0 oy
665 göst.
Aile kategorisinde (126 puan) tarafından
Sabah 9da gitti bu saat oldu hala dizi setinde gelde çıldırma ya uykuda tutmuyo sinirden

7 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Hangi dizi kiz
(126 puan) tarafından
Alev alev :))
(2,725 puan) tarafından
Aaa izliyorum onu kim acaba esinizz
-Reklam-
+1 oy
(391 puan) tarafından
Oyuncu mu eşiniz :) 
(126 puan) tarafından
Oyuncu ki ne oyuncu canım figuranliga gitti set uzamış onlar ne zmn bırakırsa o da ozmn bırakmak zorunda oyuzden öylece orda iki kuruş para için saatlerce kalinirmi ya
(391 puan) tarafından
Anladım canım iş bu yapacak birşey yok
+1 oy
tarafından
Napıyor orda oyuncu mu
(126 puan) tarafından
Figüran canım normalde kendi işi var iş yerindekiler korona olduğu için kapattılar iş yerini oyuzden oda sete gitti
0 oy
(236 puan) tarafından
2aydir bende eşimden ayriyim :D keyfini çıkarıyorum hele bide yasaklar geldiya içim nasıl rahat benim
(236 puan) tarafından
Ben doğuma ailemin yanına geldim yurtdisindayim şuan :)) oda gelecekti aslında ama korona izin vermedi.. bizim kız da zaten halen doğmak bilmedi :D doğsa da evime dönsem
(126 puan) tarafından
Hee o mesele canım ozmn sen kaynanaya guvrniyorsun ben asla guvenipte kalamam okdr o ne yapsada etrafındakiler sen ne yapıyorsun demez
(236 puan) tarafından
Güveniyorum ben akrabalık da var yani en ufak yanlışında karşısına çıkabilecek sıkıntıları biliyor :)) hem ben onun kızını doğurmaya geldim buraya, ne hakla başka boklar yicek :D garibim karantinadan da yeni çıktı, yasaklar başladı :D
(126 puan) tarafından
İyi olmuş kiz ne garibi erkeklere acıma :) bu arada kızını sağ salim kucağına alırsın insallah
(236 puan) tarafından
Amin inşallah :) kız diyorum ya yasaklar gelmesine seviniyorum diye :D işten eve evden işe
0 oy
tarafından
Sette mi çalışıyor canım yani ne işle meşgul eşin arayıp sordun mu neden geciktiğini yada o arayıp uzadığını fln söyledi mi? 
(126 puan) tarafından
Figüran olarak gitti cnm iki kuruş para için sabahtan beri orda o beni aramadı ben aradım nerde kaldın diye geç biticekmis dedi adam çok rahat sanki evde hergun tek kaliyoruz
tarafından
Anladım canım bazı setler 20 saat fln sürebiliyormuş ama ona göre gönderme bidaha.
(126 puan) tarafından
Yok bidaha rüyasında görür
0 oy
(673 puan) tarafından
Bi film mi dönüyor acaba? 

Tut kocisinin yularindan kíz. Sorumluluk bilsin
(126 puan) tarafından
Gerçekten tartışmaktan bıktım anlatmaktan sıkıldım artık gün içinde aradı görüntülü ama insan geçileceği zmn bı arar sorar ben geç kalcak korkmazsin dimi der insan ama yok
(673 puan) tarafından
Der. Esim merak eder der, bisey lazim mi der insan. Demeli
(126 puan) tarafından
Herkes kendi değerini kendi belirliyo canım.benimde ona olan sevgim saygım azaliyor bu şekilde yapcak bişey yok
0 oy
tarafından
Ekmek parası canım bu yapacak birşey yok sabretmek gerekir 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 652 göst.
28 Aralık 2022 Aile kategorisinde Dolunay65 (691 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 717 göst.
9 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 194 göst.