganlik yapmissin sadece bunda buyutucek bisi yok yorumlari okuyunca benim esim gibi herkesin esi boyle demekki. Adam belki kendisi hakkinda dedikodu falan yaptığınızı dusundu oda yanlis anlayıp sinirinden oyle yazmis olabilir takma kafana belki kıskandı yada belki o anda cani biseye sıkkinda ustune mesajin tuz biber olmustur herşey olabilir bunu bilemeyizki hic ustunde bile durma bence. 

tarafından
S. Git demesi ve annesine kufretmesi mi normal ya teyzeme atiyodum diyo yanlis oldu diyo ne hakki var acaba nence yasadiginiz  hayata hakkinizi savunmamaya oyle alismissiniz ki bunlar normal geliyo size kendinize sayginiz olmali bence kndini gec ailenize  saygisi olmali en azndan buyukleri onlar ayip ya
(545 puan) tarafından
Sen savun kuzum bisi diyen yok sana sen niye atliosun onu anlamadim
tarafından
Normal diyosunuz bu duruma tepki vermem normal bence
0 oy
(57 puan) tarafından

OMU DOGURMUSDA SANA *** SİPASİ DİOR NE SCMA SPAN BİSİ BERKEKLERDE OLE PLUOR BZN AMA KNDNİ EZDİRMEYECKSİN ASLA NEKDR ALTTN ALP HEP O HKLYMS GBİ VS DVRNSN SNİ OKDR UZER

(29 puan) tarafından
Uzuyo ewwt ama basta nasıl olursa hep ole gıdermıs
(57 puan) tarafından
benim esimde bazen sapitior terbiyeszce knsuor fln kiziorm alıp knsuorm karsma biyerden sonrada geliolr bana bağırıp çağıriorm sabir da biruere kdr oda saolsn kndne çeki düzen veriyor jernekdr bana bu dvrnisi zarar veriyor olrsda ama bunu gsteriorm ona ve beni delirtrse ona bile kotu şekilde donerim delirtmsn beni:)
(29 puan) tarafından
Insallah benımkıde duzelır ne dıyım :(
0 oy
(26 puan) tarafından

Bazılarını anlamak çok zor gerçekten kız kardeşimle eve  kadar yürümüşüz diye eşi Allah ...versin yok s.git o kadar üzüldüm ki bu cümlelere ne hakları var böyle konuşmaya söylenecek laf mı bunlar çok yazık ..Allah birbirimizin değerini bilenlerden eylesin

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 1,035 göst.
29 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 137 göst.
22 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Nrtn123 (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 616 göst.
13 Eylül 2020 Aile kategorisinde Hayalperest0348 (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 213 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Bol gunesli gunler (674 puan) tarafından soruldu

378,043 soru

11,314,897 cevap

34,755 kullanıcı

...