0 oy
333 göst.
Diğer kategorisinde (233 puan) tarafından
Fiyatlar uçuk deminden beri bakıyorum uygun bi site bilen var mı ya 

7 Cevaplar

0 oy
(1,862 puan) tarafından
Ben de bekliyim şurda, uygun takım bakıyorum 
-Reklam-
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Bence lohusa takımı alma bacı o fiyatlara önü düğmeli alt üst pijama takımları var hemde cokca alırsın ve daimi kullanırsın bende öyle yaptım. Trendyoldan 3 tane takım aldım önü dügmeli alt üst 150 TL'ye 3 tane hemde.
(233 puan) tarafından
Yok lohusa takımı değil sadece canım önü düğmeli pijamakarada bakıyorum ama hep pahalı trendyolda hiç denk gelmedim öyle foto atar mısın bana
(1,007 puan) tarafından
Atcam simdi kuzum hemen ben indirimdeyken aldım vallahi :)
0 oy
(405 puan) tarafından

image

Bak ben bunu aldım. Önü düğmeli çok rahat. Emzirmek için birebir. 70e almıştım. İllaki yine indirime girer takip etmek lazım. Çok yumuşak. Kaliteli bir şey. Lohusa pijamaları aşırı pahalı. Bu da ucuz değil ama ömürlük giyersin. 

(233 puan) tarafından
Foto yok kuzum
(405 puan) tarafından
Ekledim canım bakabilirsin
(233 puan) tarafından
Kız şubatın ortasında doğum yapıcam totom donar bununla bide ben çok üşürüm normaldede uzun kollu lazım kalın :D
0 oy
(1,007 puan) tarafından

image

bundan aldım 2 tane bordo ve yeşil. Bide başka olarak gri aldım onu bulamadım bak
(233 puan) tarafından
Evet bunlardan gördüm lohusa hamile diye bi süte var orda da buldum biraz ama bakayım yinede canım
(1,007 puan) tarafından
Şuan Trendyolda 70 liraymış canım bilgin olsun
0 oy
(285 puan) tarafından
Bugün bime uğradım harika takımlar gelmiş ve kalanlar indirime girmiş yakınınızda varsa bakın kalmissa çok uygun ve güzeldi 
(233 puan) tarafından
Bizim burdaki bimde bişey bulmak mucize gibi bişey ya çalışanlar kendine ayırıyor ya da erkenden sıraya girip bitiriyolar başkada yok kuzum yakınımda
(285 puan) tarafından
Ya evet bazılarında öyle oluyor . Ben de tesadüf gördüm gecelik sabahlık pijema hepsi vardı oğluşum olacak pembe kalmıştı yoksa alacaktım :)
(233 puan) tarafından
Yarın bi bakayım yinede canım benimde oğluşum olucak hem indirim günü yarın ne denk getirebilirsem artık :D
(285 puan) tarafından
Bak bakalm canım bebisin kismetine :(
0 oy
(590 puan) tarafından
Birisine diye bir site var ordan aldim 20 tl pijama takimlari dugmeli istersen onlarda 40 tl
(233 puan) tarafından
Hemen bakıyorum :)
(233 puan) tarafından
Çok uygunmuş canım ama kesin güvenilir dimi kumaşları falan şaşırdım valla o fiyata başka yerde bulmak çok zor çünkü
(590 puan) tarafından
Ben aldim gayet iyi geldi can 20 tl pijama takimi
0 oy
tarafından
Penti canım hem uygun hem.guzel
(233 puan) tarafından
Bi bakayım canım sağol

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 340 göst.
+1 oy
18 cevap 299 göst.
9 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bimuallime (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 444 göst.
0 oy
12 cevap 172 göst.

378,171 soru

11,318,451 cevap

34,765 kullanıcı

...