0 oy
414 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Sitemmi etmeliyim kimi yaptıgım hatadan dolayı suclamalıyım 19 yasında ***** mı oluyo insan herseyı toz pembe görmek böyle yasayacagını zannetmek ne kadar kötüymüş AHHHHH!!! be babam ne vardı sevseydın seviyorsun biliyorum ama keske gösterseydın keske sacımı oksasaydın senı cok seviyorum canım kızım deseydın bana baba sevgisi vermedigin için evlendım kendımce kactım senden evden içkinden senden korkmaktan yorulmustum ihtıyacım vardı cok ihtıyacım vardı be baba sevgine simdi bi hep sorardım neden benım babam böyle diye sızlardı içim bende cocuktum bende bebektim hakkımdi srnin sevgın içkin senden korkup saklanarak gecen cocuklugum kardeslerime yaptıgım ablalık ben hiç cocuk olamdım pahalı seyler degıldı sevgıydı istedigim simdi evlenirsem senin gibi sevilirim sandım yanıldım cok yanıldım derdin küçükmüş babam ama bırKtıgı izler buyuk ben buyudum ve yaslandım be babam ah bir bilsen cnm babam halada sana kızamıyorum senı canımdan cok seviyprum gec gelen sevgının bi anlamı olmasada bı baba kızını sevgısıyle doyurursa kızı baskasında sevgı arayıp yanlıslar yapmaz ah be babam ah

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ne diyeceğimi bilemedim :(

tarafından
Bazen saklıyorum aslında yüzlesmek istemiyorum bu duyguyla ama hep önüme cıkıyor
tarafından
Baba çok önemli kuzum insan eksikliğini başkalarında arıyor ama olmuyor işte. Rabbim yardımcın olsun
tarafından
Amin allah herkese yardımcı olsun rBbım sınandıklarımızdan sabırla cıkmayı nasıp etsin
-Reklam-
0 oy
(13,036 puan) tarafından
Kızlar için babaları gerçekten çok önemli 

Eşime diyorum kızımıza her zaman sevgini göster otoriter olcam diye sevgini saklama başka adam da aramasın diye..

Senin durumunda böyle olmuş..
tarafından
Aynen cnm simdi 2 tane kızım var esimde cok ılgılı onlarla onu oyle görünce babamın bana davranısı gelıyo üzülüyorum
(13,036 puan) tarafından
Artık üzülme esin sana vs çocuklarına bağlıysa takılma geçmişe
tarafından
Cok sükür cnm bazen esim cocukları severken aklıma gelıyor işte
0 oy
tarafından
Kelimelerin kifayetsiz kaldığı noktadayım.  :(
tarafından
Bazen bırıkıyor agır bı tas gibi otıruyor hep yazmak istedim hep yazarımda drfterlerım vardır benım ama bıraya yazmak bıraz olsunn rahatlamak istedim
0 oy
(260 puan) tarafından
Benim babam ben kız çocuğuyum diye beni istememiş annemle ayrıldıktan sonra ben doğmuşum o gün bugündür birbirimizi tanımıyoruz bile.

Akrabamız annem doğum yapınca babam olucak adamı aramış kızın oldu demiş o da demişki atın çöpe.s

Annem başkasıyla evlenincede babalık sevgisi görmedim bide üvey babalığın zulmünü gördüm tacizini bile.
(2,067 puan) tarafından
Ahhjj beee3 gerçektenmiii cokkk aci cok kötü :((
tarafından
Cok zor cnm sen daha agır yasamıssın benım babamda erkek için cok ugrasmıs ama allah vermedi 6 tane kız verdi simdi sükretmek aklına geliyor o zmnakar erkek takıntısı vardı
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Senin kadar iyi anlıyorum ki canım aynı çocukluğu bende yaşadım daha doğrusu cocuklumuzu kardeşlerimle hiç ama hiç yaşayamadık ve hala da çekeriz hepimiz bazen o kadar kızıyorum ki içimden ona anneme kurban ol diyorum bir gece sadece bir gece su kadına huzur ver diyorum 40 yıldır içiyorsun ve hala doymadım diyor 7 torunu olucak hala doymadım der yine de bir umutla o bırakacağı günü bekliyorum annemin bi gece de huzur la uyuması ni bekliyorum kurban olurum anama kim olsaydı ilk gün çeker giderdi şahsen ben durmazdım öyle bir adamın yanında 
tarafından
Aynen cnm babamda içti hep aksam gelecek diye korkardık zili calınca odamıza kacardık ne kadar kötü ya babam ben evlendıkten sonra içkiyi bıraktı cnm 8 sene oldu bırkalı o gun bugun durde içmedi hocaya götürdüler babamı cok zor zmankardo tek basına annem 6 cocukLa ugrastu bırakıp gitmedi aldattı cekti dayal yedı cekti hep sustu simdi  babam cok iyi oldu ama ne faydası var kı kırılan zaten kırıldı ne benım ne kardeslerimin cocuklugu gerı gelmez ne de annemjn genclıgı
(1,287 puan) tarafından
Aynı hayat canım maalesef bardak kırıldı artık geri tutmaz
tarafından
Aynen tutmuyor malesef
0 oy
(945 puan) tarafından
Ah canım benim, benim de vefat etti babam, ama var olup da yapmaması daha kötü bir duygu :(( 
tarafından
Biliyorum cnm onuda düsünüyorum tabıkı ıyıkı var ama bazen ya hakkımız degilmi bak sevgısız buyumek heleki baba sevgisi olmadan cok agır var ama yok işte simdi ne benım cocuklugum gerı gelır ne kardeslerımın ne annemın

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 622 göst.
2 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 91 göst.
30 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Defnedamla (290 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 262 göst.
29 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 287 göst.
14 Mart 2024 Aile kategorisinde Alaska (796 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı