0 oy
298 göst.
Diğer kategorisinde (1,438 puan) tarafından
Hadi kizlar muhapbet edelim

Kac cocugunuz var ve siz kac cocuk istiyorsunuz.

Esiniz kac cocuk istiyot

Benim 1 var 10 aylik en az 3 yasindan sonra 1 kizimda olsa cok guzel olur .esime kalda bi suru isder:))

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
1 tane 17 aylık oğlum var bu devirde yeter die düşünüyorum esimde aynı düşüncede ama zaman ne gösterir bilemeyiz:)
(1,438 puan) tarafından
Masallah.benimde zor dogumdan sonra gozum korkdu:))
-Reklam-
0 oy
tarafından
1 kızım var ben yeter diyorum eşim 1 kız daha istiyor nasip 
(1,438 puan) tarafından
Masallah esler isdiyorlar;)))benimkine dun saka yapdim hamilleyim bir sevindi:)))
tarafından
Onlara göre hava hoş tabi ☺️
0 oy
(855 puan) tarafından

1 oğlum var 7 aylık

İnşallah 3 tane daha doğurmak istiyorum ama sezeryan olduğum için 4.cüyü doğurabilir miyim bilmiyorum :) çok zor ama çok güzel ilerisi için de
(1,438 puan) tarafından
Masallah kizz ben 1 tana dogurdum gozum korkdu sende iy cesaret
(855 puan) tarafından
Ya ben ilk doğduğunda bidaha çocuk yapmam biti diyordum o uykusuzluk sürekli ağlayan bebek ama geçiyor işte ilk 40 gün aşırı zorlandım şimdide zor ama büyüyecekler ama ikinciyi doğurduktan sonra yeter diyebilirim :)
0 oy
(17,633 puan) tarafından
Benim iki oğluşum var ben başka düşünmüyorum eşime kalirsa 4 çocuk istiyor ama ben çalişcam o istesin dursun 
(1,438 puan) tarafından
Haaa:))bende esime dun saka yapdim cok sevindi.sonrada senmi bakiyorsun yoruluyorum ben dedim.
0 oy
(119,062 puan) tarafından
Sevgiliyken nisanliyke  3 diyoduk evlendik 1 tane baby boyumuz oldu bizden bu kadar allah isteyene versin diyoz
(1,438 puan) tarafından
Soylemesi kolay yapmasi zor :))bizde oyle soyliyordum ama cok zormuss .dogurmasida buyutmesidee
0 oy
tarafından

Yeni doğum yaptım 1 haftadır eşime kalsa 40 çıktığı gibi çocuk yapacak ama ben spiral taktiracam onun haberi olmadan çünkü araya gidecek biliyorum ilaç kullanmama izin vermiyor:angel: ona kalsa 5-6 tane istiyor ama nasip kısmet 3 tane olur diye düşünüyorum ben olsun seviyorum çocukları ben

(1,438 puan) tarafından
Benim dogum cok kotu gecdi zor oldu esim dedi bir daha dogurmasin.simdi unutdu tabii cocuk isdiyorr.ama ben unutmadim:))))
tarafından
Ay sende haklısın. Ama çok şükür ben 9 ayı çok rahat geçirdim sadece son aylar ayak ağrım oldu o kadar yoksa hiç hamile gibi değildim. Doğumum da çok kolay geçti cuma günüydü doğumum, perşembe sancım oldu sadece 1 gün erken doğdu kızım. Çok sakin bi doğum yaşadım inşallah tüm dogumlarim öyle olur benim
(1,438 puan) tarafından
Hamileliyin cok rahat gecdi canim.cok iydi.dogum baya zordu yirtdilar beni icli disli baya dikis atildi hemde iynesiz.2 ay ayaga kalkamadim.agridan duvarlara tirmaniyordum resmen
tarafından
Bu baya kötü olmuş yaaa çok haklısın valla canım
0 oy
tarafından
Bana kalsa tek çocuk ama oğlum da çok sıkılıyor sürekli oyun istiyor eşime kalsa hemen şimdi olsun bitane daha 21 aylık 
(1,438 puan) tarafından
Masallah.oglan buyudumu 1 tane kardes yaparsin.tek buyumek sikici
0 oy
(964 puan) tarafından
Hamileliğim zor geçmeseydi bi 3 4 tane istiyodum ama hamileliğim cok zor geçiyor tabiki yinede Rabbim bilir şimdi 33 haftalık hamileyim bakalım bi bu doğsun da sağlıkla 2.'yi eşimde istemiyor nasip Ama :)
(1,438 puan) tarafından
Insallah sag salim alirsin kucagina
0 oy
(1,327 puan) tarafından

İki kizim var biri 19yaşinda biri 22 aylık Birtane istiyorum ben eşime kalsa 6 tamam bu iş :D

(1,327 puan) tarafından
38yaşindayım canım
(1,327 puan) tarafından
Biricik evet 19yaşinda kizim var
(4,647 puan) tarafından
Maşallah ablam benimde annem 38 yaşında :)))
(1,438 puan) tarafından
Masallah .benimde annem 40 yasinda bende 19 yasinda
(4,647 puan) tarafından
Benim annem 38 yaşında ben 20 ve Bebişim var maşallah bizlere
0 oy
(44,603 puan) tarafından
2 tane cocugum var bir kizim bir oglum baskada dusunmuyoruz esimle 
(1,438 puan) tarafından
En guzeli isde
0 oy
tarafından
2 yaşında oğlum var bir tane daha olsa yeterli tabi şu an değil 1 2 sene sonra 
(1,438 puan) tarafından
Bende oyle isdiyorum  kismet
tarafından
Hayırlısı olsun
0 oy
tarafından
Esim ve ben bi tane daha istiyiru, 4 yas olsun istiyoruz arada

Suan 6 aylik oglum
(1,438 puan) tarafından
Masallah
0 oy
(924 puan) tarafından
7 aylık gebeyim kızım olacak Allah izin verirse biraz büyüyünce bi oğlum olsa fena olmaz 2 yeterli :)
(1,438 puan) tarafından
Saglikla al insallah kucagina canim
(924 puan) tarafından
Amin canım teşekkür ederim
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Şuan 1 zaten küçük ama ilk ve tek :))) bu devirde 1 çocuk yeter eline avucuna gelsin mis gibi büyüt 
(1,438 puan) tarafından
Masallah
0 oy
tarafından

Benim 2 yaşında oğlum 3 tane istiyorum eşim ki olursa bidaha istemem diyor ama ben tek kızım eşimde tek erkek bide kiz kardeşi var bitane halası var başka bisyi yok oyuzden kardeşler kalabalık olsun istiyorum :):D

(1,438 puan) tarafından
Masallah.bu gidisle hic kimse hala teyze dayi amca olamiyicak:)))

İlgili bir soru bulunamadı

377,811 soru

11,308,062 cevap

34,739 kullanıcı

...