0 oy
499 göst.
Diğer kategorisinde (450 puan) tarafından
Yorgan veya battaniye olarak dizayn edilmiştir ayriyeten yorgan ve battaniye kullanmaniz bebeğin çok isinmasina sebep olur.. Bende giydiriyorum ama üstüne birsey ortmedigim zamanda bi tuhaf oluyorum acaba üşüyor mudur diye ortsem mi örtmesemmi bilemedim kızlar 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım ısıya gore tiydir o tulumu mesela değerleri yazar ona gore giydir.  Eher uymazsa giydirme bu sefer çok terler 
(450 puan) tarafından
Yok %100 pamuk terlemiyo ama sanki üstünü örttüğümde terliyor
tarafından
Canım o üzerini açan bebekler için tasarlanmış zaten
(450 puan) tarafından
Gerçi benimkine ortsem açıyor
tarafından
Bende aldım ama benimki derece hesabı yani düşük derecelerde giydirdim.  Ama seninkini bilemem yani
-Reklam-
0 oy
(258 puan) tarafından
Örtme.kiz haşlamami yapcan çocuğu. Hatta uyanınca terleyip terlemediginj kontrol et. Ona kıyafetini hemen.degistir.
(450 puan) tarafından
Üstünü ortsem terliyor da ortmesem terlemiyo
(258 puan) tarafından
Örtme su kaybı yaşar tansiyonu düşer.
(450 puan) tarafından
Tamam canim teşekkürler
0 oy
(510 puan) tarafından
Bende şuracıkta bekleyeyim aynı durumdayım ötrüyorum bazen su içinde kalıyor örtmeyince vicdan yapıyorum biz yorganla yatarken o çıplakmış gibi üzülüyorum 
(450 puan) tarafından
Evet işte aynı durumu bende düşünüyorum
(510 puan) tarafından
Bide evim de çok sıcak ama üşürmü diye sabaha kadar uyumuyorum kontrol ediyorum içten birşey giydirmelimiyim giydirmemelimiyim yoksa normal pijama takımı giydirip örtsem mi diye diye çıldırmak üzereyim
(450 puan) tarafından
Ben uzun kol çıtçıtlı atlet ve altına külotlu çorap giydirip üstüne öyle tulumu giydiriyorum öyle altına hicbirsey giydirmden olmaz canım
(510 puan) tarafından
Sadece atlet var altında sadece bacaklarını örtüyorum yine de su gibi terliyor şaştım kaldım bi kaç kere giydirdim alttan tulum bile suya batırıp çıkarmış gibi ıslaktı
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Görüntü olarak çok mu kalın Cnm
(450 puan) tarafından
Aşırı kalın da değil de %100 pamuk işte
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Ben ortuyorum ama terlemiyo gece de güzel uyuyo . Tulumu kalın değil . Seninki kalınsa örtme 
(450 puan) tarafından
%100 pamuk içi çok kalın değil çok ince de değil ama ben örttüğümde terliyor sanki
(1,105 puan) tarafından
Benimki de öyle yüzde yüz pamuk orta kalın diyeyim.  Üzerine ince bjr battniye ortuyorum terlemiyo. Odası 22 derece falan
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Ortmene gerek yok
0 oy
(55 puan) tarafından
Ev sobalı odada ısıtıcı yanıyor sabaha kadar ama giydiriyorum battaniye ortuyorum üzerine her uyandığımda orterim üstünü terlemez ama 
(450 puan) tarafından
Benim ev dogalgazi açık petekler ama üstünü örttüğümde terliyor sanki
0 oy
(7,411 puan) tarafından
ortuncr terliyor sa ortme canim. benim evde kaloriferli ama üstünü örtmeyince sanki usucek saniyorum:D bebek battaniyesi örtüyorum. ama terlemiyor. terlese ortmem. zaten bi sure sonra ustunudr aciyor surekli örtük kalmaz.
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Uyku tulumlarinin tog degerleri var cnm..o tog degerlerine uygun tablo var..orda icine ne giydirecegini yaziyo odanin ısısına göre..uzerini örtmemek icin tasarlanmis bir sey zatn..eger oda isisina uygun bi uyku tulumu aldysan sknti yasamazsin..
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Odam  serin biraz benim giydiriyorum ustunude ortuyom  biseycik olmadı şükür 
0 oy
(1,630 puan) tarafından
Tulum giyiniyorsa örtmene gerek yok 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 93 göst.
23 Aralık 2022 Aile kategorisinde Cinarimmmm66 (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 169 göst.