0 oy
308 göst.
Aile kategorisinde (790 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Dün yazmştim erkek kardesim 20 yasina girdi benden polo kazak istedi diye 

Bizimde durumumuz pek yok kendime corap bile alamyorum.

Bebegmn bezini mamasini zor aliyoruz borc oduyoruz

Eşimin maasi 3bin diye bize zengin diyolar ama zaten maasin yarisi borca gidiyor 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yanlış anlama ama ben kardeşime 30 liralık saat aldım annem çok kızdı borcunuz var derdiniz var bu saati niye aldın diye annen de sana bunu demesi lazım kızım alma gerek yok kendinize zor bakıyorsunuz demesi lazım kardeşine de anlatmalı ablanın durumu kötü iyileşince sana alsa falan diye annen çok ayıp etmiş 
(790 puan) tarafından
Anne kazak istedi dedim al dedi alamam pahali dedim iyi bisey al o zaman ded
Ben beklerdim alma bosver demesini
-Reklam-
0 oy
(148 puan) tarafından
Benim eşim de 3 bin alıyor kirada oturuyoruz yetmiyor bile hele ki kış ayı zor baya bence normal bisey al yani düşünmesi lazım aslında anneninde
(790 puan) tarafından
Normal bisey alcam artik
0 oy
(3,276 puan) tarafından

Beğenmezse hiç sıkıntıya girme canım ona sana ne yapmışta beklentiye giriyor en sinir olduğum şey 3 milyarla da bu devirde bir zengin olunurki zaten senin masrafın yok bebeğin masrafı yok evinin masrafı yok eşinin ihyacalri yok ya 3milyar güp diye cebinizde kalıyor sanki annen versin parasını sen beğen al o zaman polo kazağından bu ne düşüncesizliktir ya:angry:

0 oy
tarafından
Annenin dusjncesi çok yanlış ya neden bu kadar acımasız sana karşı aranızda ne geçti bilmiyorum ama insan ne olursa olsun öz evladina böyle yapmaz zora sokmaz 
0 oy
tarafından
Alma bence cok kafaya taktin canim alamadim de polo.cok.pahali bir marka degil 70 80 tlyede bulursun magazasinda vs yada internette indirim .oluyir ama almayacaksan söyle ssn bana ne aldin diye hediye.istemekte ne tuhaf yaaaa almaa 
0 oy
(969 puan) tarafından
Benim annem kesinlikle alma der hem senin ablaligin aldığın markalı kazakla mi ölçülecek böyle sevsin seni kardeşin
0 oy
tarafından

Imkanin yoksa nasil alicaksin bacim ? dunde yazmistim postuna hediye gönülden kopar öteki türlü o hediye olmuyor  . Maneviyat önemlidir  . Yargılamak haddim değil ama  maneviyata önem vermiyor ailen belli ki üzüldüm açıkçası .. Ayrıca imkanin yoksa almak zorundada değilsin , ha illa birşey alicaksanda kesene uygun gönlünden kopani alir sen üstüne düşeni yapmış olursun . Nolur kusuruma bakma ama borcunuz harciniz varmış ailenizin bu kadar anlayışsız olmasını aklım ermedi ... Allah yardımcınız olsun kardeşim <3

0 oy
(11,505 puan) tarafından

Zorlamayla hediye mi alınırmış

0 oy
(3,901 puan) tarafından
Peki polonun sitesine girip baktn mi hic..suan 80 veya 90 tl ye kazaklar var indirimde..bnce alinabilir
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kardeşin de cocuk değil bu ne yüzsüzlük bşy almak zorunda değilsin bunca zor durumun içindeyken annen alsın madem demesi kolay 
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Annende dusuncesizlik etmiş kusura bakma ama olmayan şeyle nasıl alayım 
0 oy
tarafından
İki kız kardeşim var kolye vardı çiçek sepetinde çok beğendim ben takamiyorum diye onlara alayım dedim yolladım annemden bir torba azar işittim ne gerek var diye senin annende bir tuhaf yani

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 168 göst.
26 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
30 Haziran 2022 Diğer kategorisinde 3434 (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 421 göst.
26 Mart 2022 Diğer kategorisinde Sevimlipandacik07 (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 764 göst.
21 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,110 soru

11,409,269 cevap

34,946 kullanıcı

...