0 oy
887 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından
Eşimde dün akşam kavga ettik hatalı olan benim maalesef..neyse kavgaya geleyim babam korona olmuş anneminde 3 4 tane kronik rahatsızlığı var ben anneme gel bizde kal diye telefonda konuştum. Bu arada 9 aylık hamileyim. Teli kapattıkdan sonra eşim geldi annene de bulaşmış olabilir gelirse sende bebekte risk altında kalırsın doğum için hastaneler kabul etmiyor dedi bende çıldırdım çıktım senin annen aynı durumda olursa bakmam eve dahi almam dedim sonra valiz hazırladım kendime sonra tabi ani hareketlerden sancım tutdu. Eşim gene geldi benimle ilgilendi ama bana karşı soğuk ben hatamı anladım özür diledim fakat fayda etmedi kendimi nasıl affettirebilirim yardımcı olun lütfen

17 Cevaplar

+12 oy
tarafından
Valla herfırsatther fırsatta kaynanazı ortaya atıp nefretiniz kusmasanız böyle bu duruma gelmezsiniz saddce kocana üzüldüm adam seni düşünmüş 
tarafından
Aynen katılıyorum canım ++
tarafından
Doğru yorumm +++
(1,908 puan) tarafından
Ayy evet çocuksu bir konuşma olmus sen boyleysen bende yaparim gibi ama kendilerini soğutuyorlar insanlardan
-Reklam-
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Hiimmm dogru hata etmissin farkindasin guzel bi sofra hazirla onun sevdigi yemekler yap ve guzelce bi aciklama yap yanlis anladm hormonlar tavan yapti bnde faln de 
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Zaman herseyin ilaci .zamana birak sende sakin ol biraz hamilelikten biraz fevri hareket etmissin.bavul hazirlamak falan cok aşiri tepkiler bunlar .eşin yine iyi dayanmis valla ben olsm eve gelmm 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Eşinin huyunu en iyi sen bilirsin. Böyle ani çıkışlar yaparak sadece huzursuzluk çıkarırsınız. Eşin doğru olanı söylemiş sana. Risk var sonuçta bırak kalsin evinde annen. Mektup veya not yazıp okumasını sağlayabilirsin. 
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Eşini sen daha iyi tanıyorsun. Onun için birseyler düşünebilirisin.

Ayrıca çok haksızsın  ve hatalisin.. umarim duzelir.
0 oy
tarafından
Kusura bakma ama ilk önce doğmamış bebeğini düşüneceksin. Eşine çıkışın çok yanlış huyunu bilirsin bi şekilde affeder zaten doğumun gelmiş 
0 oy
(1,262 puan) tarafından
Eşin çok haklı sen ve bebeğin riske girmiş oluyorsunuz adam seni bebeğini düşünmüş sende kaynananı ortaya atmışsın neden konu kaynanana gitti adam annene düşman değilki annende taşıyıcı şuan belki sana geçecek tamam söz konusu annem ama sende annesin unutma bu hastalık vücuda girdimi kimse ilgilenmiyor resmen dışlıyorlar annem hastanede neler çekti koronadan 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Aileyi böyle şeylerde araya katmamak gerek ve eşyalarını toplaman büyük yanlış olmuş eşine güzel bir masa hazırla küçük jestler yap unutmaz ama üstü kapanır
0 oy
tarafından
Eşinle konuş özür dilerim hata ettim hamilelikten dolayı hassasım birde annem için üzüldüm ondan yanlış konuştum de. Vede lütfen kalkıp tartışmalarda ismi geçmeyen kişileri katmayın adam senle çocuğunu düşünmüş sen kalkıp annesini katmışsın. Özür dile gönlünü al senin annende onun annesi de ikinizin annesi öyle konuşmayın burda eşin bebekle senin sağlığın için konuşmuş sende hassas davranmışsın güler yüzlü bir şekilde konuş gönlünü al inşallah herşey düzelir ☺️
0 oy
(601 puan) tarafından
Bu durumda bnde annemi düşünürdüm aslında bı yönden orda haklısın bulaşmamış olabilirdi sonuçta kronik hasta diyorsun Allah korusun..eşin seni düşünmüş niyeti kötü değil onunda tabiki ama sonuç olarak özrünü dilemissin buyutmemek gerek
0 oy
tarafından
Valla ne meraklısınız valiz hazırlamaya  iyi davransa gitmek istiyorsunuz kötü davransa da gitmek istiyorsunuz erkeklerde ne yapacağını sasirti
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Öncelik bebeğini düşünmek olmalı bu virüsün şakası yok annen gelse babama kim bakıcak 

Eşinle oturup konuş haklı olduğunu fevri davrandığını söyle
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Eşine üzüldüm bukadar evini birbirine katmasaydin annenin pozitif oldunu düşün 3 kişiyi riske atıyosun bir evde pozitif varsa diğerlerini çağırmayın çıkmasınlar onlarda taşıyıcı ve kaynananı neden kattin çözemedim kadının biseyden haberi bile yok galiba bukadar ateşlenme esinlede otur güzelce konuş o an üzüntüyle oldu diye
0 oy
tarafından
Bak şimdi kendini eşinin yerine koy kaynanan aynısı olsaydı asla eve gel demezdin esin çok çok hakli bence 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Cocugu dogur bacim onu hediye et :))) saka bie yana saril ozur dile affeder
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Biraz zamn gecsin tekrar konusun ona sıcak davran bnce
0 oy
(56 puan) tarafından
Eşin annesine gel bizde kal deseydi? Ozamanda kabul edecekmiydin annesini? Hayir etmicektin cunku bebegini riske atamicaktin. O yuzden eşinden ozur dile hamilelik hormanlar dogum stressi fln de gonlunu al bence :))

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 475 göst.
16 Kasım 2023 Aile kategorisinde Gamze 35 55 (2,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 499 göst.
17 Kasım 2020 Aile kategorisinde Ondi (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 692 göst.
0 oy
6 cevap 319 göst.

379,702 soru