0 oy
307 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ya kızıma almayı cok cok ıstıyorum ama hem pahalı hemde guvenecegım sayfa yok alan varsa yardımcı olabılır mı kendım hıc yapamam elım hıc yatkın degıl cok uzuluyorum kızım 4.5 aylık oldu ıcımde kaldı oyle alma gucum var cok şükür amaaası var eşim bır bebege okadsr para verılmez der vala aldırtmaz var mı uyguna yapan bır sayfa ya ınsallah post kapanmaz:((

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sen yapsan kuzum çok daha ucuza gelir 
tarafından
Canım ınankı hıc hıc anlamam vala youtubeden ızlesemde anlamam benım kafam basmıyo ben hıc bırsey yapamm
tarafından
Aslında yaparsın kuzu set halinde malzemeleri falan satılıyor onlar kolay
tarafından
Olmazsa son care bakarım oyle ama yapamazsam bosa gıdecek
-Reklam-
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Valla canım güzel birsey istiyorsan onlar pek ucuz degil. Yani nasıl soyleyim komsum yapıyordu 25 TL ye bebek tovbeler olsun ben bile görünce korktum. Annem yapıyor bir bebek 150 ye ama ona göre ip filan kullanıyor. Ne diyim inşallah bulursun. 
tarafından
Insallah canım sağol
0 oy
(119,346 puan) tarafından
Burda bi arkadas satiyodu nick unuttum yaa ins postunu gorur
tarafından
Insallah ama  guvenılır mı o da var uygun olsa burdakılerden alırdım
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Arkadaşımın sayfası var güvenilir 

Linkini atıom bakarsın https://instagram.com/orgu_asigi_hatice?igshid=19utv8zbf2epd
tarafından
Tamm canım cok sagol
0 oy
(264 puan) tarafından

image

Ben satıyorum gardropstan satıyorum buda şuan yaptığım unicorn daha bitmedi ama 

image

tarafından
Canım bana  fıyatta lazım ozelden yazsan cok ıyı olur ya
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Çok pahalı olduğu için annem geçen gün kızıma ördü tavşancık bugün de bebek yapmaya başlamıştı 
tarafından
Evet cok pahalı anneme desem ugrasır bılır ama baska sehırdeyız anca ılk baharda gıderım kımse yok evde köydeler malzemelerıde bılmez ya
(3,136 puan) tarafından
Önerebileceğim bi sayfa olsaydı söylerdim. Bakıyorum çok pahalı ama güvenemiyorum
tarafından
Burdan bırı yazdı özelden yengesının kardesi yapıyormus cok begendım uygunduda elınde de cok guzel bır tavsancık vardı sıparıs edecem bır haftaya:)
(3,136 puan) tarafından
Uygun fiyata bulmana sevindim inşallah güzel günlerde kullanmakta nasip olur:)
tarafından
Cok sagol canım ınsallah vala ıcımde kalırdı alamasaydım:))
0 oy
(38 puan) tarafından
Zeynepinorganikbebekleri yeğenim için almıştım birkaç yıl önce pahalı ama boy boyları var
tarafından
TamM canım sagol
0 oy
(12,856 puan) tarafından
https://www.instagram.com/p/B3sPXDFhlTS/?igshid=1bkfumm5uqz8c

Buradan geçen sene 45 TL ye yaptırdım hem de müzikli attığım linkteki bana yapılan hiç bozulma olmadı canım
tarafından
Aa dur bakayım hemen cok sagol canım
0 oy
(2,020 puan) tarafından

Kuzum benim arkadasim yapiyor. Benim bebisime yapmisti. Tavsiye ederim. Ankarada ama her ile kargo var. Instagram adresi fotonun uzerinde var

image

tarafından
Tamm canım cok sagol bakacam sımdı
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Oğlum 4 aylıktı youtubedan baka baka öğrendim tığ ile örgü örmeyi biliyorsanız çok kolay boşu boşuna o kadar para vermeyin bence ucuz olanlar çok kötü duruyo
tarafından
Vala ınankı hıc hıc beceremem bılıyorum yapamam eskıden de en basıt seyı yapmaya calısırdım kafam basmıyor yoksa keske yapsam kendı elımle:(
0 oy
(503 puan) tarafından
bende burdan aynı soruyu sormuştum bana birini önermişlerdi.kadın kendi yapıyormuş rahatsız oğlu varmış onun tedavisi için kullanıyormuş kazandığı parayı da istersen sana da vereyim instagram adresini bi sor ordan 
tarafından
Sen aldın mı canım ver adresı cok daha ıyı olur ıhtıyacı olan kazansın ya
(503 puan) tarafından
yok canım hamileydim ben onu sorduğumda şimdi daha yeni doğum yaptım öyle araştırmak için sormuştum bi dene istersen  instagram sayfası  cesur.f
tarafından
Tamam canım sagol
(503 puan) tarafından
rica ederim canım
0 oy
(3,823 puan) tarafından

Arkadaşımın sayfası canım çanta bebek falan herşeyi yapıyor

https://instagram.com/meyra_handmade?igshid=4f9mnhp9jv7u

Güvenilir canım 
tarafından
Bakayım canım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 75 göst.
4 Nisan 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde H&E (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 71 göst.
3 gün önce Alışveriş-Hediye kategorisinde Sibelhome (812 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 69 göst.
29 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Merve97 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 140 göst.
1 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Zehra800 (1,059 puan) tarafından soruldu

380,243 soru

11,384,340 cevap

34,884 kullanıcı

...