0 oy
487 göst.
Aile kategorisinde (10 puan) tarafından
Beş aylık bebeğim var.esimle doğuma yakın yakınlığımiz bitti kimse lütfen eleştirmesn fikirlere ihtiyacim var.zaten bebekten çok.psikolojim allak bullak.esim doğuma yakın üç ay kala bebeğe bişey olur diye hiç yakınlaşmadi.normal karşıladım sonra doğum oldu benden uzaklaşmaya başladı.nasil.soyliykm ev işi temizlik bebeğe bakmak vs muhteşem bir eş bana karşı sevgisi vs.ama ilgisi nerdeyse bitti.once kirkliyim diye düşündüm dedim kırk.gecince yaklaşır hiç oralı olmadı buradaki benim derdim birliktelik diye yanmiyorum zoruma gidiyor beni.istememesi eskisi gibi.bes ay bitecek doğum olalı bir kere yaşadık o da ben bir.gun söyledim.sen beni istemiyor musun vs ağladım öyle☹️ama sonra zaman geçtikçe artık sadece Bebek ile.ilgiliyiz el ele tutusmayi bile unuttum gerçi hoş hep evdeyiz.bana karşı sevgisi var herşeyime.kosar ama ilgi yok.hatta ilk aylar hep kavga ediyorduk bana hep bağırıyordu simdi azaldı ☹️

sizde.yasadinkzmi.bu durumu erkek neden istemez artık.ona göre cevap kizimizla ilgileniyoruz zaman mı var bu bahane tabi de işte Yok efendim bebk ağır basıyor vs.

Beni beğenmiyor olabilirsiniz mi sonuçta kilo aldım ve hepsini veremedim göbeğim ve catlaklarim var ama napayım ☹️duş almaya zaman zor.buluyorum

7 Cevaplar

0 oy
(14,030 puan) tarafından
Bence başka bir durum var bu bebekle ilgileniyoruz vakit olmuyor gibi bir şey değil eşinle konuş ciddi ciddi bakalım ne diyecek sonuçta önemli bir mesele
-Reklam-
0 oy
(643 puan) tarafından
Canım sen yaklaş bende yaşadım bahaneler falan uydurdu sonra ben adım attıkça oda yaklaştı öylece eski halimize döndük şuan yine kirkliyim ama arayı sogutmamaya çalışıyorum ilişki olmasa bile elini tut öp sarıl benim sana ihtiyacım var de ne güzel bebeginede ilgiliymis bence adam adım bekliyor bide öyle dene bakalım
(10 puan) tarafından
Ya mesela geliyor sariliyo ama tamamen masumca duygusal yada hep seni seviyorum vs Diyo sadece birliktelik yok.bende kadın olarak gurur yapıyorum beni istemiyorsa bende onu istenem diye.kilo ile ilgisi olur mu sence
(643 puan) tarafından
Öyle düşünme eğer o öyle düşünüyorsa bile onun dikkatini başka yöne çek bacım gururunu kır ve adama bu akşam bi güzellik yap eminim karşılık alacaksın ha almazsan bu defa otur açık açık konuş icindekilerini dok ama buna gerek kalmayacak karşılık verecek kiloyu falan dert etme senin kendine güvenin olsun ki adamda sıkıntı yapmasin önce kendine güven ve oturduğun yerden kalk ,;)
(10 puan) tarafından
Ne diycem ki.acikca.beni.istemiyor musun diyim.der o da yorgunum yada alakası yok yada bebektn zaman Yok.
(643 puan) tarafından
Istemiyor musun deme içinden geldiği gibi konuş kadın olarak benimde isteklerim var benim de doyuma ihtiyacım var bana yaklasmani istiyorum karı kocayiz biz ve bu bizim en doğal hakkımız de ve neden böyle yaptığını sor eminim açıklaması olur bebek izin vermiyor derse sen istediğini belli et ben bebeği uyuturim falan de ne bileyim eşini sen tanıyorsun nasıl konusacagini sen bilirsin benim sadece söylemek istediğim kendini uzak tutma bi kadın olarak bu senin görevin ha sana karşılık vermezse o zaman altında biseyler ara
0 oy
tarafından
Benim eşim beni rahatsız etmemek için yaklaşmazdı. Ilk 50 gün annemdeydim. Evime geldim psikolojim tamamen yerle bir oldu öyle böyle harap bitap bi sekildeydim 3 ay geçti. Araya ramazan da girdi 5 ay felan geçti gece uyuyamadıģı için onu başka odada yatırdım hep. Ayrı kalmak istemiyordu ama işi çok ağır uykusuzluga gelmiyor. Ben gittim ona istedigimde öyle eskisine döner gibi olduk ki ben memlekete gittim tekrar ve hamile olduğumu öğrendim. Hamileyken de korkar hiç yanaşmaz. Bende yanaşmıyorum istesemde. İlk çocuk 9 sene sonra olduğu için hamilelikte hiç bişey olmadı. Yani neredeyse 2 sene olacak ama ben hiç ilgisiz diye düşünmedim içini bilirim çünkü.
(10 puan) tarafından
Ama insan da bekliyor sonuçta neden bir erkek o.kdR uzak durur
tarafından
Benimkinin nedeni benimle alakalı yani eşimi biliyorum. Ama senin eşini bilemem bence sen yanaşmalısın eşin redederse sıkıntı var demektir. Eşindir gurur yapma utanma da git ha sen ha o ne farkeder ki.
(10 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
(817 puan) tarafından
5 hafta kaldı doğuma benim eşimde korkuyor bişe olacak diye birlikte olmuyoruz doğumdan sonra ne olur bilmiyorum inşallah seninki gibi olmaz çünkü doğum olalı 5ay olmuş artık yaklaşması gerekiyor 
0 oy
(1,262 puan) tarafından
Kuzum sende kendini salma erkekler böyle şeyleri sevmiyor 
(10 puan) tarafından
Ama bebekten kendime hiç Zaman kalmıyor canım bebek çok zor.hep.agliyi gecem gündüzüm yok.yardim.eden de yok.ben çok bakimliydim hamileyken bile şimdi düş zor alıyorum
0 oy
(206 puan) tarafından
Zor bir durum. Ama bebekle ilgisi yok sanmıyorum. Bende de var iki çocuk. Eşini al karşına konuş sebeplerini öğren. Bir adam bu kadar süre istememesi bana göre normal değil. Altına başka bişey vardır.
0 oy
(289 puan) tarafından
Ah canim ayni ben sen 5 ay douorsun ben sana tamda bugun oglim 1 yasina girdi diyiyim.ondan once son 3 34ay da olmadi hic bisey. 

Oyle iste ev arkadasi gibi takiliyoruz iste 

50 kere cekyim konustum ben bi sonuc alamadim. 

Hep soylesigi tek sey ben artik anne olmuşum 

Ve 1 yildan beri de misafir  yatak odasi var orada uyuyor kendisi. 

40 dedi 3 ay dedi pandemi dedi uykumu almam lazim dedi gece toplasan 10 kere bile uyanmamistir cocuk icin bile.

O kadar yalnizim ki su ev de artik bunaldim

En son artik acik acil psikolga gidelim ben boyle bi evlilik istemiyorum dedim ve kabul etti 
(289 puan) tarafından
Cuma gunu konuştuk daha sen bul dedim sonra ben bulsum diye ona da edersin dedim
Bi de ben ben evlenir evlenmez hamile kaldim hemen
Sen dusun artik halimi
Daha ne anlatiyim
Sevdim olmadi sovdum olmadi jestler yaptim suprizler yaptim olmadi
Bu bebe nasil oldu onu da anlamadim
(10 puan) tarafından
Demek ki olmayınca olmuyor.benjm de içimde herşey yavaş yavaş yokoldu.senin peki doğumdan sonra değişim oldu mu vücudunda ben kendimde tek sorun ona bagkiyrum kilo aldım diye begenmemesine.artik bıktım bende ya o yüzden sen kadar dayanamam ben değişmezse ayrilcam.omrumj bir adama harcayamam
(289 puan) tarafından
Bekledigim bazi seyler var benim o yuzden duruyorum.
Kilo aldim tabi hamilelikte hepsi gitmedi10 kilo fazlam var hala.
Ben onu da sordum yok diyor senin fazla bi kilon yok filan diyor.
Ben kendisine de soyledim seni esim olarak göremiyorum.
Daha ne yapiyim ne istersen aliyorum.
Sen evliliği yanlis anladin sanirim 2 kg domates 1 kg portakal almakla olmuyor diyorum.
Ogretmendim hamile kaldim isi biraktim pandemi girdi araya. Evde oldukca bana karsi saygisi da kalmiyor gibi hissediyorum.
Onun için yemek yapmayi da biraktim.kendi sevdigim yemekleri yapıyorum genelde.
Konuşmuyor benle dogru duzgun sohbetimiz bile kalmadi cocuklada aksam maksimum 1 saat ilgileniyor sonra eline telefon alıp odasina gidiyor inanabiliyor musun
Bi de telefon kapakli kilif var ben oda in onunden geçerken kapagi kapatiyor ama telefonun isigi alti dan yansiyor karanlik oda da .
***** yerine koyma bari diyorum
(10 puan) tarafından
Bekleme nedenin ne canım bende bekliyorum ama düzelir mi diye.daha kötüye gider dayanamaz olursam ipleri koparirim bu arada bende öğretmenim tesadüf ❤️bizimde iletişim sıfır noktasında mecburi ihtiyaclar bebek vs için konuşuyoruz.ama bende evdeyim kimseyle gorusemiyorum konuşmaya ihtiyacim var bunaldım.bi de hep bebekle anlamıyor halden.bizimki de hep telefon ile ilgili ama Allah'tan saklamıyor şifreleri falan hep biliyorum herşeyi açık istediğim zaman alır bakarım bişey demez o anlamda.yibede bu herşey yolunda anlamına gelmez sonuçta beni görmüyor.ama resmen herşey bebek olunca değişti sizinde mi yani bebekten önce çok iyiydik aşk ilgi vardı.bazen napcami bilemiyorum sonra bakıyorum akışını yaşıyorum
(289 puan) tarafından
Bebekten sonra boyle oldu canim ondan once bi sorun yoktu
Bi ev alma durumu var su aralar açıkcası bunu bekliyorum  ise tekrar baslayip hayatimi yoluna koymayi bekliyorum canim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 150 göst.
29 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Acemianne1011 (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 634 göst.
23 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Sedaaylin (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 122 göst.
7 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 172 göst.