0 oy
420 göst.
Aile kategorisinde (790 puan) tarafından
Bugun 20 yaşina girmis bendende hediye istedi 

O benim dogum gunumde hicbsey almaz bana 

Bide herseyi begenmez polodan kazak al dedi

Ben kendime corap bile alamiyorum eşimde ayni sekilde 4 yildir ayni montu giyiyor adam mont bile alamiyor kendine

Bebegmde var mamasi bezi derken masrafmz cok

Bende alirim bi hediye dedim sizce ne alaym uygun fiyatli herseyide begenmez öyle bi deodorant alsam sacmami olur inanin param yok

15 Cevaplar

+1 oy
(8,081 puan) tarafından
Hediye istenmez,karşı tarafın içinden gelirse alır. Sırf polo al dediği için alma bence 
(790 puan) tarafından
Ne alsamki sence erkek kardesim
(8,081 puan) tarafından
Kız alma diyorum alma boşver
(790 puan) tarafından
Alirim dedim ama ayip olmazmi
(8,081 puan) tarafından
Olmaz. Ayıbi kendisi yapmış markasına kadar isteyerek durumum yoktu başka sefere dersin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Küpe al canım takı seviyorsa ya da hiç alma o senin yerinde olursa anlayış göstermez misin o da sana anlayış göstermek zorunda çocuk değil ki
(790 puan) tarafından
Erkek  canm eşimn maaşi 3bin zenginsiniz diyor ama adam gece yarisi geliyor eve hep mesai kalyor
tarafından
3binle bu devirde ancak gönlüm zengin olur deseydin cnm boşver şımartma yarın bir gün daha çok şey isteyebilir
(790 puan) tarafından
Bi kez yuz yikama jeli istemişti eşim alamam dedi ben calşmyorum zaten arada kalyorum
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Hediyenin büyügü küçüğü olmaz bana Bi çorap bile alınsa sevinirim. parfüm al canım uyguna var
(790 puan) tarafından
Ucuz olsa sıkmaz ucuz kazagi giymez hep marka ister
(15,286 puan) tarafından
O zaman almayın gitsin. Hediye beğenmemek gibi bişey çok ayıp. Kardeş dahi olsa ayıptır.
0 oy
tarafından
Gücün neye yetiyorsa onu al oldu bide polo demiş 
(790 puan) tarafından
Kardesim erkek herseyi begenmez en pahaalisini ister
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Kardeşin senin halinden anlamıyorsa pesssss 
(790 puan) tarafından
Kardesimin gozu yukseklerde canm yoktan anlamaz
(7,654 puan) tarafından
Ben öyle kardeşi silerim kusura bakma da
Alma hediye felan da zor durumda sana yardim etmeyen polo dan ordan burdan giymeyi bilen kendi alacak siparis hediye olmaz gönlünden kopan alinir
(790 puan) tarafından
Haklisin canm evlendim ev hediyesi bile getrmedi
(7,654 puan) tarafından
Kendi ihtiyacın varken baskasina hediye alman helal bile olmaz bosver
0 oy
(2,028 puan) tarafından
nostalji yap küçükken neyi çok seviyor ise o tarz birsey alıp sen benim küçük  masum canım  kardeşim  vs. Tarzi bi not
0 oy
tarafından
Hediye gönülden kopar benim bildiğim hediyenin büyüğü küçüğüde olmaz önemli olan maneviyattir . Kesenize uygun birşey alabilirsiniz imkaniniz varsa .
(790 puan) tarafından
Yarn bakcam biraz uygun şeylere
0 oy
(327 puan) tarafından
Alma boşver kız 
(790 puan) tarafından
Alirim dedim artik
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Güzel parfum seti al. Hediyeyi verirken de kardeşim gücüm buna yetti de. Çokta şımartma
(790 puan) tarafından
Deodoront ve parfum setimi
(3,921 puan) tarafından
Yani genelde kullandığı bı parfüm varsa onu al çokta kafana takma canım hediyenin büyüğü küçüğü olmaz
(790 puan) tarafından
Kullandigi parfum hm den canm
0 oy
(48,733 puan) tarafından
alma canim oyle istenince benim alacağım varsa bile almam bide adini koyuyor
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Alma tabii eşinin kazancından ona neymiş yeni nesil de amma belesci alırsan eşinin hakkına girersin polo kazağı sana yıkmaya çalışıyor 3 binlira bir aile için hiçbir şey kardeşin eş sek kadar çalışsın alsin
(790 puan) tarafından
Çalşmiyor babamin yanina gider arada harclk ister babam vermeynce suclu olur en iyisi bi yuz yikama jeli istemisti onu alaym
(4,040 puan) tarafından
Ben gençlerin büyüklerin eline bakmasına sinir olurum benim de erkek kardeşim var lisedeyken yazları rahat vermezdim ise görmedikçe her akşam dırdır ederdim 22 yaşında hala bizden biseyler bekler ama aynı zamanda çalışıyor 2700 maaşı var erkek çocuğuna vuracan kırbacı
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Benim alacağım varsa da almam kusura bakmasın böyle emri vakilerden hoşlanmam hemde marka yok artık ev gecindiriyoruz burda 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Sirf ismarladi diye almazdım. Boşver bisey alma kutla gecsin, sorarsa yeğenine mama aldim o parayla kusura bakmayacaksin artik dersin.
0 oy
(772 puan) tarafından
Git polodan çorap al ozaman illede marka istiyosa başkasına burun kıvırıyosa. Benim gücüm buna yetti dersin polo kazağıda sen bana alırsın doğum günümde de bence 
0 oy
(450 puan) tarafından
Pardon da kardeşin biraz patavatsızmis hediye istenir mi hiç resmen zorunlu kılmış seni üzüldüm şu an da ben olsam hicbirsey almam birsey dediğinde de aç karnımı zor doyuyorum soruyo musun abla paran varmi diye derdim.. 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 292 göst.
12 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde kusozlem (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 205 göst.
25 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 144 göst.
1 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde ebruses (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 180 göst.
16 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,065 soru

11,408,170 cevap

34,945 kullanıcı

...