0 oy
373 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

İki oğlumdan sonra şükürler olsun Rabbime bir KIZIMMM oluyor<3

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Allah bağışlasın hayırlı evlat olsun inşallah 
tarafından
Amin cnm ALLAH razı olsun cümlemizin çocuğu inşaALLAH
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Gözün aydın canım sağlıklı sıhatlice alırsın inşallah kucağına☺☺☺
tarafından
Amin cnm ALLAH razı olsun cümlemiz inşaALLAH
+1 oy
(5,134 puan) tarafından
Gözün aydın canım rabbim sağlıklı bir şekilde kucagina almayı nasip etsin 
tarafından
Amin cnm ALLAH razı olsun cümlemize nasip etsin
0 oy
(1,777 puan) tarafından

ayyy ben sana söylemiştim:D

tarafından
Cinsiyetini sordum doktora kız dedi kıza benziyor dedi kesin kızdır demi yani sonradan yanılma payı olmasın
(1,777 puan) tarafından
kizdir canim ilk basta herkese benziyor der ve dediği cikar benim kizada öyle demisti
tarafından
İlk başta kız dedi sonradan kıza benziyor dedi erkek olsaydı zaten kesin erkek derdi bu zamana kdr ultrasonda 18+6 haftalık ama yarın 18 haftalık oluom
(1,777 puan) tarafından
erkek bebekler 3 aylikken genelde hemen öğreniliyor canim kiz bebeğin hayırlı olsun☺
tarafından
Saol cnm ALLAH RAZI OLSUN
0 oy
(3,739 puan) tarafından
O zaman gelsin tokalar ,bandanalar :) hayırlı uğurlu olsun rabbim kucağına almayı nasip etsin
tarafından
Amin cnm ALLAH razı olsun cümlemize nasip etsin
0 oy
(834 puan) tarafından

Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin. Benim de bi oğlum vardı şimdi 34 haftalık hamileyim. Bu kez kız dedi doktor. :angel:<3 rabbim olmayanlara nasip etsin, herkese ikisini de tattırsın diye dua ediyorum hep. Kız çocuk çok büyük nimet diyorlar. Neşesi, ruhu, bakışı, durulu çok farklı oluyor diyorlar. İnsana ahirretlik işler yaptırır, iyiye sevk eder diyorlar. Bence her ikisi için de aynı diyorum. Ama doğuncq ben de öğrenecem fark var mı  :D

tarafından
Amin cnm ALLAH razı olsun cümlemize nasip etsin seninde sağ salim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin acısını göstermesin Rabbim. Farkı yok tabi ki ama kız çocuk farklı derler cnm hele bnm için çok farklı olacak 2 oğlandan sonra
0 oy
(341 puan) tarafından
Gözün aydın canım sağlıkla sıhhatle kucağına almak nasip olur inşallah rabbim bı avazda kurtarsın inşallah benim 12 haftalıkken kız dedi ama arkası dönüktü ilk olacak tam bişey diyemiyorum dedi artık bidahaki gelişinde belli olur dedi tam net 
tarafından
Amin cnm ALLAH razı olsun Rabbim senin de sağ salim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin acısını göstermesin Rabbim
0 oy
(149 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım sağlıkla kucağına al inşallah benimde 1. Oğlandı şimdi 2. De oğlan :D ev erkek kaynayacak yani 
tarafından
Saol cnm ALLAH RAZI OLSUN bnmde iki oğlumdan sonra kız oldu
0 oy
tarafından
Gözün aydın canım Allah bağışlasın
tarafından
Amin cnm ALLAH razı olsun
0 oy
(341 puan) tarafından
Gozun aydın canım saglıkla al kucagına ınsallah
tarafından
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Sağlıkla kucağına al canım crl kaçtı acaba ultrasyon kağıdında 10 .11 12 haftalık da

tarafından
35 68 yazıyor cnm crl de
(11,505 puan) tarafından
Burada okumuştum da crl yüksek olan kız düşük olan erkek diye benimde 50.1 inşallah bu teori doğrudur da kızım olur ;)) onun için sormuştum canım
tarafından
Doğru glba cnm bnm oğlumun crlsi 6.60 senin ilk gebelik mi
(11,505 puan) tarafından
Evet canım ilk gebelik bu cuma cinsiyet için gidicem inşallah doğru çıkar
tarafından
Hayırlısı olsun cnm sağlıklı olsun da
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Ohh masallah ikisini tatmak bambaska saglikla gelsin bebisin
tarafından
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Maşallah sağlıkla al kucağına cnm 
tarafından

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 856 göst.
0 oy
9 cevap 245 göst.
29 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Eymenciginannesi (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 296 göst.
0 oy
5 cevap 198 göst.
5 Eylül 2023 Aile kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu

378,253 soru

11,321,394 cevap

34,765 kullanıcı

...