0 oy
374 göst.
Diğer kategorisinde (131 puan) tarafından
Yani bebek memeyi almaz sa diye mi alınması gerekiyor birde elektrik Li mi pompalı mı sizce iyi olur 

16 Cevaplar

+1 oy
(1,808 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bence muhakkak alinmali hem süt gemezse lazım hemde fazla olursa ağrısı cok kötü 
-Reklam-
0 oy
(154 puan) tarafından
Evet  memeyi tutmazsa alorsin ben wee baby ele sıkilanini aistim cokda iyuydi
0 oy
tarafından
Ben hastaneye giderken almamıştım. Sütüm gelmedi. Ne zaman geldi onu da bilmiyorum zaten hiç bi zaman yeterince sütüm olmadı. Sonra bi yerden bi elektrikli buldum sağayım dedim hiç bişey gelmedi. Sonra manuel aldım onunla işte 30 cc felan çıkardım. En fazla da 90 gördüm başka da yok. Yani o senin  biraz durumunla alakali ama önce uygun fiyatà manuel al derim. 
(131 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
(13,202 puan) tarafından
Aynı ben en fazla 60 ı gördüm ben de.
0 oy
tarafından
Canım hastanede gelmesi için sagiyorsun, fazlalık sütünü de sağıp sakliyorsun, emziremiycegin bir ortama gidecek isen süt sağıp bir biberon götüre bilirsin hayat kurtarıcı sagiyorsun da sagiyorsun yani wee manuel al resim atıcam sana 
0 oy
tarafından

Cnm eğer hastanede lazım olursa alırsınız. 

0 oy
(14,032 puan) tarafından
Ben almadım doğumda lazımda olmadı sonra bebeğim sariliktan hastanede yattı wee baby nin el pompasını almıştık işimizi gördü. Bence almà lazım olursa alınır 
0 oy
(5,344 puan) tarafından
Benim şimdiki aklım olsa herseyi i alırdım ama tecrübesizdim işte artık bebem 13 aylık çekeceğim sıkıntıyı çektim 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Şart  değil ama alsan senin için iyi olur çok pahalı olmayanlardan al. Hem ilk etapta süt gelmesini sağlar hem de fazla sutunu sağarsın göğsün agrimaz
0 oy
(15,224 puan) tarafından
Ben de almadım. Doğumdan 20 gün sonra bi mastit oldum. Koşa koşa aldım. Bence alınmalı. Çünkü bebek ilk doğduğu zaman süt kontrolsüz geliyor. Bebek bitiremiyor. Göğüsler şişip kalıyor. Sonrası mastit zaten. 
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Bebek emse bile elinde bulunsa iyi olir..cnku ilk zamanlar bebek cok çekemedigi icin göğüslerin dolar ve bosaltman lazm mastit olabilirsin..sutunu ne kadar cok sagarsan o kadar cok sütün gelir..sagip buzdolabinda süt posetlerinde saklayabilirsin lazm olur belki ilerde..elektrikli alman daha iyi olur cnku onlarin cekis gücü daha güzel..elle ugrasma yani..lansinoh marka benimki bn memnundum..
0 oy
(6,859 puan) tarafından

Cnm kesin alınmalı bnce. Bnm erken doğum oldu kuvezde 19 gün kaldı hep sahip yolladim. Fazla suyunu buzluğa attım kullandım. Ek gıdaya geçerken sağıp mama yapabiliyorsun. Tavsiye ederim.

Hastanede kiralamistim ben misal.
Evrede elektrikli sagmistim
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Mutlaka al canım sütun gelse bile sonrasında cok lazım oluyo dolaba atabilirsin ya da acil bi isin cıkar sutunu sagar gidersin
(131 puan) tarafından
Dolaptan çıkarınca sütü ısıtsak birşey olmaz dimi
(2,127 puan) tarafından
Ocakda ısıtma canım biberonu sıcak suyun içine koy o sekilde ısıt
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Bence alınmalı almamıştım görümcem vermişti ne gerek var filan diyordum bebeğim kuveze girdi çok işime yaradı bı ara mastır oldum baya rahatlamıştım sütu pompalayarak
0 oy
(13,869 puan) tarafından
En başta şart değil diye almamıştim ama sütüm fazlaydi ve kollarıma bile ağri vuruyordu. Bence alınmalı gerçekten faydalı.
0 oy
(119,338 puan) tarafından
Elektrikli iyi ve gercekten şart mastit olmayan yok
0 oy
(2,788 puan) tarafından
Ben Manuel aldm canım sütüm gelmiyo gibiydi bide gögsmn ucu yokdu öyle sağa sağa sütüm geldi bide ucu çıktı bebişim kolay tutu 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 130 göst.
0 oy
8 cevap 146 göst.
17 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sineem1 (263 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 388 göst.
22 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Prensesiminannesi (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 74 göst.

380,042 soru

11,376,362 cevap

34,861 kullanıcı

...