0 oy
311 göst.
Aile kategorisinde (327 puan) tarafından
Malûm virüs var dışarı çıkmaya korkar olduk ihtiyaclarinizi hangi siteden güvenerek yaparsiniz 

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kesinlikle trendyolda alırım her şeyi 
(327 puan) tarafından
Başka sitelerden almaz mısınız
tarafından
istediği her şey trendyolda var  o yüzden gerek duymuyorum
-Reklam-
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Trendyol ve hepsi buradadan alırım 
(327 puan) tarafından
Hepsiburadan hic alisveris yapmadım
(3,078 puan) tarafından
Orası da güvenilir canım ve daha çabuk geliyor trendyola göre marketini de kullanırım arada
(327 puan) tarafından
Cumartesi kargo gelir mi sokağa cikma yasağı olsa bile
(3,078 puan) tarafından
Gelir canım da kargodan kargoya degişiyor
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Trendyol LCW Hepsiburada bu üçünden alıyorum
(327 puan) tarafından
Hangisi uygunsa bende o siteden alıyorum şuana denk sıkıntı yaşamadım:)
(1,298 puan) tarafından
Bende öyle alacağım ürün hangisinde uygunsa oradan alırım çok şükür bende de bi sıkıntı olmadı inşallah da olmaz :)
(327 puan) tarafından
Ürün aynı fakat her sitede farklı fiyatlar var birşey alirken her siteye bakıyorum:D sende öyle misin
(1,298 puan) tarafından
Öyleyim valla :) bu üçüne bakarım genelde hangisinde ucuzsa ordan alırım
0 oy
tarafından
Trendyol n11 e bebek cıvıl lcw hepsi burada bunlar super
tarafından
Bide sefamerve  modanisa allday bunlar da guzel
(327 puan) tarafından
N11 guvenilir cnm gaz damlası sipariş verdim tereddüt ettim açıkçası ilk kez sipariş verdim
tarafından
Gelir hiç merak etme ben bir çok şey aldım ordan
0 oy
(2,028 puan) tarafından
Lcw dan yaparim her zamn
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Trendyol

Nadir olarak gitti gidiyor, N11 
(327 puan) tarafından
N11 siteden sipariş girdim açıkçası tereddüt ederek sipariş verdim
(12,513 puan) tarafından
Sıkıntı olmaz canım inşallah yorumlara felan bak aldığın mağazanın
0 oy
tarafından
Bebegimin kıyafetlerini çantasini besigini yatagini şampuanini kremini carsafini kendi esyalarimi hatta esiminkileri bile trendyoldan. Indirimleri takip ediyordum aliyorum fiyatlar cok iyi
(327 puan) tarafından
Hangi sitede uygunsa bende öyle alisveris yapıyorum genelde sizin gibi indirimdeyken alırım
tarafından
Aynen favorilerine kaydet arada bi kontrol et fiyat düştü diye yaziyor zaten. Yorumlarada bakarak alabilirsin
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Ben trendyolu uygun buluyorum hemde guvenilir
(327 puan) tarafından
Sipariş verdim indirimdeyken kargom bekliyor öyle yoğunluktan olabilir diye kargoya vermemişler
0 oy
(1,630 puan) tarafından
Bebek bezleri konusunda araştırmacı kişiliğimi ortaya koyup tek tek hepsine bakıyorum bez başına ne kadar uygun hangisinde ise oradan alıyorum. Trendyol, hepsi burada, carrefour, migros, getir, iste gelsin, A101 kapıda. Hepsine bakıyorum. Kıyafet alan biri değilim oğlumun ihtiyacı olduğu zaman dolaptan yeni etiketli ürünlere bakıyorum, genelde lcw den alıyorum, market alışverişini genelde migrostan yapıyorum ama carrefourda da iyi indirimler oluyor bazı şeyleri de oradan söylüyorum. Mesela geçenlerde tuvalet kağıdı 32li 32 lira idi carrefourda onu oradan aldım havlu kağıt migrosta uygundu onu oradan aldım falan 
(327 puan) tarafından
Bende senin gibiyim trenyolda bazen pahali olan başka sitede uygun oluyor
(327 puan) tarafından
Bez hangi sitede uygun alıyor
(1,630 puan) tarafından
Bazen migrosta uygun oluyor bir alana 2.paket %60 indirim oluyor o zaman migrostan alıyorum, trendyoldan bir iki satıcı var aldığım markayı uygun fiyata satan onların fiyatı değişmemiş ise oradan alıyorum, hangisi denk gelirse.
0 oy
(924 puan) tarafından
Trendyol en sevdiğim:)
0 oy
(22 puan) tarafından
Trendyol ama pahalı, bak nasıl yapıyorum sana anlatayım, örneğin yöresel bir ürün alacam, ürünü aratiyorum en fazla popüler olan mağazayı buluyorum. İsmini google de aratiyorum kendi sitelerine ulaşıyorum. Kendi sitelerinde fiyatlar %20-30 daha ucuz. Tavsiye ederim hepinize 
(327 puan) tarafından
Birşey alırken bir saat araştırıp bakıyorum hemen sipariş vermiyorum hangisi uygunsa bende alıyorum evet sızın dediğinizi bende yapıyorum canım
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Trendyol

12kelime 

0 oy
tarafından
Trendyolll canm genellikle herşeyi ordan bakarız 
0 oy
(980 puan) tarafından

Trendyol

Hepsi Burada

Morhipo

Gitti Gidiyor

Lcw

Penti

H&M

Bir de beğendiğim ürünlerin kendi İnternet sitelerinden.
0 oy
(489 puan) tarafından
Cigit, lcw dolap gardırops canım 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 96 göst.
19 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (487 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.
25 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (487 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 150 göst.
11 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Esila65 (716 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 201 göst.
19 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Eda34 (309 puan) tarafından soruldu

381,991 soru

11,436,115 cevap

35,003 kullanıcı

...