0 oy
360 göst.
Diğer kategorisinde (483 puan) tarafından
Kizlar  morelim  bizuk ya kayannam aramz iyi deil cok bos bir insan  eskisi gibi degiliz   simfid ev vakiyorlari bizim binanjn yaninfski eve gormusler orayi dusunuyorlar ay allah icin dua edin  olmasin esime dedim ins olmaz cunku hetgun arar gelin ottrun diye  bnde istemem esimle aramin vozulmasini istemem esimfe hergun ne isismz car der e ama yakin okunca yuzsuzler direk kendileride gelirler usandm ins olmaz dua edin aksilik cikisin 

9 Cevaplar

+2 oy
(1,043 puan) tarafından
Okumak yarım saatimi aldı madem yazıyorsun birşey ne yazdığına nasıl yazdığına niye hiç bakmıyorsun. Her kelime mi yanlış yazılır. Özel bir çaba harcamış olmalısın tebrik ederim
(483 puan) tarafından
Sinirlw yazdim sen heric herkes anlamis cnm
(13,202 puan) tarafından
Yoo arkadaşa katılıyorum sırf yorum yazan var mı diye baktım kırk kere okuyorum yazım yanlışı var mı diye! İnsan sinirle de yazsa bakar şöyle.
(1,043 puan) tarafından
Bunu da sinirle yazdın sanırım:)
tarafından
Allah iyiliğini versin +++ :D
(1,577 puan) tarafından
Işte benimde aradığım yorum buydu:))
-Reklam-
+1 oy
(2,078 puan) tarafından
Kendi ailen yan binada ev begenirse olsun diye çok ısrar edersin, annenlerden çıkmazsın, niye eşinle aranız bozulsun herkes evinde gücünde 
(2,078 puan) tarafından
İşte kuzum dayısının annesi abla abisinden birileri almak isteseydi karısı hiç izin vermezdi, ben ailem ne kadar bana kıymetliyse eşimin aileside ona okadar kıymetli, hep bana hep bana sana Rabbena olurmu :)) aminnn canım Allah merhametsizleri bizlere musallat etmesin
tarafından
Amin inşallah canım.işte insan ilerisini görmüyor şimdi eşim ailesini yanına almasın bilmem huzurumuz bozulur bilmem ne diyorlar ama bilmiyorlar ki Allahın gücüne giderse daha çok huzurları bozulur.  Eşimin dayısı ev uygun diye almış güya adam açıkça diyor kızım biraz büyüsün karımı boşicam diyor herkese çünkü ailesinin peşini bırakmıyor benim aileme  karşı ters diye hep söylüyormuş kaynanamlara ecrin büyüsün boşancam diyormuş Allah sonlarını hayır etsin. Bu erkeklerde ilerde olgunlaşıp olgun kafayla düşününce illaki ailenin değerini daha iyi anlıyorlar bunları da düşünmek lazım.
(1,320 puan) tarafından
Neyini artiladilar bu yazının
Kızın anası enişte evine yüzsüz yüzsüz gelmez oturmaz kalmaz , ama Kaynanalar oğlumun evi der yerleşir herşeyi hak görür yanlış bir kuram hiç kusura bakma. Kaynana derdi görmemişsin konuşuyorsun
Ben hiç bir kız anasının yuva bozmaya çalıştığını görmedim çekse bile yuvan kızım sus derler boşa maval okumayın
tarafından
Bizde kaynana derdi gördük ama asla insanlığımızdan birşey kaybetmedik!!
Ve burda kaç tane yazıya denk geldik annem kocamla aramı bozmaya çalışıyor diye sen git biraz araştır gel senin annen sana melek ama geline sorsan oda çekiyordur biraz Adil olun...
(2,078 puan) tarafından
Sirius76 maval okuyup seviyene inmek vardı, kusura bakma ben beceremiyorum
0 oy
(6,830 puan) tarafından
Insllahh olmaz nerde uzak yer varsa ora olur insallh
(483 puan) tarafından
Amin ya ins bu ev olmaz kadinin parasi car alcakti bize yakin diye kiraya tasincak
0 oy
tarafından
İnşallah en uzak yerden ev bulurlar kiz kötü bir duurm valla
0 oy
(4,717 puan) tarafından

İnşallah dünyanın diğer ucuna taşınırlarrrrrrr amin amin amin :D

0 oy
(2,479 puan) tarafından
İnşallah olmaz canım hiç sevmem bende sürekli gel giti 
0 oy
tarafından
Ay canım valla benm 2 kaynana var(öz, üvey) ilk evlendiğimden ikisinden de uzaktım uzak olunca ayda bi r gelirlerdi. Bi taşındık üvey kaynanaya yakın olduk. Bi süre sonra öz kaynana seydişehirdeydi o da burnumuzun dibinde ev aramaya başladı biraz yakından ev tuttu arabayla 5 dk. Şimdi ona göre uzakmışız bize diyo karşımızda ev var buraya gelin diyo Allah korusun. 
(483 puan) tarafından
Haha ayenne allhtan esim duskun deil
tarafından
Canm valla zor ya tmm iyi ama kaynana gelin arasında çıkan sorunların %90 bnm oğlumun evi diyip istediğini yapıyorlar. Bi rahat bırakmıyorlar yani
(483 puan) tarafından
Ya bnm evime gelmez rahtaz etmez oylr huyu yok ben orda yrim icerim daha cok hosuna gider ama her aksam gelin gelin israr etmesinj istemem
tarafından
Canm onu kimse istemez bnm eşimin bir gün tatili var hemen sabah erkenden kahvaltıya çağırır gideriz bn de kaynatamın yanında çok rahat edemem yani bi gider gece 12 de eve geliriz. Tmm oğludur görmek istiyo ama biraz da anlayış gerek evde başbaşa yemek kahvaltı yok. Allah tan yasaklar çıktı da evdeyiz
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Kaynananin yerinde annen olup gelinde annen hakkinda boyle derse hic tavir alma bence 
(483 puan) tarafından
Canm uzakdayiz anlasamiyorz yanin olsak iyice sorun olsak hersye laf soyluyor bende lafin altinfa kalmam bu arada esim arada kalcak ben  esimle arami dusunmek zorundaum
(2,009 puan) tarafından
Ozmn ilk basta tavrini koy ki gelmesinler surekli arada gelir anlarim ama hergun ne isi var sonucta herkesin evi yuvasi var
0 oy
(7,412 puan) tarafından
canim oncelikle herseyin hayirlisini dile. uc gunluk dunya. belki yakin olunca iyi olursunuz daha şimdiden cok kotu olur dersen zaten olmaz. esin var isin ucunda uzakta olsa hep hayatinizda yani atamazsin. aynisini gelininiz olsa annen icin dusunse napardin?.

o kotu ise sen iyi ol ne kaybedersin belki utanır sucu varsa duzelir. yada iyi biridir farkinda degildisindir on yargilisindir. ben boyle seyleri yanlis  buluyorum. biz kaynanamla ayni binadayiz valla cok faydasi oluyor. yarin bi gun isin olsa çocuğunu komsuya güvenebilir misin bu zamanda? hem esin boyle dusundugun icin eminim col uzgundur. 

simdi belki ne yaşadığımı bilmeden konusuyorsun dersin ama. inan su ozellikle 1 yilda anladimki 3 gunlul dunya icin kimseyi kirmican. kotuluge kötülüğü herkes yapar. büyüklük ona guzel karşılık vermektir. sen kalbini bozma iyi dusun. Rabbim hakkında ne hayirlisi ise onu versin

İlgili bir soru bulunamadı

381,768 soru

11,429,323 cevap

34,989 kullanıcı

...