0 oy
734 göst.
Diğer kategorisinde (6,827 puan) tarafından
Bu kadar ***** bu kadar yuzsuz olmayi nasil basariyorum bilmiyorum ama hayatimda hic bu kadar ***** yerine konmamistim kendi gozumde 

Demistim size esim ayri yatiyor diye 

Cok dusundum cunku ben annesi babasi ayri yatan cocuklardandim bi kac defa ayri yattiktan sonra araya sigukluk girip birdaha birlik yatmayan anne babam vardi gozumde canlandirdim durdum ben oglumla odadaydi esim girdi battaniye almak icin birden ani bir kararla nezamamana kadar ayri yatcaksin dedim ben hep buyum sen sinir hastasi olmussun dedi cok zoruma gitti sensin falan derken olay baya buyudu 20 lira icin dedi beni rezil ettin is yerinde aha dedim telefonda bu kesin evde sinir krizi geciriyor dedim diyor beni sinir hastasi olarak goruyomus sonra ne kadar para gozmusum bosanmak istiyomus bundan sonra boyle kabul ediyosan dedi cok uzun bi tartisma oldu yazamicam gerisini 

10 Cevaplar

0 oy
(119,338 puan) tarafından
Sizinki cidden yok yere cikan bi kavgaydi
(6,827 puan) tarafından
Ayn  oylee buyudude buyudu aglamaktan gozlerim sisti
-Reklam-
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Çok üzüldüm ya kuzum Allah yardımcın olsun eşine hidayet akıl versin inşallah 
(6,827 puan) tarafından
Dua edin benim icin bana bu yeterli olur
(3,078 puan) tarafından
Rabbım kimsenin yuvasını yıkmasın :(
0 oy
tarafından
Mevzunun öncesini bilmiyorum ama sakın kafayla değerlendir şuan sinirlisin belli 
(6,827 puan) tarafından
Sinirden daha cok cok uzgunum o kadar nankormus ki ben daha once niye gormemisim
tarafından
Erkekler gerçekten çok ama çok nankör yüz defa yaptığın şeyi bı kere yapma öbür yaptığın yüz defa unutulur yapmadın olur adı .boşver kafana takma o yalvarsin
(6,827 puan) tarafından
Hakkatten oyleymis ne yaptin ki diyor bana
0 oy
(262 puan) tarafından
Bence eşinle daha fazla kötü olma iyice kötüye gidiyorsunuz uzatmayalım hayatım de olsun bitsin canim sende bi daha ailenden yardim isteme para vermek zorunda da kalmassın aileniz yoktan yere iyice kötüye gitmesin 
(6,827 puan) tarafından
Haklisim zaten bundan sonra ailemden bi igne dahi istemem adam onlar bana ne yaptilarki hic birsey gormedik diyor yaa oysa ben onun karisiysam bana yapilan ona yapilmaz mi
Ben hamile kaldim babam benim resmen soforum oldu dogum yaptim annem benim bakicim cocugumun dadısi oldu kardesim desen onlarda oyle ama naptilar demesi zoruma gitti gunluk cesit cesit yemek yaparim valla elimden geleni canim simit ister 2 liralik seyi bile almaz kalkar yapar yerim bana sen ne yaptin ki kac gun onume sofra koydun ki dedi
(262 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Eşin askeri personelmi demiştin ne konumda canım
0 oy
(817 puan) tarafından
İşlerine gelmeyince kadın hasta oluyor hep nedense ve direk boşanmak la tehdit ediyorlar. Benim eşimde tartışmada bana boşanacam dedi kalktım valizimi çıkardım gecenin 12si tabii ki gtü yemedi gitmemi terbiyesizler. Ne 20 liraymış valla üzülüyorum senin için eşine 50 lira verim de azcık adam olsun artık ya. Pişman olacak canım at gibi giden i.t gibi döner demişler ama işte araya soğukluk girince telafisi olmuyor maalesef
(6,827 puan) tarafından
Yaa valla bıktım usandim iglumun oyuncagini paramparca etti cocugun gozu onunde
(817 puan) tarafından
Çocuğun şuan ki psikolojisini düşünemiyorum  kaç yaşında
(6,827 puan) tarafından
16 aylik
(817 puan) tarafından
Bilinç altında korku olarak kalır bu gece ve erkek sanırım bebeğin ilerde aynı babasını örnek alacak eşini karşına al konuş bütün hakları verme eline karar kontrol sende olsun. Çocuğunu böyle bir ortamda mı büyütmek istiyorsun? Konuş bakalım boşanılacaksa bunun kararını sen vermelisin o değil. Çocuğunuz için sakin kafayla oturup konuşun rahatsız olduğun şeyleri söyle çocuğun kötü etkilendiğini anlat ılımlı yaklaş baktın o da ılımlı düzeltin aranızı ama hala dik dik bu şekilde işine geliyorsa mantığındaysa bir cacık olmaz o evlilikten
(6,827 puan) tarafından
Isine geliyosa mantiginda sen daha beni tanimamissin deyip duruyor bana yaa
0 oy
(71 puan) tarafından
Aşkım katlanmak zorunda değilsin biliyorsun değil mi ? Boşanmak istediğini söylemiş açık açık. Bı ölç tart senin için hangisi iyi olacak. 
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Şu konuda haklısın insanın eşi ile arasında para muhabbeti bu yönde olunca kadın olarak zor geliyor, sinir hastasısın ben işteyken kesin kriz geçiriyor dediğinde senin telefonun ucunda sakin durup böyle brişey diyorsa ayıp ediyor, mesela ben sana kuzum şurdan kalkar mısın desem? Bana bak kalksana şurdan desem? Aynı manada olan kelimenin söyleyiş şeklide önemlidir, kendinden nefret edilecek bir durum yok, kendini toparla o senin kocan, kendin düşün karar ver, eğer hatayı kendinde görüyorsan eşinin gönlünü al, huyunu bildiğin kızacagını bildiğin konularda üzerine gitme 
(6,827 puan) tarafından
Gonul alinacak hic birsey yok acayip nankor bi insanmis ben ona konusuyorum sus oturup senle dertlesecek  degilim deyip beni azarliyor
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Hem suçlu hem güçlü ya senin ne suçun var birde sana ettiği muameleye bak Allah eşine akıl fikir versin ne demek bundan sonra böyle ne yani bırakmış mi şimdi bundan seni.bosayacak miymiş hey Allahım ya ya da bu yüzden artık aynı evde de olsanız ayrı mı yatacakmis
(6,827 puan) tarafından
Ayrı ayrı takiliriz bundan sonra boyle yatarim ben bosucam seni yarinda gelmem anama giderim dedi giderse gitsin umrumda degil
(6,825 puan) tarafından
İnsan bu sebeple boşanmaya konuyu getirir mi değişik adam ya.peki bacım sizin aranız nasıldı bu olay olana kadar.
(6,827 puan) tarafından
Gayet iyiydi yaa bi gun once hatta arkadsim aradi mantik evliligimi sevgi mi dedi bende sevgi dedim oturdum bizi anlattim yaa bizi ertesi gun bir olaylar bi olaylar bu ana geldik gozumu kaldi kizin ne gozu cikasica yine biyle seyler yasiyoduk ama bunkadar degildi
(2,078 puan) tarafından
Aklıma birşey geldi, bu gün trend videolara giren bilezik isteyen geline yarım altın takan gelinin haraketleri ilk gü nden eşiyle kavgaya sebep olmuştur ayrılma noktasına gelinecek bir durum
(6,825 puan) tarafından
Normal de eşin iyi biri aranız da iyiyse izin verme gitmesine gönlünü al cnm bnce boşu boşuna bunlar için aranıza mesafe sokup soğukluk getirmeyin bebeğiniz de var. Hiç suçun yok ama yuvan için yap elinden geleni
0 oy
(37 puan) tarafından
Kırmızı oda da duymuştum bir kızın kaderini babası yazar diye ailen sana destek olursa boşver çekme diycem ama tekrar baba evine gitmek zor kalsan bu adamdan bişey olmaz ya takmıycaksın bu şekilde yaşıycaksın yada alttan alıp huyuna gideceksin 
(6,827 puan) tarafından
Benim babam onuda yazamaz haa babam haa esim hic bir farklari yok ki annem evimizi cekip ceviren o olmasa biz bitigiz arkamizda duran annem
(37 puan) tarafından
Çok detayı bilmiyorum ama evi terk etme gidecekse o gitsin baksın size
(6,827 puan) tarafından
Etmicem zaten gitmicem daha once cok gittim gittimde ne oldu geri geldim bunun g.tunu kaldirdim en azindan adim gitti geldi olmasin
(37 puan) tarafından
Aynen nasıl olsa geri gelir gidemez yapamaz düşüncesine girmiş bıkmışsa kendi gitsin
0 oy
(110 puan) tarafından
Canım bence sakin kafayla karşına al hiç olmazsa oğlumuz için konusacaginizi söyle kabul ederse ne alâ  etmezse evladın var baba evine gitsen burda ki hayatından iyi olacaksan git derim ama huyudur huyunu alırım evlâdım için geçinirim dersen geçinmeye bak su akar yolunu bulur biraz oluruna bırak gidecek biri varsa oda kocan olsun. Bi silkelen kendine gel sen güçlü bi annesin kimse için gözyaşlarını akittigina değmez. Boşver rabbimize yönel ki Mevlânın huzurunda da yüzün ak olsun ben elinden geleni yaptım diyebilesin.  Rabbim selamete çıkarsın canım 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 396 göst.
0 oy
25 cevap 881 göst.
30 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 541 göst.
29 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Anonim (313 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 740 göst.
24 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,403 puan) tarafından soruldu