0 oy
814 göst.
Diğer kategorisinde (1,661 puan) tarafından
................

47 Cevaplar

0 oy
(1,661 puan) tarafından

En İyi Cevap
Bendede hızlı olmuşdu gebeliyim ... Gerçir üzüntü ile başladı riskliydi çünki ... 15 gün içinde gebe kalmışım ... 5 eylülde de test yapdım ve hamileliğimi öyrendim
-Reklam-
+1 oy
tarafından

20 gün sonra :)

0 oy
(11,505 puan) tarafından

Tam bir sene dolunca tam da düğün yıldönümümüzde

(8,081 puan) tarafından
Çok iyiymiş ☺
0 oy
(233 puan) tarafından
Tam bir sene sonra 
0 oy
(5,367 puan) tarafından
5 ay snra :) 
0 oy
(260 puan) tarafından
1 ay içinde :)
0 oy
(69 puan) tarafından
2 ay  sonra  kalmistim 
0 oy
tarafından
4 sene sonra. İyi ki de hemen kalmamışım. Gezdik tozduk. Başbaşa doya doya vakit geçirdik elhamdülillah. Şimdi 2 aylık oğlum var. Rabbim yokluğunu göstermesin
(6 puan) tarafından
Bende aynı 4 sene sonra şimdi 2.5 aylık oğlum var =)
(775 puan) tarafından
Aynı ben 4 sene sonra şuan 4 aylık ikizlerim vaaaar
0 oy
(1,667 puan) tarafından

Dugun gunu regl min son gunuydü  yikandim bi daha da regl olmadim düsun o kadar cabukk :D

(5,406 puan) tarafından
Benden hızlısı da varmış:))))
0 oy
(591 puan) tarafından
1 ay sonra canım 
0 oy
(556 puan) tarafından
1 yıl sonra hamile kaldim
0 oy
(12,777 puan) tarafından
3 sene sonra ,
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Eylulde evlendim ekimde hamile kaldim
0 oy
(144 puan) tarafından
9 ay sonra çok şükür şimdide 6 yıl sonra 2. İnşallah 
0 oy
(1,523 puan) tarafından
9 ay sonra kalmıştım
0 oy
(5,406 puan) tarafından

1 hafta sonra :D maşallah im vardı:)) 

(5,406 puan) tarafından
Nasıl bir iş? Düğünden 1 hafta sonra adet oldum bir daha da olmadım ?? Kişi kendinden bilirmiş!
(5,406 puan) tarafından
Hıhı yersen öyle yemezsen öyle değil!! Ama hamilelik tarihî son adet günü alınıyor degil mi birseyden haberin yok konuşuyorsun hamileligim düğünden 1 hafta sonrasindan itibaren sayiliyor
(5,406 puan) tarafından
Tabi ki benim bir daha haddin olmayan yorumlar yapma.
(5,406 puan) tarafından
Senin kaliten belli tabi ki gülersin. Senden başka kimse gülmüyor zaten. Ilk gün hamile kalan da var ama sana göre hepsi evlenmeden oncé işi pişirmiş oluyor senin çirkin tabirinle tabi ben kullanmam öyle basit seviyesiz kelimeler. Zaar kendinden biliyorsun  ben düğünden önce nişanlımla birlikte olsam onu da derdim. Ben şu an son adet tarihime göre düğünden 1 hafta sonra hamile olmuş oluyorum ben bu cevabi zaten postu açan arkadaşa biraz da espri amaçlı söyledim ama sen beyninin gittiği yerlere göre algılayıp haddin olmadan cevap veriyorsun.
0 oy
(4,067 puan) tarafından
2 ay sonra hamile kaldm
0 oy
tarafından
9 yıl sonra...
0 oy
(4,700 puan) tarafından
1 hafta sonra hızlı oldu  
(5,406 puan) tarafından
Aynen benim düğünüm de 19 undaydı 25 inde adet oldum bir daha da olmadım. Hayır bir de inatlasiyor ona neyse yorumumun altına yorum yapıyor
(4,700 puan) tarafından
Boşver canım bazıları art niyetli su herkesin arkasından konuşan tiplerden demek bende bakiyim dedim silmiş yorumlarını
(5,406 puan) tarafından
Aynen canım silmiş. Burada benden başka da 1 hafta diyenler var hatta ilk gece olan var düğünden önce adeti bitmiş bir daha olmayan var  o baktı ki linçlenecek sildi. Ama nasıl sinirlendim terboyesizlik
(4,700 puan) tarafından
:)) kişi kendinden bilir canım ben burda ilk günden olanları görünce seviniyodum benden önce olanlar da varmış diye hiçte aklım öyle şeyler gelmedi gelmezde çünkü öyle biri değilim demek o çalışmalara daha önce başlamış ordan biliyor bosver
(5,406 puan) tarafından
Benim de hiç aklıma gelmez ayrıca bana ne evlenmeden önce olmuş sonra olmuş herkesin kendi tercihi kendi günahı boynuna bi de ben mi kınayacam ben kimseden iyi değilim. Kesinlikle bu kendinden biliyor başka açıklaması yok :))
0 oy
tarafından

17 ay sonra <3

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 144 göst.
31 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Deryamdmrrr (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 1,084 göst.
25 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Mucizemi Bekliyorum (835 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 330 göst.

380,157 soru

11,380,523 cevap

34,871 kullanıcı

...