0 oy
436 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bebeğim kilo alımı çok az doğdunda 3.585 kilo doğdu suan 2 ay 4 günlük 4.900 gram mama ne kullanabilirim sma denedim almadı ayan 2 haftadir Bebelac kullanıyorm onda da yok kilo alımı ne vereyim kilo için. Gaz sorunu yok

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Emziriyor musun canm
tarafından
Bugün sütüm kesildi canım hiç emmedi bugün normalde emiyrodu az d aolsa
tarafından
Sağdın mı kuzum sagmayı dene belki kesilmiştir
tarafından
Kesildi ona eminim elle sktm gelmedi pompa kullandım 10 cc bile çıkmadı
tarafından
Canım bizde 1 hafta sonra 2 aylik olcak bebelac gold kullanıyorum  ayni zamanda emzriyorum bazen sağıp veriyorum kilosu ne kadar bilmiyorum 1 aylikken 4.150 idi bana doktor mamayı kes dedi ama ben doyduğundan emin olmadığım için kesmedim düzene koydum 4 5 saatte bir veriyorum sma gaz yapıyordu fazlasıyla hemde bebelac golda başladık 1 hafta oldu çok şükür gaz sorunu gitti rahat uyuyor artik hamdolsun.. ama emzir bol bol ye bende 1 hafta sütüm gitti sandım saginca çıkmıyordu yemiyordum çünkü sonra yenilendi tekrar dene canım yılma :* streste yapma sakın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kilo alımı normal ki. Ayda 700 gr almış gayet iyi
tarafından
Boya uzuyor 49 cm doğdu suan 62 cm
tarafından
Maşallah gayet iyi boyu da. Benim oğlum da hep az kilo aldı şimdi 2 yaşına girecek 12 kg oldu ayını yakaladı. Sağlıklı olsun da gerisi önemli değil ayda 600-1000 gr arası alması normal olarak kabul ediliyor
0 oy
(5,945 puan) tarafından
Canım  doktora  götür  ve test  yaptır bekli kilo almasını  önleyen  bir  problem wardir 
(5,945 puan) tarafından
Ne kadar  mama  yiyor  canım  aslında  cok  az da  değil  kilosu  ama  kafana mı taktin
tarafından
Ya etraf az kilosu zayıf bu çocuk diyince aklıma taktım 100 cc  içiyor 4saate bir
(5,945 puan) tarafından
4 saat çok  uzun  canım  ayına  göre  3 saati  geçirme  cc düşür  ver benim  kızımı da diyorlar  canım  2500 doğdu  şuan  4 aylık  6 kilo  sağlığı yerindeyse  kilo  okadar  önemli  değil  bebeğin  gayet  iyi canını  sıkma
tarafından
Bebeğin 4 saat boyunca uyuyor canim
(5,945 puan) tarafından
Uyurken verebilirsin ben öyle  yapıyorum canım
0 oy
tarafından

Benim bebeğim iki ayda 3 buçuk kilo aldı doğduğu kilonun üzerine sadece anne sütüyle ama gaz sorunu vardı varsın almasın gaz sorunu olmasın yeter .

tarafından
Mama mi kullaniysn
tarafından
Evet ya o gaz sorunu insanı bitiriyor.. Bizde vardı çocuğum 1 haftadır mama degiisimi yaptık düzeldi cok şükür kendiliğinden gazı cikiyor artık 1 haftaya kadar ne kadar kussada gazını atamıyordu
tarafından
Mama kullanmadim o zamanlar mama kullandığım zaman hiç gaz sorunu yasamadim sütümün yagindanmis sindiremiyormus
0 oy
tarafından
Canım bebeğin ayda 700 Gr alma gayet güzel daha fazla istiyorsan hipp alabilirsin.

Birde kaç saatte kaç CC ile besliyor sun
tarafından
2 aylık.daha 3 saatte besleyebilirsin bence CC yi azAltarak
tarafından
Uyuyor canım 4 saat boyunca
tarafından
Ozaman hiç bozma düzenini masallah bebeğine doyuyor ki güzel uyuyor demekki kilosuda güzel zaten buarada uyku ogunude yapabilirsin bebekler uyurken de beslenirler bilgin olsun canım
tarafından
Nasıl besinlenir
tarafından
Uyurken de kicqgina al uykusunda biberonu ver emer korkma bogulcak diye rüya öğünü yaptir
0 oy
(3,118 puan) tarafından
Sma aldirmadi Bebelac çok iyi geldi kızıma. 5 aylık su an 8 kilo. 3010 doğdu doğum şişliği inince 2900 oldu
0 oy
(4,854 puan) tarafından
Aptamil dene 
0 oy
(1,791 puan) tarafından
Emiyorsa bol bol emzir emdikçe süt çoğalır. Mama olarak Aptamil aldırıyor canm en güzeli
0 oy
(6,200 puan) tarafından
Neden mama veriyorsun onu anlamadım.Bebeginin kilo alımı gayet iyi normal anne sütüyle devam et
tarafından
Sütüm az bitti gibi. Bisey canım sagdim 10cc bile çıkmadı 2sindende
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Gölden goat al canım durumun varsa çok güzel kilo aldırıyor kuzenim heobondan kullandı çocuklarına şimdi çocukları gör maşallah emen çocuktan daha iyiler maşallah idrar yoluna falan bakıldı mı 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Ayda 700 Gr almış ne güzel kilo alımı gayet iyi 500-1000 arası alması normal fazlası zarar.ve doğum kilosunu ilk hafta veriyor verdikten sonra da doğum kilosuna ulaşmak için kilo alıyorlar yani daha fazlasını bile almis 
0 oy
tarafından
Ben doğduğundan beri Hipp kullandım. Azar isitiyordum kilosu için şimdi 1 yaşına 15 gün  var 11kg gibi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 100 göst.
0 oy
8 cevap 449 göst.
0 oy
13 cevap 441 göst.
30 Eylül 2020 Diğer kategorisinde ★✿☞ƘƛƦƊЄԼЄƝ☜✿★ (443 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 101 göst.
23 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fidan5555 (17 puan) tarafından soruldu

396,399 soru

11,857,527 cevap

35,954 kullanıcı

...