0 oy
468 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşimle biraz tartıştık gorumcem yüzünden eşim is gitti sonra haklı da olsam alttan alım yoksa eşim alttan almaz biliyorum neyse sevdiği yemeği yaptım sevdiği tatlıyı yaptım eşim gelmeden önce makyaj yaptım saçımı yaptım giyindim süsledim eşim gelmeden sofrayı hazırladım bu arada eşim 4 12 gittiği için gece geldi eve gelmesi 1 bucugi buluyor servisle geldiği için neyse eşim işten geldi kapıda karşıladım hoşgeldin dedim yüzüme bile bakmadı cevap vermedi neyse sofrayı gördü önemsemedi bnde içimden ne hali varsa görsün dedim sofraya bile oturmadan  yatak odasına geçerken durdurdu bni baktı çok sinirlendim gönlümü almaya çalıştı siz olsaydınız ne yapardınız bn affettim yoksa büyürdu konu hamileyim gece saat 1 buçukta bunları yaptim o yüzüme bile bakmadı siz olsaydınız

6 Cevaplar

0 oy
(2,009 puan) tarafından
Bosver 3.kisiler yüzünden bozmayin aranizi
tarafından
Bnde öyle düşündüm haklı olmama rağmen aramız bozulmasın dedim
-Reklam-
0 oy
(255 puan) tarafından
Canım maalesef onlar bizim gibi ince düşünmüyolar yapıyorlar böyle kırıcı seyler eebt Cok haklısın bende cok kızıp trip atardım ama sonra zaten mecbur barışıyoruz :)
tarafından
Aynn bnde öyle yaptım
0 oy
(60 puan) tarafından
Benimde zoruma giderdi okadar hazirlik yap yuzune bakmasın ama bak sonradan hemen gönlünü yapmaya çalışmış belki ilk kus kalim demiştir sonra kiyamamistir belki yorgunluktan ilk fark etmemistir hos görmek lazım bazen yoksa inan kimsenin yuvası ayakta kalmaz nelere gogus germemiz gerekiyor fedakarlık demek resmen evlilik
tarafından
Bnmde zoruma gitti ama uzatmadim biraz trip attım sonra hemen  barıştım başkaları yüzünden aramız bozulmasın
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Boşver elalemin çenesi bitmez iyi olup kudurtun milleti
tarafından
Yani kimse için eşimle aramı bozmaya değmez
0 oy
tarafından
zoruna gider canın sıkılır belki sinirden ağlarsın ama olan sadece snaa olur hele de başkaları iyi kendi halinde ruhu duymazken sen kendini yıpratma bence iyi yapmışsın yoksa daha çok uzardı
tarafından
Aynn oturup aglicaktim ben bu kadar uğraştım neden böyle davranıyor hemde kardeşi yüzünden dedim içimden ki geldi gönlümü aldı
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Canım sakınnn sakın onlar yüzünden eşine trip atma tartışma..bende olsaydım o hazırliklari eşimin farketmemesi zoruma giderdi ama sonra yine senin gibi yapar hemen arayı düzeltirdim uzatmazdim..nisanliyken benimde çok basima  geldi hep aramızda üçüncü kişiler vardı onlar eşimi üzerime düşman ettikçe ben hep iyi yaklaştım haklı olmama rağmen bi kere tartışma içine girmedim ve sonuç noldu biliyomusun 3 yıldır evliyim ve hiç biri hayatına müdahale edemedi edemiyo eşim izin vermedi kafam o kadar rahat ki anlatamam..Bende de sendekinden 3 tane var ama ha varlar ha yoklar 
tarafından
Bnm içinde ha varlar ha yoklar bu arada eşimle aramda ne zman kavga etsek aramızı düzeltmeye çalışırım onlar yüzünden gül gibi evliliğm mahvolmasin
(9,626 puan) tarafından
En iyisini yapiyosun yarın öbürgün onlar iyi olurlar sevinirler olan senle eşine olur ben hiç bi zaman kendi aramızdaki sorun yüzünden kavga ettiğimizi tartistigimizi hatırlamıyorum oturup düşünüyorum konu hep başkalarından kaynaklaniyo sonra  esimide karşıma alıp güzelce konuştum farkındamısın sen bana hep başkaları yüzünden ters davraniyosun ve biz  huzurumuz bozuluyo tabi zaman geçtikçe eşimde hatasını anladı..evlendik evimizden içeri girdigimiz anda hepsini bu kapının arkasında bırakıyorum burası sadece bizim dünyamız dedi  sözler verdi ve çok şükür o günden beri bi kere bile sürtüşmedik yani sözünü tuttu..Allahim kimseye fırsat vermesin sizin yuvanızdan da huzur sağlık mutluluğu eksik etmesin inşallah ❤
tarafından
Amin cnm İnşallah bnde eşimle kendimiz yüzünden hiç kavga etmedik hep başkaları yüzünden şimdi çok ii aramız Allah bozmasın
(9,626 puan) tarafından
Amin inşallah canım benim Allaha herkese huzur versin ki bizim huzurumuzda gözleri olmasın

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 772 göst.
13 Haziran 2019 Aile kategorisinde Gizeemmm (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 329 göst.
23 Nisan 2023 Aile kategorisinde Syma (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 414 göst.
0 oy
32 cevap 451 göst.

380,198 soru