0 oy
290 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Anam uyumuyor 7 aylık gündüz uyumaz akşam uyumaz gece uyumaz salliyom ayağımda şimdi yastığına yapışıyor takla atıp gidiyor ayağımdan ay yoruldum totom uyuştu gene ya:)

5 Cevaplar

0 oy
(27,613 puan) tarafından

Sürekli yatırmaya çalışma yorulsun uyku isteği gelsin.

tarafından
Kız akşama kadar uyumuyor ağlıyor uykusuzluktan bı yandanda oynamak istiyor:)
(27,613 puan) tarafından
Cimcime ya
tarafından
Hiç sorma ba ba diyor ya baba diyom ben çilesini çekim sen baba de:)
(27,613 puan) tarafından
Hahaha benim gizda ayni 9 ay karnında taşı kalksın babaci olsunlar sjsj
tarafından
Aynen valla :)
-Reklam-
0 oy
(2,261 puan) tarafından

Diş mi çıkartacak acaba :) benim kizimda 10 aylik simdi yan kesiciler cikacak durmadan uyaniyor benim de suan ayagimda. Ne guzel alıştırmıştım kendi kendine uyuyordu fakat diş dönemi mahvoldu. 

tarafından
İlk dişleri çıkıyor alt dişler patlamak üzere ama çok şükür çok huysuz dil arada tutturuyor ağıt. Bebd kendiliğinden uyumaya alistirmistim uykusu gelince yanına yatardm hadi uyu kızım derdim eee eee diye uyurdu şimdi sallanmak istiyor bide oyuncu bu çok seviyor yurvarlanmayi ondn yapiyor
(2,261 puan) tarafından
Haahahaa maşallah o zaman sıpaya :) benimde kızım şimdi yeni şeyler öğrenmiş evin içinde kovalamaca oynuyoruz ben kovalıyorum o kaçıyor çığlık çığlığa :) bu bebekler çok fena ya
tarafından
Hiç sorma benimkide ba ba diyor sürekli eşim seviniyor ama yani bende akşama kadar ugrasiyom sonra baba de ben basgelemez oldum çok hareketli maşallah emeklemek üzere yuvarlanarak evi dolaşıyor ztn koltuk altına sıkışır TV ünitesinin altına girer eve barikat kurdum :) cadıya baks en oyun öğrenmiş senle dalga yapiyor
0 oy
(5,913 puan) tarafından

Valla benimkide oyle 6aylik koyuyom.zirt uyanior gece yarim saate bir kalkior salliom totosunu havaya dikior o sekilde salliom artik olmuor bir elimle elini bir elimle ayaklarini tutuom oyle salliom bu defada agziyla yastigi yalamaya calisior:'(:D

tarafından
Valla benimkide oraya buraya saldırıyor  gece geneki sık kalkmıyor gündüz ful oyun oynuyoz :)
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Ayy kızımda yarın 7 aylık olucak aynı durumdayız :) 
tarafından
Kız basgelemiyorum çok fena ya neler yapıyor neler:)
0 oy
tarafından
Benim bebeğimde öyle 7 aylık hiç uyumuyor
tarafından
Uykuyu geçtim durmuyor kıpır kıpır gülüp duruyor ben sallym o kahkaha atıyor:)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 202 göst.
21 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Linammmm (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 400 göst.
24 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 313 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Canananga7 (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 323 göst.