0 oy
8,717 göst.
Aile kategorisinde (4,907 puan) tarafından
Hangisi iyi kızlar 

10 Cevaplar

0 oy
(2,066 puan) tarafından

Smaaa smaaa smaaaaa smaaa:D

(4,907 puan) tarafından
Önermenizin sebebi ne mesela:)
(2,066 puan) tarafından
Icereginde cok güzel seyler varr vitaminli baya iyi canim hem kilo bakımında  hemde gelisim olrak cok cok iydi camim 1 yasinda ve ben hala sma kullanoom dusun yani hic sgesitmedim cok ama çok memnum diger  mamalardan memnun kalmadım
-Reklam-
0 oy
tarafından

Sma tabiki 

Ikisini de denedim sma kullandım önce gaz yaptı diye bebelac gold a geçtim ama kızımı mahvetti yediğini çıkardı kilo alımı yavaşladı ve gaz yaptı 

Ama sma kullanınca gelişimi çok iyiydi sonra onu da bıraktım aptamil e geçtim iki kutu aldım diye degistiremiyorum da biterse sma ya geçebilirim :D

(4,907 puan) tarafından
Ya benim ikizlerim 17 aylık bir yaşına kadar bebelac gold verdim. Geçen arkadaşım sma çok iyi onu dene dedi de aklıma takıldı. Sağol canm . Kabızlık yapıyo mu birde kilo alma durumunu merak ediyorum sadece
tarafından
Kuzum kabızlık yapmıyor ama gaz yapıyor kilo alımı çok çok iyi. Bak normal de kizim ayda en fazla 600 gr alır 2 cm uzar sma kullandığım ay 1200 gr almıştı 6 cm uzamıştı hatta doktor çok mu veriyon mamayı kes dedi azalttım o ay
(4,907 puan) tarafından
Maşaallah ne güzel. Inşaallah benimkilere de etki eder canm
tarafından
Inşallah kuzum onu bırakınca kilo alımı yavaşladı tekrar geçmeyi dusunuyom
0 oy
(120,774 puan) tarafından
Sma tabikide           
(120,774 puan) tarafından
Gaz yapmiyo anne sutune en yakin mama kilo aldirimi iyi sindirime iyi geliyo
(4,907 puan) tarafından
Sağol sevdacm onu alıyım ben
0 oy
(3,795 puan) tarafından
Bebelac denedim. Gold olanı almadım . Sma yılda denedim. Ama çok yağlı bı tadı var . Ama kilo yapıcı. Bı kaç kez almıştım sonra o tadı hoşuma gitmedi hipp aldım o güzel bence . Ama bu bebeğimde mama almadım öncekinde kullanmış tim. Sen bilirsin canım . Sma da iyi ama sadece tadı biraz yağlı . Belki bebeğin almaz kabul ederse sma kullan derim . Öneri istersen hipp bence 
(4,907 puan) tarafından
Smayi taktım araştırmadayım aklıma yattı umarım kızlarım sever
0 oy
tarafından
16 aydır Bebelac Gold kullanıyorum tosuncugum var çok güzel kilo yapıyor oğlum İlk doğduğu zamanlar sma Aptamil hipp hiç birini beğenmedi normal Bebelac ta içmedi haz yaptı hepsi Bebelac Gold tüm manalara göre daha tatlı olduğu için kabul etmeyen bebek yok Bebelac Gold kullandiysan bebeklerin başka mama tadını beğen meyebilir boşuna mama almış olursun 
(4,907 puan) tarafından
Yok kuzum bizde kilo yapmadı dogduklarindan 1 yaşa kadar bebelac  gold kullandık hep. Kabızlık sorunu var bizde pekte kilo yapmadı bi kızım iyi biri zayıf. Sma'nin tadı farklıymış ya umarım sever benimkiler belki içine bi iki bebe bisküvisi atar tatlandiririm
tarafından
Ne kadarlik bebekleriniz
tarafından
Şu an 16 ay 20 günlük
0 oy
(4,854 puan) tarafından
Bebelac gold kullanıyorum memnunum
(4,907 puan) tarafından
Evet iyi bi mama bende kullandım kabızlık sorunumuz var arayistayim smayi denicem
0 oy
(1,614 puan) tarafından
Tabiki sma ama çok pahalandi Bebelac Gold da güzel smdi ben buna geçtim iyi şuan 
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Sma kullandım çünkü anne sütüne en yakın mama ve kabızlık yapmadı 
0 oy
(3,118 puan) tarafından

Bebelac Gold değil de diğerini kullanıyorum kızımda çok güzel kilo yaptı ve doyurucu. Başlarda sma kullandim ama ne kilo aldı ne de doydu. Cisli bez az alıyordum altından Bebelac denedim ve küçücük doğan kız şimdi tosun oldu:D

(0 puan) tarafından
Merhaba kızınız kaç kg doğdu benim kızımda zayıf doğdu o yüzden mama sma kullanıyorum şuanda kızım en hızlı hangi mama kilo aldırir acaba
(3,118 puan) tarafından
Merhaba kızım 3010 Gr doğdu 37 haftalık. 1 ay içinde kendini topladı. Önce sma aldım doyurmadi kilo da aldırmadı sonra Bebelac kullandım iyi geldi
(3,118 puan) tarafından
Uygulamayı silmiştim yeniden indirdim yorumunuzu yeni gördüm
0 oy
tarafından
Ikisinide denemis biri olarak Sma tabikii :)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 2,088 göst.
17 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Filizalmira (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 116 göst.
22 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 111 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde BegumY (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 182 göst.