0 oy
688 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,262 puan) tarafından

Güven olsun diye ilk o yaptıracak peki nasıl anlaşılacak aşının koruyup korunmadıgı covidli biriyle temasmı olacak nasıl olacak kafamda deli sorular :ninja:

16 Cevaplar

+3 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Ne belli covit aşısını vurduracağı belki de başka aşıdır hıı :getlost:

(15,976 puan) tarafından
Bu nasıl güvenme arkadaşım. Sende kendinle celisiyorsun. Diğer yorumunda da ne malum korona aşısını grip aşısı diye bize gostermicekleri diyorsun. Bu mu güvenmek.
(2,102 puan) tarafından
Emine S nasılsın yavrum. Yorumunu görünce yazamadan geçemedim. Fahrettin kocaya güvendiğini belirtiyorsun sanırım şunu söylemek istedim bende. Oda bi emir kulu değil mi oda aldığı paraya bakmıyor mu oda başındakiler ne derse onu yapmıyor mu. Yapıyor değil mi. Düne kadar vaka sayısını 300 500 1000 gösterirken artik kimse inanmıyordu çünkü vaka ve ölüm sayılarını az belirtiyordu ( tabi emir kulu ) insanlar inanmadığı icin artık gerçekleri açıklamaya başladı bir kaç gündür vaka sayılarını doğru açıklıyor. ( ölüm sayılarını hala düşürüyorlar) kac aydır vakalar 300 500 müydü hayır hep ekonomi çökmesin insanlar korksun korunsun ama korkmasın çalışsın diye. Şimdi dune kadar insanlarla oynayan ( emir altında tabi) bi bakana nasıl guvenebilirsiniz
 Şahsen bende güvenmem ileride ne sonuclar doğuracağıni bilmeyen bi adam sırf insanlara güven aşılamak icin o aşıyı gercekten vurdurur mu. Bu devirde ana baba evladını kandırıyor elin bakanımı kandırmaz. Yani Bu devirde kimseye güvenme bacım;)
tarafından
Suç bakanda ne uğraşıyorsun aşıyla ilaçla yasaklarla..bırak ne halleri varsa görsün..ciddiye alan yok nasılsa
(891 puan) tarafından
Prenseslerim
Aynen cok haklisin kimsenin taktigi onemsedigi yok
(477 puan) tarafından
Celismiyorum sen anlamak istediğini anlıyorsun adam guzel calisiyo evet ama siyasetçi sonucta  bende başkan bakan olsam bende yapardjm guvenmen vermek icin adam asi olcam diyo ama yerli asiyi olcak yerkiasiya güvenirim cine güvenmem dedim
-Reklam-
+1 oy
(477 puan) tarafından
Yaparlar bir asi kovid  asisi diye yuttururlar  ondan yerli asiyi bekliyo cin aşısı vurulmuycaklar   bir kere kendileri söylemişti yerli asi bürokratlara cin aşısı halka vurulmak diye
(286 puan) tarafından
Nasıl yane
(1,262 puan) tarafından
Yok artık cidden öylemi ❤️☺️☹️
(477 puan) tarafından
Yani siyasetçiler zenginler e yani dünya zenginleri varya on lara yerli bizim ürettiğimiz asi burulcakmis  çinden gelen asiyi vatandaşlara burçak cin asisina güvenmeyin cip yapiyolar  fahrettin kocada tv önünde vurulur asi ama grip aşısını   bize covid aşısı gibi gosterirler
0 oy
(16,503 puan) tarafından
Aynen bnmde kafada deli sorular 
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Kafamda deli sorular aşı ile ilgili 
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Bir de aynı aşı mı vurulacak acabaa:)) 
(1,262 puan) tarafından
Hepsi düşündürücü değil mi ☹️
(1,862 puan) tarafından
Aynen güvenmiyorum hiç birine zaten nolduğu belli değil,
0 oy
(129 puan) tarafından
Büyük oyun dönüyor virs konusunda   ben iğne vurnmk istemiyorum şahsen 
(598 puan) tarafından
Çok.dogru diyorsun
0 oy
(598 puan) tarafından
İngiltere'nin doktorları aşı vurdurmayin diye video paylasmislardi şahsen bende güvenmiyorum ne teste ne aşıya nede ilaçlara
0 oy
(85 puan) tarafından
Bana da aşı konusunda dürüst oluncakmış gibi gelmiyor. İlk aşıyı kendisi olacakmış , eyvallah. Bu tam olarak given aşılayan bir durum değil kesinlikle.  Kandırmaca vs olmaz diyen arkadaşlar,  o aşılar bedava mı yapılacak insanlara.  Yani öyle mi sanıyorsunuz:))) her türlü karda olacaklar , aşılar ucuz da,değil üstelik. 
0 oy
tarafından

image

image

image

eskiden biseye görmeden inanmam diyordum şimdi görünce de inanmıyorum :D
0 oy
tarafından
Nasıl bu zamana kadar asi olduysak tetanoz kızamık vs. Oda öyle mesela şu çiçegi aşısı olmayan yakalanıp ölen Afrika da çok çocuk var buda böyle %90 koruyuculuğu var eğer yakalanırsan aşı olsam dahi hafif atlatıcaksin
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Fahrettin emiyi bilmemde ben vurulmam. Nokta.....

0 oy
tarafından
Vurulmayi düşünmüyorum sağlık bakanına ne vururlarsa vursunlar Çin'in kendine vurmadıgı aşıyı ben neden vurunayim
0 oy
(591 puan) tarafından
Şahsen ben aşı falan olmam bide artık butun ulkeler bırlesmıs toplu reset yapmaya calısıyolar yani nufusu azaltmaya calısıyolar benim dusunecem bu 
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Bnde merak ediyorum...???
0 oy
(617 puan) tarafından

La su çinlilere şaşıyorum hem hastalığı  icad ettiler hem aşıyı :ermm:

0 oy
(477 puan) tarafından
Bide asi ilkkez yapilcak1 yıl sonra ne.gibi yan etkisi var cikar ortaya bide yurt dışı kaynaklarindada acik acik acik bu aşıyla insanları yöneticek çipler olduğunu itiraf ettiler
(1,262 puan) tarafından
Çinliler kendileri yapmışmı bu aşıyı
(477 puan) tarafından
Tabiki hayır  iste güvensizlik ordaya  bide vuris  u çıkaran kendileri asisiz atlatan gene kendileri

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 820 göst.
3 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 265 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 540 göst.
13 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 829 göst.