0 oy
281 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Yaklaşık 13 senedir sigara illetini içiyorum 27 yaşındayım Kocamda aşırı derece çok içiyor bekarken de içiyordum zaten hamile kaldım bıraktım Ne güzel doğumdan sonra Bebeğim biraz büyüdükten sonra Şu an Bebeğim 10 aylık hala içmeye devam ediyorum günde üç beş tane en fazla ama onu da içmek istemiyorum bırakmak istiyorum tamamen bırakmak istiyorum Can sıkıntısından mıdır nedir bilmem ama içiyorum nasıl bırakabilirim Sizler nasıl bıraktınız bir bayana gerçekten hiç yakışmıyor sigara içmek hem cildi yaşlandırıyor hem de çok zararlı hem keseye zarar nasıl yapabilirim Ben bıraksam eşim yanımda içiyor ne güzel hamileyken bırakmıştım doğumdan sonra belli bir süre sonra da bırakmıştım yanında pofur içiyorlardı ailem herkes içiyor

8 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bn isteyince birakiom ama istemiom .d
tarafından
Ahh ne güzel keske bende beakablsem.d..s.s
(2,704 puan) tarafından
Aynı ben :d
tarafından
.d.d.d ne gibi kız .d.d.d
(2,704 puan) tarafından
Eda demiş ya, ben isteyince bırakıyorum diye ona dedim :d
-Reklam-
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Ben hamile kalınca bıraktım eşim içiyor ama evde içirmiyorum dışarıda içip geliyor hemen dişlerini fırçalıyor kokusu bana gelmesin diye öyle bıraktım canım da istemiyor 
tarafından
Ne güzel hep byle gder insallah canm
(3,527 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(5,406 puan) tarafından
İç gitsin bir sigara keyfimiz var :))) ben şimdi içmiyorum doğumu bekliyorum dört gözle:))) gün de 3 4 tane den fazla içme 
tarafından
Zaten kız günde en fazla 6 tane icyrm ama ne biliyim icmeyen bayanlara baktrm ciltleri cok güzel :)
(5,406 puan) tarafından
Onlar da yaşlanacak:)))
tarafından
Gunn birinde :)))
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Paket almıyorum canım bulduğum yöntem bu yani eşim de içmiyor izin vermiyor zaten ben de içmek istemiyorum içmeye içmeye alıştım 
tarafından
Ne güzel insallah tamamen brakrsn canm
(2,323 puan) tarafından
İnşallah sen de
0 oy
(3,276 puan) tarafından

Hamilelik ve doğumdan sonra içmedim kızım 8 aylıkken başladım günde en fazla 4 yada 5 sınırlı geçerse günün 7 8 i bulur eşim bana pakette alırdı baktım artıyor dedim ki bana 2 yada 3 çöp bırak dedim öylemizle azalttım şuan 2 sigara içtim eşim gececi evde 2 paket ve kendimi tutuyorum :D

0 oy
tarafından
Ay bende bekarken icerdim. Esimde boyle gunde 1 2 icerdi o zaman ama iciyodu yani. Evlendim adam yesilayci gibi davrandi bi tavırlar biseyler. Heralde sigarami almak zor geldi buna :D calisirken ben aliyodum tabi. Neyse 1 sene de kavga dovus ictim. Sonra hamile kaldim biraktim. Suan kizim 2 aylik 1 kere 1 dal ictim. Ama valla da billa da canim istiyo. 1 senedir icmiyorum ama istiyorum. Su emzirme donemi bitsin ben gunde 2 tane icerim dedim eşime. Keyfimdi o benim napayim
0 oy
(669 puan) tarafından

Ben 1 ay oldu bırakalı hamileliğimde içtim sonuna kadar hatta sezeryan olcam günün sabahıda içmiştim meleğimi kucağıma aldıktan sonra benim için bitti yanımdada içen oldu ortamdan uzaklaştım aklıma gelmiyo degil ama çocuğum için yapmak zorundayım sende çocuğum için dersen bırakabilirsin bence ben zaten bırakmasaydım vakit bulup içemezdim yine :D

0 oy
(255 puan) tarafından
Korona oldum bıraktım canım 20 gün önce ama tavsiye etmem tabi :) farklı yollardan bırakmayı dene

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 150 göst.
14 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 252 göst.
18 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Eliffffadaaaa (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 88 göst.
18 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Eliffffadaaaa (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 50 göst.