0 oy
962 göst.
Diğer kategorisinde (29 puan) tarafından

Esım 3 ay once bi kızla konusması oldu ve kız sürekli esimin gtgı yerlerde gezıyo esım Instagramda durum yapyo oradayız dıye bu bır gonderme gıbı birine oda orda oldugu ıcın suphlnyorum o kızdan kına geldı artık ıkı cocugumun oldunu bılıyo ewlı oldunu bılıyo benı bılıyo ama yınede esımle konuşuyor ben napcmı bılmıyorum esıme güvenim kalmams onceden esım yanımda olsa bıle ozlerdım sımdı yokluğuda bır varlığıda ben ılgıyı kestım esım ılgı gostryo ama gec oldu bıraz cunku guvenım bıttı esım kımseyle konusmuyor dıyemem ve ıcım hıc rahat degil napcm bana akıl verın :((*

9 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Bakin kızlar hepinize söylüyorum lütfen kocalariniza sahip çıkın yuva kolay kolay kurulmuyo etrafta koca avcısı çok yok ben eşinden sogudum artık ilgi gostermiyorum falan filan sacmalamayin ealerinizi sevin onlara ilgi gösterin siz ilgi gostermezseniz onlar ilgiyi disarda ararlar sonra boyle olaylar başınıza gelir aklınizi başınıza alin. Eslerinize değer verin lütfen siz onları ne kadar çok severseniz onlar da akillanip sizi tekrar sevebilir bunu sevgiyle saygıyla halletmelisiniz. Bakin dediğim gibi etrafta koca avcısı çok kocalariniza sahip çıkın elin oruspusuna kaptirmayin!!!!!

-Reklam-
+2 oy
(164 puan) tarafından

Kesinlikle kocana ilgisiz olmamalısın. Adamın yapmayacağı varsa da zorla dışarı kayar gözü bu böyledir çünkü insan mutsuzsa mutluluğu başkasında yada onu mutlu eden şeylerde arar. İlk önce bence eşinle güzel bi konuşma yapmalısın onu suçlamadan anlayarak evliliğinizi doğurlarıyla yanlışlarıyla güzellikleriyle her yönüyle gözden geçirin ve güzel günlerinize birbirnize duyduğunuz sevgiye odaklanın. Yuva kurmak kolay değil ben eşimi hayat arkadaşımı kaybetmek istemiyorum eğer sende beni kaybetmek istemiyorsan yeni bir sayfa açalım hayatımızda de ve yeni birgüne başlayın. İnan o yola gitmek istemeyen erkekleri iradesi kuvvetli olanları işinds gücünde evinde yuvasında olan adamları eline alacak o kadar şeytan var ki onlara fırsat vermemeli eşlerimizin dinlendiği liman olmalı, durulduğu sakinleştiği herşeyini anlatıp paylaştığı dost olmalıyız ve o dışarıdaki kaşarların yaptıklarından fazlasını yapıp isteklerini karşılamalıyız ben  bu yazdıklarımı uygulamaya çalışıyorum ve çok şükür karşılığını alıyorum. Bayanlar elimizden geleni yapmalıyız eşlerimize sahip çıkmalıyız bence

(159 puan) tarafından
neler yapmaliyiz ozelden yazarmisin cnm bana nasil dawraniyorsun sen nasil konusuyorsun
tarafından
Benimde başıma bir olay geldi calisanimizdi zorla eşime yapıştı ben samimiyetlerine sahit oldum herkesi ayagi kaldirdim esim sabah isine son verdi arada arayip laf atiyordu esim bana soyledi aradigini esim hattini degisti face inst silip engelledi tam bi ksr di Allah boylelerin serrinden korusun
tarafından
Ben ne yaptim eşime hic küsmedim kavgamizin 2. Gunu mesaj attim geliyor musun yemek hazir diye  kavgamizdan dolayi gec geliyordu. Arayi hic sogutmadim, eski ilgimi sefkatimi gosterdim hic bir zaman o konuyu acmadim yuzune vurmadim, eskm bazan kendi bahseder iyi farkettigimi soyler yok daha kotu seyler olabileceğini soylerdi. Cok şükür buyuk bir felaketten ufak kiriklarla atlattik
(164 puan) tarafından
Amiin amiiin
(164 puan) tarafından
Özelden nasıl yazılıyor bilmiyorum
+1 oy
(127 puan) tarafından

Kizin onunla konuşmaması eşine bağlı kusura bakma ama esin konuşuyorsa ona kizmalisin. Bazı kadınlar laftan anlamıyor. Benim de başıma saçma bisey geldi eşimin çalışanı vardı kız kendi kendine hallenmiş. Aradım ağzına ettim isten kovduk aradan bi sene geçti hala benim profilime storylerime bakiyo. Resmen kaşar. Eşin haddini bildirsin canım yoksa bu iş yuvanızı yıkar. 

(29 puan) tarafından
Bı laf vardr kanck kopek kuyruk salmadıktan sonra erkek kopek pesınden gtmezms kızın heryrde adı cıktı erkek olsam bnde o amcla konusrdum cunku tam bır erkegın ıstedıgı cınsten bır kız arsız bozuk ve pıslık
(351 puan) tarafından
Sen bi erkeğin o yollu bi kadinla konusabilecegini kabullenmissin zaten. Hic te kuyruk sallama muhabbeti felan değil bu. Allah insana hic bi canlıya vermediği bisey vermiş İRADE... Senin kocan da o yoksa******k kopek bilmem ne lafları onun ancak bahanesi olur. Allah yardim etsin
0 oy
tarafından

Senin esinde de ne ararsan var kardesim ne diyim allah yardmcin olsun bence gitmez bu adamla cunku butun sorun esinde sana davranislarnda 

(29 puan) tarafından
Ewet oyle :((
0 oy
(351 puan) tarafından

Bi başka soruda da eşim bana hakaret etti normalde iyiydi demiş sin. Bi buyuyun  ailen yok mu danissan ??

(29 puan) tarafından
Danışmak mı benm aılmde dansck tek bır İnsan yok
0 oy
(164 puan) tarafından

Esin onunla konuşmasa yüz vermese kız öyle etrafında dolaşmaz gittiği yere gitmez canım bence esin hala konusuyo olabilir 

0 oy
tarafından

eşini terk etsen ne yapar mesela

(29 puan) tarafından
Hıc bırsey kızını merak edıp aramaz bıle o derce umursamaz :(
0 oy
(96 puan) tarafından

canım bnm essin yüz veriyorki oda konusuyo esin konuşmasa kızsa cesart edemez bide o kızla sen konş o kız nası bi insan evli cocugu olan admla ne konusuyor oda degişik yüzsüz yuvayı yıkanın yuvası olmaz vs konuş 

0 oy
tarafından

Canim eğer ki bu olaya dur demezsen esinde sen cok usteleyip basini agritmadigin için bu buyur gider ilerilere bulusmalar baslar ve sen hic kaldiramazsin gözünü korkutmalisin benim başıma gelmedi korkar çünki affetmem ama sende gözünü korkut boş durma görmemezlikten gelme sakın ikisinede yenik dusersin göster kendini esin laftan anlamıyor mu kıza yuklen göster haddini bilsin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 162 göst.
19 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Baloglum45 (162 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 200 göst.
1 Mart 2021 Diğer kategorisinde Nur89 (402 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde 2516 (425 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 188 göst.
22 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,595 puan) tarafından soruldu

378,035 soru

11,314,804 cevap

34,755 kullanıcı

...