0 oy
520 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ya bu eşimin kayinbabamin herşeyi buz biliriz hallerine sinir oluyorum ya sanki herşeyi onlar biliyo s.alak ikiside nasıl canımı siktilar ya ben doğma büyüme sobalı evde yasadim eşimin ailesi eskiden yaşamışlar onuda çoğunlukla kendileri yakmamamis bahçede ilk sobayı ben kurdum ben yaktim ben öğrettim şimdi sanki ben bilmiyorum onlar biliyor gibi insanı tersliyo duruyorlar ge.ri.ze.kalilar resmen gitmiş kayinbabam sobaya kanalifer kömürü almış cılız ateşin üstüne koca yaş kutugu attı yanmadi diyorum ki gece olmuş 12 üstüne ince odun atın yakın yok yanar yanar sonra sondu benim dediğimi yaptılar dedimki kömür kocaman oluyo biraz geç tutuşur ateş çok olsun yok yanar yanar 1 saattir yanmasını bekliyorum ya bide kayinbabam denedinmi sanki dışarda -21 derece içerde donduk diye sanki ben al dedim de gitti aldı kocaman kömürü yakmayı bile bilmiyorlar söyleyince sen karışma yanar sen sus bilmem ne ilk geldiğimizde de eşim gidiyor sobanın altına karton koyuyo hava alacak yanacak oraya koyma diyorum sen karışma ben hallederim diyo sinirden elim ayağım titriyor ya artık kendi babam dedi böyle yanmaz odunla yakın dedi öyle yaktı illa biri demesi lazımsa söylüyorum işte abe ge.ri.zekalilar.dinleyinsene buzgibi evde bebeyi dondurdular.  

Kusura bakmayın kızlar valla sinirden yazdım 

8 Cevaplar

0 oy
(2,792 puan) tarafından
Ay senşn bildiğin bişeyi böyle yanlış yapıp bunu kabullenmeyen senin dediğini yapmayan sonrada dediğine gelen insanlar ve o durum aşırı sinir bozucu ya bilirim ben bile sinir oldum burdan allah yardımcın olsun valla 
tarafından
Ya bide ben sanki ömrümü doğalgazlı evde geçirdim hiç soba bilmiyorum öyle davraniyolar ben ona kızıyorum bide sonra lafima geliyorlar yok öyle böyle diyene kadar kaldır poponu yap işte nie habire sıkıntı yapıyorsunuz hepsi yattı bak ben bekliyorum hala
-Reklam-
0 oy
(14,045 puan) tarafından
Şimdi galiba o sobanın yanmasını bekleyeveksiniz Allah korusun tutebilir dimi tam bilmiyorum ama
tarafından
Aynen bekliyorum şimdi kaç oldu saat o gitti yukarda devirdi biyerini uyuyor bende burda catladim
0 oy
tarafından

Siniri iyi döktün haa:D

Ohhhh iyi yaptın rahatladın mı kuzum :angel:

tarafından
Aşkım valla parcalayasim geldi ya biz insan degilmiyiz yani bisy soyluyosan bı bildiğimiz varki söylüyoruz her söylediğine karşı bisy diyorlar kanalifer kömürü kocan olur diyorum zor yanar diyorum bana yumurta kadar diyo bı getirdi kocaman bisy diyemiyo gelde kızma ben senin s.alakligin yüzünden saatlerce beklemek zorunda değilim ki ya
tarafından
Haklısın canım hep ben derler bazıları
0 oy
tarafından
Biriikte mi yasiyorsunuz öyle geri kafalılar var ya çok herşeyi kendileri biliyor sanarlar
tarafından
Yok kuzum ayriyiz bide bizim iki katlı villamiz var doğal gaz olmadığı için tasinmadik soğuk burası diye soba kurduk eşya yerleştirdik geliyoruz hafta sonu kalıyoruz bahçede park var bebeler oynuyor oyuzden geliyoruz ama bu soba başıma bela oldu bisy diyince suçlu oluyorum demeyince rezil oluyorum
tarafından
Villa kimin kuzum onların gelmesine gerke yokmuş aslında :)) elektrikli soba goturseydin keşke onlar yakmaya calissin dursun eklem sen bebenle odanda takilirdin
tarafından
Bizimde herkes geliyo taşınan bak kadar serbest sonra sokmam kimseyi herkes evinde kalsin
0 oy
tarafından
Çoğunlukla kendileri yakmamis derken evdeki sobayı ev halkından başka kim yakabilir ki başka ? İllaki biliyorlardır ama bazen de sobanın yanmayacagi tutar bu kadar hakaretlik bı durum yok bence 
tarafından
Annesi yakmış babası yakmış kardeşi yakmış bı evin içinde 9 kardeş yaşamışlar kime denk gelirse o yakmış ben neye sinirlendim anladın mi sen
0 oy
tarafından
Onlar senin eşinin ailesi sinirini bozmuş olabilirler ama gerizekalılar falan olmamış ve kuzum haksızsın demiyorum ama o kelimeyi demen yanlış olmuş sanki
tarafından
Yüzlerine demiyorum ya burda sinirimden öyle diyorum anlamiyolar diye
0 oy
tarafından
Okurken gözümün önüne geldi bende sinirlendim 
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Ayy bnde sinir oluyorum böyle insanlara

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 336 göst.
17 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Musab (1,054 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 278 göst.
28 Kasım 2021 Aile kategorisinde Bbtrngn (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 399 göst.
21 Şubat 2024 Aile kategorisinde Suskungirl44 (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 923 göst.
1 Nisan 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,988 puan) tarafından soruldu

382,430 soru

11,449,520 cevap

35,024 kullanıcı

...