0 oy
555 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Eşime 10 gün bana 14 garantina verdiler bakalım 14. Gün geçecek mi.     Koku da rahat alıyor tat alma da var ağrı yok grip yok halsizlik yok durumu çok iyi ama pozitif çıktı. 

18 Cevaplar

+2 oy
(12,264 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Testler bozuk bence benim bu virüsün olduğuna artık inanmıyorum çok geçmiş olsun canım
tarafından
Benimde inanasim gelmiyor çünkü eşim işten eve evden işe giden birisi iş yerinde tek çalışıyor 5 ay hastanede yattım covit19 hastanelerine bile mecbur kalip gönderdiler hep testlerim negatif çıktı kendi doktorum bile pozitif çıktı beni günde 4 kez muayneye geliyordu temaslı yine negatif
-Reklam-
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım herkeste aynı belirti olmuyor bende 1 hafta sonra koku tat gitmişti çoğu da belirtisiz atlatıyor 
tarafından
Geçmiş olsun
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım bizim tat koku sonradan gitmişti inşallah öyle olmaz
(7,208 puan) tarafından
Ne kadar sonradan ?
(1,277 puan) tarafından
Vallaa canım benim 1 hafta sonra gitmişti 3 4 gün içinde geldi ama eşimin uzun sürdü
tarafından
İnşallah canım
0 oy
(3,752 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun cnm ya tez zamanda atlatır inşallah kuzum 
tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından
Çok gecmis olsun canim demekki yanik kokusuda yeni bdlirtiler arasina girdi 
tarafından
Aynen cnm teşekkür ederim
(220 puan) tarafından
Yanik kokusu derken?
tarafından
Esinin sabah burnuna yanik kokusu geliyormus bizim bir kac covidli olan tanidigimiz vardi hepsi burnuna ve agiz tadi olarak yanik kokusu ve yanmis tadi geliyor diyordu bende soyledim yani yeni belirtiler arasinda yanik kokusu var
0 oy
(119,461 puan) tarafından
Oooyy cook gecmis olsun bacikom herkezde tat koku kaybi olmuyo aman bak yeni hamissin cok dikkat et rabbim sifa versin
tarafından
Teşekkür ederim cnm Allah razı olsun
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım Rabbım şifa versin inşallah 
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım..  Benim de negatif cıktı şükür. Çabucak sikintisiz atlatirsiniz karantinayi insaAllah. 
tarafından
İnşallah canım
0 oy
(19 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım bende pozitifim bugün 4 günüm iki gündür koku felan alamıyorum bende  sonradan gidiyo bende inşallah tat duyumuda kaybetmemm 
tarafından
İnşallah canım.
0 oy
(772 puan) tarafından
Aman sus sus canım nazar değmesin yeterki iyi olsun bi belirti göstermesinde bırak pozitif çıksın ewde güzelce dinlenin yinede beslenmenize fln dikkat edin bazen hemen belirti göstermiyo yada bağışıklığı güçlüyse atlatıyo fln sen kendine dikkat et yinede belirti varmış gibi koru kendini belki senin bağışıklığın zayıf olur sana geçer o yüzden tedbiri elden bırakma bizde o şekilde oldu mesela dünden beri pozitifim mesela ama bir aydır karantinadayız yani 
(772 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum bende en başında eşimle test verseydim bende pozitif çıkardım diye düşünüyorum açıkçası hep ewdeyim dışarı çıkmıyorum ve hamile olduğum içinde nasılsa ilaç vermicekler diye de gidip test yaptırmamıştım umarım yoktur sizde bu şekilde sıyırırsınız
(3,274 puan) tarafından
inşallah cnm bende çıkmadigim için yaptirmiyorum test bir belirti de yok çok şükür çocuklarda da yok nasip bakalm ne olacak
(772 puan) tarafından
Yinede belirti yok diye çok rahat olmayın belki taşıyıcı olup başka bi yakınınıza bulaştırabilirsiniz tedbirli olmakta fayda wardır herzamn
(95 puan) tarafından
Başka belirtin varmıydı canım öksürükten başka
(772 puan) tarafından
İlk başta wardı canım halsizlik baş ağrısı şiddetli vücuduma iğneler batıyodu sanki öksürük fln sobra başladı
0 oy
(598 puan) tarafından
Testlere güven olmuyor ya dikkat edin Rabbim tez zamanda kurtarsın canım kemik suyu limonlu su hazır su meyve bol bol tüketin
tarafından
Bende inanmıyorum pek
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım bende her belirti vardı ama negatifti bende anlamadım 
0 oy
(964 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin sen yinede uzak dur hamişsin bide :) 
tarafından
Odaları herşeyi ayırdık canım
0 oy
tarafından
Artık 10 gün olcak karantina süreleri
tarafından
Pozitif olanlara 10 temaslı olanlara 14 gün
tarafından
Yok cnm bugn çıktı bu karar haberlerde görürsün akşam
0 oy
tarafından
Bu kadar belirti yoksa neden test verdiniz peki gerçekten artık korona var mı yok mu tereddüt ediyorum karı koca aynı yatağı paylaşıyor birinden birine bulaşmıyor ama sokaktan herkese bulaşıyor hayret bisey
tarafından
Bu benim de sürekli düşündüğüm şey
0 oy
(10,556 puan) tarafından
Gerçekten bu virüs var mı  ya 
tarafından
Yorumsuz ama hak veriyorum
0 oy
(1,327 puan) tarafından
benim eşimde ayniydi işten eve evden işe giderdi ilk 2gün hiç birşey yoktu sonradan halsizlik gözlerde kızarma oldu gögüs te ağri oluştu şimdi iyi çok şükür sizede çok geçmiş olsun 
0 oy
(3,274 puan) tarafından
cnn benim eşimi ilk 5 gün sadece eklem ağrısı olarak vurdu çok iyiydi neşesi yerindeydi ama 5.gun sinuzitten dolayı vurdu baş ağrısı ateş ve aşırı derecede terleme yaptı sinüzit filan varsa doktorunuza bildirin bizim aklımıza gelmedi şeker kolestrol olmadığı için hastalık yok dedik eşim ölmek için dua eder hale geldi heryeri aradık normal dediler hep 8 gün ateş hiç dinmeyen ağrısı var diyoruz anlamıyorlar neyse ki 2 gündür iyi şimdi sinuzit tedavisine başlandi baştan söyleseymiş ona göre ilaç verilcekmis aslında sizde o duruma gelmeyin ne varsa söyleyin tat koku kaybı hiç olmadı bu arada

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 201 göst.
17 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rtyww (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 219 göst.
0 oy
1 cevap 94 göst.
0 oy
10 cevap 425 göst.
23 Şubat 2022 Diğer kategorisinde 1993cagla (337 puan) tarafından soruldu

381,013 soru

11,406,740 cevap

34,944 kullanıcı

...