0 oy
347 göst.
Diğer kategorisinde (964 puan) tarafından

image

doğumu beklerken aynen bu moddayim  :D benim gibi korkan kac kışı varız?

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doğumum hesaplanan tarihten bir ay önce alındı son bir hafta ağladım gece gunduz bide beni çok korkuttular hiç korkulacak bişey değil emin ol yaşadığın stres sana kalıyor takma kafana Rabbim kolayligini verir 
(964 puan) tarafından
Neden erkene alındı acaba bi sorun mu vardi ? Korkuyorum ama geride dediğin gibi Rabbim yardım eder diyorum
tarafından
Yok canım ben doğuma ailemin yanina gittim kendi yasadigim yerde yanlış hesaplamış kar 22 Ağustos demişlerdi 20 temmuzda doğdu kızım aynen öyle kendini hiç sıkıntıya sokma ben sezeryan oldum gerçi normal doğum nasıl bilmiyorum ama yinede kızımı gördüğüm an bütün ağrılarım dinmisti sağlıkla gelsin yeterki hepsi geçiyor
(964 puan) tarafından
Öncelik tabiki sağlığı sağlıkla gelsinler de bi ay bayagi zaman farkı olmuş arada Rabbim kimsenin kucağını boş koymasın evladiylada sınamasın bakalım bizim doğum şekli belli değil daha 1 ay kaldı bizede :)
tarafından
Benim kendi isteğimle sezeryan yaptım migren ve panik atak hastasıyım normal yapamazdım Rabbim sağlıkla kucağına aldırsin inşallah canım
-Reklam-
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Benım doğumum plansız erken olduğu için o moda giremedim yaa :) 
(964 puan) tarafından
Nasıl yani  ? :)
(16,506 puan) tarafından
35 haftalık erken doğum oldu
Birden suyum geldı
(964 puan) tarafından
Su gelince direk sezeryan mi aliyolar peki
(16,506 puan) tarafından
Bebeğim tersti dıye aldılar canım
Suyumda bitmişti
Ayaklarıyla gelmeye başlamıştı
Durum riskli olmaya başlamıştı ot yüzden acıl sezeryan alındım
0 oy
tarafından
İlk gebeliğin mi? Ben hiç korkmadım aksine bir an önce gelse diyordum ki korkulacak hiçbir şey de yok
(964 puan) tarafından
Evet canım ilk bende öyle diyorum ama korkuyorum da bi yandan bilmiyorum içime sürekli sıkıntı geliyo
0 oy
(2,011 puan) tarafından
valla hiç korkulacak birşey yok oğlumda ilk olduğu için bilmiyordum korkmuyordum kızında çok korkuyordum iki ay önce doğum yaptım o kadar güzel geçti ki suni sancı almama rağmen bu un şey ikinmakta var gucu le ikin dikisin bile olmaz çok rahat ne di kisi hissediyorsun ne kesiyi gerçekten o kadar zor değil 
(964 puan) tarafından
O kadar korkunç hikayeler duydum ki insan ister istemez korkuyor
0 oy
(712 puan) tarafından
Ben de çok korkuyordum normal yapıcaktım ama son an da sezeryana alındım 
(964 puan) tarafından
Neden son anda sezeryan oldu peki
(712 puan) tarafından
Çatı muayenesinde çok kasıldım doğumda da kasılırım diye sezeryana aldılar 5 cm açılmam vardı aslında
(964 puan) tarafından
Devlette mi aldılar bide kaçıncı haftada doğum yaptınız cok soruyorum k.bakmayin ilk hic bişeyde bilmiyorum
(712 puan) tarafından
Önemli değil evet devlet hastanesinde doğum yaptım 39 haftalıkken suyum kanamam başladı randevum vardı ona gidecektim sonra açılmayı gördüler doğum bekleme yerine aldılar
(964 puan) tarafından
Anladım canım çok sağol
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Bende çok korktuğum için sezaryen oldum
(964 puan) tarafından
Devlet sezeryan yapmiyo sanırım bende özel de sezeryan olmak istiyorum ama bilmiyorum da normali daha cok oneriyolat
(3,729 puan) tarafından
Ben bir nirmal bir sezaryen yaptım. İlk doğumum çok zor geçtiği için ikinciye cesaret edemedim açıkçası yoksa doktorum son ana kadar eminmisin bak normal dogurabilirsin dedi ama ben istemedim
(964 puan) tarafından
Devlette mi yaptınız kendi isteğinizle
(3,729 puan) tarafından
Hayır özel hastanede yaptım
(964 puan) tarafından
Anladım canım çok sağol (:
0 oy
tarafından
Sağlıkla al kucağına inşallah 
(964 puan) tarafından
Amin insallah Rabbim herkese versin dileyen isteyen
0 oy
tarafından

Baciko hiç öyle beklenmiyor ama hele bir hastahaneye git gorersin :D

(964 puan) tarafından
Evde böyleyim hastaneye gidince zaten çeşit çeşit insan var korkuyorum oyle bile bakamıyorum kiz :D
0 oy
tarafından
Hiç bu moda girmedim ya ikisinde de seke seke gittim doğuma:)) bakalım üçüncüde neler bekliyor olacak beni ilkinde ilk olduğu için aşırı bir merak vardı nasıl olur nasıl bir bebek olacak vs ikincide ilki gibi kız oldu bu kezde bildiğin bir duyguya tekrar kavuşmanın bildiği kokuyu tekrar içine çekmenin huzurunun hasreti vardı şimdi üçüncüde de erkek dediler çok merak ediyorum erkek çocuk  nasıl oluyor diye ") biran önce doğsa ya "))
(964 puan) tarafından
Benimde ilk kızım olcak insallah kiz daha zor oluyor diyolar o yüzden korkuyorum biraz açıkçası:) maşallah 3.yü cesaret etmişsiniz Rabbim uzun ömürler versin ben 2ye bile cesaretim yok doğurmadım bile daha :D
tarafından
Kız çocuk bir başka ya işveli cilveli nazlı kırıtık oluyorlar ")) daha dur bakalım hele ilkini bir doğur onun tadını bir al iki üçü dusunecegin zamanlar gelir inşallah "))
(964 puan) tarafından
Hamileliğim o kadar çok zor geçiyor ki kanaması suyu mide bulantısı Allahım sağlıkla bunu kucağıma alayım da 2ye Allah büyüktür diyorum :) Rabbim korusun evlatlarımızı insallah canım
tarafından
Inşallah canım evlat sahibi olmak gerçekten çok zor ilk kızımda benimde sürekli kanamam oldu 23 haftalık erken doğum dediler doğuma kadar sürekli yattım ikinci desen yine öylesine oda 36 haftalık doğacaktı onuda yata yata 38 de zor güç doğurdum ") bakalım bu ne olacak rabbim sag salim kucagimiza almayı nasip etsin Inşallah evlattan güzel bir şey yok bu dünya da ❤
(964 puan) tarafından
Aynen oyle bizim ilk suan zorluğunu gördüm o yüzden böyle diyorum yoksa cok severim bebeği evin neşesi onlar mutluluğunu versin Rabbim herkese insallah kimsenin evinden o sesi eksik etmesin

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 59 göst.
19 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Panikanne (411 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 249 göst.
0 oy
16 cevap 450 göst.
28 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aytencelik (4,278 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 98 göst.
3 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,216 soru

11,412,383 cevap

34,956 kullanıcı

...