0 oy
3,363 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından

6 ay önce eşim askere gitmeden önce eşimle ilişkiye girmiştik geri çekildi ben de 6 ay boyunca düzenli bir şekilde adetimi gördüm 5 6 gün falan sürdü hepsi karnımda büyüme yok ama 1 kilo almışım son günlerde çok hamurişi yiyorum sizce hamile olma ihtimalim var mıdır gene de 

61 Cevaplar

0 oy
(2,749 puan) tarafından
Bu bu sorunun aynısı sorulmustu ama sadece eşi askerde değilde bosanmamis ama kavgalı ayrilardi .. 

Canm 6 aydır hiç mi test yapmadin yoktur ins çünkü 6 ay diyorsn bı ayda iliski öncesi oldu 7 ay olmuş olsa az daha kalsa dogurcan hiç mi anlamazsın yoktur 
(2 puan) tarafından
Neden herkes dalga geçiyo ya
(2,749 puan) tarafından
Bak soruyu sorarken bile dalga geçmeyin demişsin bilmiyorum belki gerçekten bilmiyorsun ama dediğim gibi olmuş olsa 7 aylık olmuş olcan iki aya da doğurmuş illaki göbek çıkardı o bebeğin tekmeleriii hissederdin bariz belli ederdi hani için ferrah olsn takma bence hamile olmadığını anlayınca öğrenince kendi kendine sende kızarsın bu saçmalığı nasl dusunmusum diye
(2 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(3,887 puan) tarafından
Kız ne hamileliği Allah aşkına başka sorcakk sorumu bulamadın 
(2 puan) tarafından
Ya neden herkes dalga geçiyo
0 oy
(5,913 puan) tarafından

Tekme atiomu :ermm:

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Dalga dalga dalga dalgaaaa.:))))
(2 puan) tarafından
Valla dalga geçmiyorum ya hu neden inanmıyo kimse
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Dalga geçmeyin demişsinde sen dalga geçiyosun resmen  hem korunmuşsun hem adet görüyosun 6 ay sonra aklına geliyo acaba hamilemi kaldım diye diyecek bişey bulamıyorum  
(2 puan) tarafından
Ya ne bileyim aklıma takıldı neden linç yedim anlayamadım
(3,282 puan) tarafından
6 ay sonra neden aklına takıldı başka bi durum mu var
0 oy
(119,251 puan) tarafından
ama bu tam linçlik bi soru olmus
(2 puan) tarafından
Neden ki dalga geçmiyodum herkes dalga geçiyorum sanmış
0 oy
(197 puan) tarafından
Bence sen dalga geçiyosun
(2 puan) tarafından
Dalga geçmiyodum neden herkes linç etmiş anlayamadım
0 oy
(183 puan) tarafından
Kizla gebe bolumundede baska isimle acmis bu post dalga gecer gbi bence bu bayan degil yada degisik bi bayan anlamadim ama milletle alay ediyo belli
(2 puan) tarafından
Oradaki ismim de aynı ve bayanım neden dalga geçeyim ki işim gücüm yok mu
0 oy
(2 puan) tarafından
Ya neden herkes linç ediyo soru sordum ve ciddiyim 
0 oy
(7,410 puan) tarafından
canim aslinda sorun degisik oldugu icin biraz dalgaya almislar. bence yoktur duzenli adet olmasan ihtimal olur derdim ama yine icin rahat etmezse bir test yap rahatla. 
(2 puan) tarafından
Sağ ol canım
0 oy
tarafından
6 aylık olupta anlamamak imkansız
(2 puan) tarafından
Ama tlc de hamile olduğumu bilmiyordum diye bi program var kadınlar doğurana kadar anlamıyolar
0 oy
tarafından
Hamilelik ihtimalin yok cnm ilişkiden sonra hiç âdet gormesezdin ve hamilelik belirtilerin olsaydı  hamile olma ihtimalin olabilirdi o zamanda anlardın ilişkiden bir bir buçuk ay sonra falan anlardın
(2 puan) tarafından
Teşekkürler canım
tarafından
Rica ederim cnm
tarafından
Kimseyi takma sen ama ilerde hamile kalirsan adetin gecikir (bazen psikolojik de olabiliyor)o zaman test yap hamile kalmak istersen de ilişki sırasında belinin altına yastık koy ilişkiden sonra da yataktan hemen kalkma yumurtalama günlerini takip et saçma sapan konuşanları da takma
0 oy
tarafından
Bence sen bi uyu kendine gel 6 ayda bişey olsa farkederdin evet üstüne görme diye bişey var ama sadece ilk ay o şekilde olur ayrıca miden falan bulanir belirti verir illaki
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Kocaman olmuştur simdi oo tobe tobe  kendine gell kizimm bi inssm bu kadar cahil olurmu mantılık dusunnnnnn yaaaa:D

0 oy
(2,633 puan) tarafından
Hayatım kaç yaşındasın? 
(1,244 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Arkadaş  Böyle bir soru sorduğuna göre 13 bilemedin 14 yaşındadır. Veya gebelik konularından  bi haber. Doktoru testi bırak  Google da  dami  hiç araştırmamış.  Çok merak ettim
(2,633 puan) tarafından
Ya o kadar küçük olamaz, inşallah da o kadar küçük değildir... Bir program izledim diyor, her programa kalsak biz kanser olup ölürdük dünya nüfusu kalmazdı.
0 oy
(855 puan) tarafından
Bence sen evli değilsin buraya yazıyorsun korktuğun için 
0 oy
tarafından

Cinsiyeti ne acaba kiz neler canin cekti:D

(1,244 puan) tarafından
Aaa sizinki de soru mu. Oraya hamur işi çok yiyorum yazmış ya. Hamur işi çok yiyorsa  kızdır:)
tarafından
Mantikli.bende unutkanlik basladi hamile olabilirmiyim diye düsuyordum :)
0 oy
(2,241 puan) tarafından

3 ay daha bekle dogmazsa sorun yok :D

0 oy
(434 puan) tarafından
Yaşın kaç acaba 
0 oy
(373 puan) tarafından
Gerçekteen şaka gibisin.Aynı soruyu diğer yerde de sorup linçlendin umursanmadın aynısını gelip burdada sormuşsun. Ya 12 13 yasında bişeysin yada aklın biraz kıt. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 224 göst.
24 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 746 göst.
24 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Ozgegzem (515 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 282 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 406 göst.