0 oy
646 göst.
Aile kategorisinde (1,161 puan) tarafından
  esimle cok buyuk kalka etdik.    aksam tartisdik.  sabah kahfalti hazirladim.   benimle birlikde yapmadi ben yapdim kalkdim sora  kendisi yapdi.   oglende    yemek yemedi. ben yedim sofradan kalkdim sora geldi yedi. 15 gunlik izne gelib.  asgeri  gorev yapiyor.   cok canim acidi.  gercekden  canimdan cok seviyodum kocami onunda beni sevdiyini saniyordum. ama yanilmisim.  meger. kalka nedenimiz ablasi annesi iste..  ben onlarla gorusmuyorum.  konusmuyorumda.    biz evleneli bizi kabul etmediler zaten.   bizde annemgilde kaldik.  kocam kac ay islemedi.  aannemgil  bakdi.      bebeyime annem yardim etdi.  ama benim ailem ona gore  kotu kendi ailesi mukemmel.

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kavga nedeni ne ki 
(1,161 puan) tarafından
ablasi  evlemib ayrilib iki cocukla  kirada kaliylr.   2 yildir calismiyorda.  araba alacak kendisine. bende calismiyor nasil alacak dedim.  bundan sora iste kalka cikdi.
tarafından
Ailesine biraz düşkün anlaşılan ya zor valla işin laf söyletmiyor demekki
(1,161 puan) tarafından
yok ya. annesigili atib  12 yil istanbulda yasamis.  nedense  bir anda duskun oldu
tarafından
Nasıl alırsa alsın sen niye karışıyorsun ki eşin yardım eder diye mi dedin de kızdı acaba
-Reklam-
0 oy
(220 puan) tarafından
Erkek milleti işte
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Kimseye sebeb degmez

0 oy
(12,264 puan) tarafından
Hep öyle canım hep bizim ailemiz kötü boşver yap yemeğini ye ister yesin ister yemesin yüz verme madem 
(1,161 puan) tarafından
vermiyorumda zaten umursamiyorum bile. kendisi bilir. zaten ayin  16 si gidecek zaten.
(12,264 puan) tarafından
Ahhh bu erkekler ne olurdu yani bizim kadar ince olsalar
(1,161 puan) tarafından
gidecek. zaten.. me bilim ya. hiic bir erkeye  deymezmis
0 oy
(190 puan) tarafından
Oda onun ailesi canım aile yüzünden huzurunuzu bozmaya değmez yalan dünya 
0 oy
tarafından
İnşallah düzelir canım öyle hemen sevmediğini düşünme bizde bazen kızdığımızda soğuk davranırız. Emin ol seni çok seviyor şuan aranız bozuk olduğu için öyle davranıyor. Kim hatalı bilmiyorum ama boşver sen git konuş onunla birbirinizin kalbini kırmayın hayat çok kısa bugün küser konuşmasınız yarın Allah korusun konuşmak için çok geç olur git gönlünü al inşallah oda senin gönlünü alır ☺️
(1,161 puan) tarafından
beni bilir. ben kirilsam asla konusmam.        kumandayla tvi izliyor anca. 16 si gidecek zaten. kendisi bilir. kolay kolay aff edecek birisi diyilimki ben.
tarafından
Öyle düşünme canım benim bak asker diyorsun göreve gidecek şurda bi kaç gün yanında birbirinizle güzel vakit geçirin kırmayın birbirinizi ☺️
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Seninle yemek yetmiyorda hazırladığınıda yemesin o zaman ben olsam kendim yerim kaldırırım ona da bırakmam adama bak ya oh.demekki beynini yikamislar 
0 oy
tarafından
Aileler ne kadar iyi olursa eslerde o kadar nankoriyilik bilmez oluyo benim esimde oyle
0 oy
tarafından
Bizde kavgaliyiz kaç gündür ... Yemek.bile yapmıyordum.ina lanet şeytana dedim.dunnaksam.yaptim.sofrayi kurdum sofraya çağırdım gelmedi çay demledim o yemek.yemedi diye ona çay doldurmadim bende o da ciddi çayı döktü yeni demledi ne yaomaya calisiyorsun dedim.amacin ne şöyle ona göre davranalım dedim çay tazeydi ben yaptım diye çayı dontun yeni üstüne verdin dedim benimle konuşma muhatap olma artık umurunda değilsin tartisma benimle dedi yaaa öyle mi bu saatten sonra görürsün sen dedim bu lafını unutma benimle tartışmaya girme artık ben hiç bir zaman senin umurunda olmadım zaten ... Bundan sonra yapacaklarımi tartışma benimle sen yoluna ben yoluma dedim 
0 oy
(119,365 puan) tarafından
Tum kavgalar problemler erkeklerin ailesi yuzunden cikiyo
0 oy
tarafından
Erkek aileleri niye bu kadar gaddar oluyorlar yaa
0 oy
(10 puan) tarafından
Kabullenmiyorlar malesef yada lafta. Hep kendi ailesi mukemmel olur zaten. Ama sen kocanla arani yumuşatmaya bak onlar değil kocan olucak yanında 
tarafından
Eski post ..
0 oy
tarafından
Benimkide tam tersi annesinden gormedigi iyiligi benim annemde gordu ailemls ilgili tek gelime edemiyo cunku pat pat vuruyom suratina

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 207 göst.
0 oy
14 cevap 345 göst.
20 Kasım 2020 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,161 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 291 göst.
21 Kasım 2022 Aile kategorisinde Birhilall (1,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.
9 Nisan 2024 Aile kategorisinde Gold (16 puan) tarafından soruldu

380,413 soru

11,389,955 cevap

34,898 kullanıcı

...