0 oy
436 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
15.30 gibi uzandım biraz uyuyum dedim. 15.43 de deprem oluyor diye sıçarayarak uyandım. Eşim karşımdaydı sakinleştirdi deprem olmuyo dedi. Neyse Twitter a girdim baktım 15.44 de Antalya'da deprem olmuş. Ben Denizli'deyim. Hissetmem çok zor. Hamilelikle alakası var mı ya kafayı yicem. İzmir depreminden 1 2 gün önce de sürekli deprem oluyor hissiyatı ile uyandım. Bende mi var bi gariplik :D

11 Cevaplar

0 oy
(5,491 puan) tarafından
Ben antalya merkezdeyim, vazolar şıkır şıkır sallandı, nasıl korktum. Masanın altına girecektim eşim diyo gel sankin ol, en üst kattayız bina yıkılsa ilk bizi çıkarırlar. Ama çok fenaydı
(5,311 puan) tarafından
Kuzum bende antalyadayım ama hissetmedim sen hangi mahledesin
(5,491 puan) tarafından
Soğuksu Muratpaşa
(5,311 puan) tarafından
Bende murat paşadayım çalıda ama hissetmedim
(5,491 puan) tarafından
Çallıya bayağı yakınız ama bilmiyorum
(5,311 puan) tarafından
Aynen kuzum yakınız
-Reklam-
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Şimdi gördüm çok geçmiş olsun 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Canım olmuşsa hissetmissindir çünkü izmirde olan depremi bursa bile hissetti ben sallanmistim avize falan hep sallaniyodu  tabi ordaki kadar değil ama bizim aramız da çok uzak olmasına rağmen burda da hissedildi o yüzden antalyada olan deprem çevre illerde de hissedilir..Allah beterinden korusun bende hamileyken fena bi depreme denk geldim o kadar çok korktum ki o an aklıma herşey geldi hemen yere çöküp dualar etmeye başladım evde yalnızdım gecenin 11i yani çok kötü olmustum Allah kimseye yaşatmasın..bol bol dua oku içini ferahlat  böyle şeyler de düşünmemeye çalış çünkü belli ki birazda bilincaltina yerleşmiş öyle olduğu içinde sallaniyo gibi hissediyo olabilirsin 
tarafından
İçimi rahatlattın gerçekten teşekkür ederim
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Yaa evet antalyada olmus enistem de is icin ordaydi 
0 oy
(23 puan) tarafından
Bende denizlideyim hic farketmedim valla
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Bende denizlideyim hissettim
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Hatay'daki arkadaşim da hissetmiş ama ben mersindeyim hissetmedik
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Merkez üssü Gazipaşaymış yani bizim bura

Önce alttan vurur gibi oldu sonra çok şiddetli sağa sola sallandı.odanın ortasında 16 aylık oğlumu emdiriyordum.
0 oy
(477 puan) tarafından
Canm bende hamileyim 19 haftalik.olcam yarin ama ona rahmen hala saklandığını hissediyorum lambaya falan bakiyom izmir depremi etkiledi bide ister.istemez hamilelikten kaynaklı cok oluyo
0 oy
tarafından
Antalya merkezde yüz fena hissedildi deprem rabbim beterinden korusun İzmir depreminden sonra uzmanlar bahsetmstm depremi Antalya da bekliyoruz diye inşallah daha büyükleri olmaz 
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Cok geçmiş olsun Rabbim korusun

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 224 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Pinkfloyd (772 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 139 göst.
9 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Zeynep0051 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 219 göst.