0 oy
370 göst.
Aile kategorisinde (170 puan) tarafından
İyiler hoşlarda herşeye karışmasalar bi de istediğim gibi rahat edemiyorum evde çocuğa yedirdiğim şeylere karışıyor oğluna Bişey diyemez ama bize herşeyi söylerler 

7 Cevaplar

0 oy
(72 puan) tarafından
Bos ver canim be diyorlarsa bi kulagindan al birinden cer benim kayinvaldem kocamin yaninda der kocamda bana kiziar ama ven cok onemsem daginikligim cocuguma gore ama bunu anlamiyorlar hep temiz olmayacak ki bi gunde dagnik olsun
(170 puan) tarafından
Aynen öyle cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende çok seviyorum onlarda beni sever ama asla beraber yaşayamayız çok agır yaşiyorlar herşeyi tam istiyor lar çok zor ya Rabbim kalanların yardımcısı olsun 
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Al benden de o kadar biz birlik değiliz bir haftalığına yanıma geldi ama 2 gündür beni sinir hastası etti yemin ediyorum 
0 oy
tarafından
Ben severim onları ama birlik yaşayamam herhalde çok zor olur ben temizlik hastasıyım ama onlar biraz pasaklı ve hiç derli toplu değiller her gittiğimde sadece temizlik yaparım o yüzden çok çok zor olur benim için
(170 puan) tarafından
Aynen cnm bende çok severim ama beraber olmuyor hergün temizlik yapsam laf ediyor
0 oy
(84 puan) tarafından
Vallaha melek bile olsalar ki benim kaynanam öyledir ama aynı ev sıkıntı. Eltim birlikte oturuyor ben akşama kadar kendi evimde her işe koşturuyorum canim cıkıyor yorgunluktan eltim bı evi süpürür bı yemek yapar başka işe bulaşmaz kaynanam genç kiz gibi çalışır bide eltimin çocuklarınin karnını bile o doyurur bakımını o yapar tek kelime dahi etmez yine de eltim ayrılmak istiyorum kendi düzenim olsun istiyorum der hep. Ne olursa olsun bazı şeyler olmuyor yani birlik olunca 
0 oy
(467 puan) tarafından
Hıc sorma canım biz sabah kavga ettık
(170 puan) tarafından
Neden kavga ettiniz cnm
(467 puan) tarafından
Dun aksam cay demlemeye gıtım geldim napıyo sun dedi bende cay demledim bulasıklarımı yıkadım dedim senin hıc bogazın durmuyor dedi bende ne var sanki allahın cayı dedim ne kadar yiyin dedi bende al ya icmıyorum dedim neyse sabahta mutfakta bana atıp tutuyor o.....u  k.....k falan bende o lafları bana dıyon dedim ne lafıymıs falan diye atar yaptı namaz kılıyon Allah dıyon gelseydin yuzume deseydin dedim taa sesin odaya geliyor dedim oda sesin kesile Allah dedi böyle işte bıktım artık hep aynı hep aynı
(170 puan) tarafından
Allah sabır versin cnm benim kayınvalidem öyke değil çok şükür ama bazen karışıyor işte
(467 puan) tarafından
Sagol canım
0 oy
tarafından
Ananemin bi lafı vardı gittiğin yerin bi gözü körse bi gözünü de sen kör etceksin diye yani görmezlikten gelceksin canım yuvan için
(170 puan) tarafından
Çok doğru söylemiş cnm

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 1,074 göst.
28 Aralık 2019 Aile kategorisinde Nagiii (170 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 863 göst.
0 oy
14 cevap 473 göst.
22 Haziran 2023 Aile kategorisinde Yarali (121 puan) tarafından soruldu
0 oy