0 oy
407 göst.
Diğer kategorisinde (1,100 puan) tarafından

image

kızlar eşim yanlışlıkla tepsiye çarptı çay halıya döküldü sildim çok amacliyla ama geçmemiş nasıl çıkacak bu

8 Cevaplar

0 oy
(1,331 puan) tarafından
Kız oo nekiii geçen gün eşim şalgam suyu döktü mavili beyazlı haliyaaa oda biseymi ciktida seninkide çıkar sorun yok ama ben kalıp sabunla sildim
(1,100 puan) tarafından
Nasıl cikardin ya o lekeyi
(1,331 puan) tarafından
Kalıp sabun birde aspirin sprey varya onunla
(1,331 puan) tarafından
Kopugunu hiç yayilmadim hep kaşıkla aldım bastada suyunu kaşıkla aldım ve önce kuru beze emdirdim orayai
(1,100 puan) tarafından
Kalıp sabun mu nasıl yaptin
(1,331 puan) tarafından
Bildiğin ya kalıplı sildim yani kalıp savunma sonra güzelce bezle temizledim sildim ondan sonra köpüğünü kaşıkla aldım ondan sonra temizledim köpüğünü tekrar sonra aspirin sprey vardı onu sıktım aynı şekilde temizledim biraz sıcak su döktüm ondan sonra o şekilde temizledim sonra kuru bezle de kuruladım güzelce o şekilde kurudu gitti yani çok şükür ama çok uğraştım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim halıdaki çay lekeleri anca yıkamaya gidince çıkıyo valla 
(1,100 puan) tarafından
Sorunda orda ya yeni sermiştim halıyı nasıl göndercem yedek var ama daha tertemiz bütün bi kışı da bu halıyla geçircem:(
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Halı yıkamaya ver canım
0 oy
tarafından
a 101 de aspirix var kırımızı dışı çok işe yarıyor öneririm koltuk silmedede oyle
0 oy
tarafından
Canim viking cok amacli temizleyici , asperox sari güç  , bulasik deterjani parlaticisi bunlari deneyebilirsin :) 
0 oy
(295 puan) tarafından
Kızım iki hafta önce bi demlik çay döktü beyaz halıma domestos aspirins fairy  biraz suyla karıştırıp hali fırçası ile sildim 15 dakika sonra bi durulama su yaptım tertemiz oldu 
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Bulaşık makinesi parlatıcısı dök direk lekenin üstüne güzelce sil çıkar inşallah 
0 oy
tarafından
Yok bacım halı yikamaya falan verme al eline beyaz sabunu eski tül veya bez parçasını sıcak suyun içine bitane makina tableti at erit at sabunu bezi ıslat o suyla sabunu da besin arasına köy sil halıyı bir bez sürsen böyle gecicek kuzum nar suyunu cikarttim ben böyle

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 163 göst.
16 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 121 göst.
0 oy
5 cevap 81 göst.
7 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 98 göst.
25 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu