0 oy
525 göst.
Diğer kategorisinde (66 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Evet kzlar 7 aylik bebislerinizn kilosu kacdi 

5 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Soruda ki amacı cok merak ediyorum  diyelim senin bebegin 7 kilo ben de benim bebgim 8 kilo dicem.  Ya benim bebegim zayıf mama veriyim psikolojisine mi girceksin yoksa benim bebegim 6 kilo dersem oh benimki daha kilolu iyi besliyorum havasina mi ??  Lutfen artik boy kilo karşılaştırmasi yapilmasin
(66 puan) tarafından
Dimi yaaa sanki illa cvp vrmek zorndalrma gbi yaaa dikkatnzi cekerm bu mesji oludysanz gebelik disi sohbettesiniz kaldi kii bn sordgm soryu patn acklmasna yazdm cvp vermek isyemysanz girmeyn bile yaaa nw can sikyosnz cvp vermesnz daha iyiyms
tarafından
Sıkma canını cnm gül geç bende artık bi soru soramıyorum sıkılıyorum diye silmiyorum valla
(66 puan) tarafından
Aynen yaaa biz de burda ne aornlr goryorz sacma gelende var gercktn sornu olan da var gercktn muskil durmda olanda var gereksz gordgm sorya cvp vermyorm ne kmsenin canini silp egomu tatmn edyorm ne de baska bsy
(581 puan) tarafından
Yani 30 haftalıkmisin?
(66 puan) tarafından
Yok kuzm 27 haftaligim swkwr testi yapmadm bebek normalinden olmasi gereknden kiloluysa  swker olyoms korltm dedm komtrle gdcem yarin bi sorym kilosi hwrkezinkinin nasil yarin ogrenince bir anormallik varsa bende doktra gec olmdn dym yap bna seker testi ama yanls anlasildi bn kilo kiyaslamasi yapiyorum sanildi halbuki bana ne baskasinin cocugunasl olrsa kac klo olrsa olsn allah bebegmn canina saglk versn kolosu hic de ki olmasin
-Reklam-
0 oy
(1,063 puan) tarafından
Once kac haftaliksin tam canm sen haftaya gorede degisiyor bugun sabah randevum var insallah ogrenicem bende ama suan bilmiyorum yazarim canm şeker falanmi var acaba niye sordun canm sorun yoktur umarim
(66 puan) tarafından
Insallah canim yaa allah herkesin bebegine saglik versn
(1,063 puan) tarafından
Ben 29+4 haftaligim bebek 1460 kiloymus canm col sukir maasallah
(66 puan) tarafından
Masallah canimm yani sen 7 bucuk aylik olcksn az kalms dmi
(1,063 puan) tarafından
Yok canm degil tablo aticam sana sende ordan bak yukle takip et
(66 puan) tarafından
Bu tabloda 27 haftlk gebelikde yada gebelilde kacinci haftada bebek kac kilo olmali o yazmyo
0 oy
(1,063 puan) tarafından

image

bak canm burdan takip et sende
0 oy
(373 puan) tarafından
bugün  gitim  29 haftalik  1.500 kilo oglusum 
(66 puan) tarafından
Masallaahh kuzunuza acba olmsi gerkn kac kiiiz
(373 puan) tarafından
bide  detayli ultrsyona girdim hersey cok güzel dedi doktorum
0 oy
tarafından
Benim 30 haftamda 1923 gramdı ben şeker yüklemesi yaptırdım 
tarafından
Olabilir benim sonuçlarım temiz çıkmıştı. Çok şükür bi sıkıntım olmadı şekerden yana
(66 puan) tarafından
Cok sukur cnm bnm cok degil dememden kastm hani iki kati fln kilo degl o ondn sekr olmz madallah iyi yani bebegn
tarafından
Ne demek istediğini anladım şekeri olan kişilerde bebeğin kilosu olduğundan daha fazla çıkıyor. Yanlış anlamadım umarım :)
(66 puan) tarafından
Aynen canm ben snin mesajina bebegin kilosyla alakali dedim yaa zaten ck dgl yani seker olck kadr ck degil demk istedm baska anlamda demk istemdm ondn dedm
tarafından
Yok zaten doktor aksi bi şey olsa söylerdi :)

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 306 göst.
28 Ekim 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seda yavuz (3,888 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 115 göst.
16 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tomurcuksss... (985 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 234 göst.
25 Nisan 2021 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 113 göst.
6 Aralık 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...