0 oy
427 göst.
Aile kategorisinde (10,970 puan) tarafından
Kızlar doguma az kaldı. Eşimle oturuyoruz iyi hos evde kendisi de ama ne bir yanıma gelmesi var ne birsey mesela artık öğlenleri uzanmazsam gece duramıyorum neyse kac gundır uzanıyorum o tw filan izliyor bir kere gelmedi yanıma. Sokulmuyor. Boyle olunca bende gece yanına gitmek yatmak istemiyorum o zamanda ben suclu oluyorum. Bosuna mı uzuluyorum. Bebek olunca iyice zaman geciremeyecegiz sonucta

16 Cevaplar

0 oy
(14,032 puan) tarafından
Eşinle konuştun mu hiç 
(10,970 puan) tarafından
Konustum da oyle cemkirmedim tabiki.
(14,032 puan) tarafından
Ne diyor peki
(10,970 puan) tarafından
Birsey demiyor.
-Reklam-
0 oy
(4,987 puan) tarafından

Hormonlardan dolayı böyle  oluyor kafanı takma bugünlerin tadını çıkar:)

(10,970 puan) tarafından
Cocuk dogunca iyice kardese baglarız diye korkuyprum
0 oy
(1,091 puan) tarafından
Bende de aynısı olmuştu ama ben büyütmüşüm gözümde. O son zamanlar ilgi manyağı olmuştum hep benimle ilgilensin falan istiyordum. Ama abarttığımı daha yeni yeni anladım. Allah sağ salim yavrunuza kavuşmayı nasip eylesin. Çok kafanıza takmayın. Eşler bazen çekimser olabiliyorlar. Yanlış bişey yaparım korkusuna yaklaşmak istemiyor olabiliyor. 
(10,970 puan) tarafından
Kız ben sadece su kardes gibi olmayalım ısıtıyorum baya benimle bacısı bir kızı gibi ilgileniyor. Yemege içmeye filan cok dikkat ediyor ama baya Allah affetsin babam gibi davranıyor
(1,091 puan) tarafından
Öyle davranması içgüdüsel oluyor herhalde benimki de öyleydi. Ben açık açık konuşmuştum. Babalık duygusu eş duygusu sorumluluk vs den bahsetmişti. Kendisini hazırlıyordu. Neden sıcak dvaranmıyorsun yanıma yanaşmıyorsun dediğimde kendime hakim olamazsam diyordu.. Çocuk doğunca da bşr süre daha öyle devam eder Ama sonrasında daha iyi olursunuz merak etmeyin
(10,970 puan) tarafından
Insallah canım
0 oy
tarafından
Adam rahat yay diye gelmiyordur 
(10,970 puan) tarafından
Bılmem canım
0 oy
(817 puan) tarafından
Kaç haftalık hamilesin canım takma çok fazla böyle şeyleri hamilelikten oluyor hep benim eşimde evden çalışıyor sürekli odasında ben salondayım yanına ben giderim hep beni sever misin azcık ilgilenir misin derim hemen kalkar benimle ilgilenir günde 5 defa gidiyorum neredeyse tepesine :)) ben uzanırım yanına erkekler biraz odun canım düşüncesizler
(10,970 puan) tarafından
Ya canım vallaha tovbeler olsun babam gibi davranıyor gelip ustumu ortup gidiyor
(817 puan) tarafından
Bende 35 haftalık hamileyim canım son zamanlarda benim eşimde korkudan çok yaklaşmıyordu bana cinsellik bile bitmişti neredeyse konuştum bir sorun olmayacağını falan anlattım çocuktan sonra daha kötü olacaz sen o zaman bana hiç yaklaşmazsın kardeş gibi mi olacaz dedim saçmalama hiç öyle şey olur mu sadece korkuyorum sana birşey olacak diye dedi sarıldı. Bence eşinle konuş bu şekilde içinde dağ olur büyüttükçe büyütürsün içinde.
(10,970 puan) tarafından
Aynen kuzum benim ıstediğim zaten cınsellik degil Kı Kocam gibi davransın istiyorum kıskandığı için tartısmak istiyorum cips yediğim için degil
(817 puan) tarafından
Canım neden kıskansınlar ki artık evliyiz ve hamileyiz kıskanmalafı için bir gerekçe yok benim eşimde sürekli tatlı yeme onu kaldırma bırak evi temizleme :) isürekli bıdı bıdı peşimde :) bizi düşünüyorlar işte üzülme boşuna ne evlilikler var kuzum valla burda okudukça daha çok seviyorum kocamı
(10,970 puan) tarafından
Bilmiyorum canım belkide hormonlar
0 oy
(119,343 puan) tarafından
Senin hormonlardan baciko
(10,970 puan) tarafından
Galba bacı
0 oy
(643 puan) tarafından
Hamile misin hamilelik hormonlariyla bunlar çok takılıyor da kafaya
(10,970 puan) tarafından
Evet cmqım
(643 puan) tarafından
Hormonlar canım o gelmiyorsa sen git sokul
(10,970 puan) tarafından
Oyle bir adam degil canım ben sokulunca Bon Bon durunca ben daha sinirleniyorım
0 oy
(924 puan) tarafından
O gitmiyor sen git sarıl sohbet et canım 
(10,970 puan) tarafından
Cano sohbette filan problem yok o gayet iyi yani arkadas filan olsak kanki olurduk ama yok yani evli gibi degiliz
(924 puan) tarafından
Düzgün ve sakin konuş bakalım canım ne diyor
0 oy
tarafından
Valla bende bana sirnasmasin ugrasmasin diye gözünün içine bakiyom.bir oğlum var bir hamileyim..benimle ugrasiyo her akşam gel sarıl gel yanımda otur..gel yanımda ye iç..yanımda.otur izle...oğlum bir yandan.o yandan bırakınca uzanayim diye söyleniyorum valla.
(10,970 puan) tarafından
Benimki de sagolsun babam gibi soyleniyor bana yok belin acılıyor usuceksin yok sacını kurut menenjit olcan
0 oy
tarafından

Kız doğuma az kaldığı için adam yaklasmiyiordur elinden bir kaza çıkmasın diye:D

(10,970 puan) tarafından
O zaman Bende obur odada yatınca nozulmucak valla
0 oy
(140 puan) tarafından
benimde esim ayni takmiyrm valla ikizlerim le okadar ki yoruluyorm ki esime vakit bulamiyrm :)
(10,970 puan) tarafından
Birde o var cocuk dogunca kaynana gibi herseye karısır
0 oy
(759 puan) tarafından

Sen onun yanına git saçını okşa yüzünü oksa ilgilen hormonlardan canım sən adım at bir gör noliyorr Belkide korkuyordur doguma az kaldıgı için:D

(10,970 puan) tarafından
Az kaldı yaklascam canım ünüğüne dogru
0 oy
(126 puan) tarafından
Canım sen hamilesin o yüzden bu kadar üzülüyorsun takma bence herkesinki öyle erkekler bizim kadar düşünceli değiller ki çocuk olunca da insan zaman geçiriyor neden geçirmesin ki sen kendine dua et bebeğini sağ sağlim kucağına al bunu hiç sıkıntı bile etme başka insanların ne dertleri var inan bi yakınım var çocuğum olsun eşim ilgilenmesin yeter ki olsun diyor 
(10,970 puan) tarafından
Bilmiyorum canım
0 oy
tarafından
Hanı siz bebek olunca boşanacaktınız ya nie adamın gelmesini bekliyosun ki zaten kendin soyledin sevgi bitti ikimizde cocuklar icin duruyoruz die 
(10,970 puan) tarafından
Aa bacım seviyormuş oyle dedi konustu annemi aradı bana dedi ki ben uzak duruyormusum ona o cok seviyormuş.
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Hamileykende gelsin istemiyordum pek o yazın sıcağında zaten bunalıyo dum:D şimdi de oğlumuz yoruyor zaten beni banyo yapmaya bile vakit bulamadigim oluyor 
(10,970 puan) tarafından
Ay evet ya canım kpsturma dan bazen bende dusa giremiyorum
0 oy
(10,383 puan) tarafından
Canım tek şey söyleyeyim gececek erkekler bu süreçte biraz uzak duruyor belki çekince durumu var biraz daha dingin oluyorlar ama normale dönüyor her şey doğsun bi düzenin otursun bebenize de alışın boşa üzme kendini 
(10,970 puan) tarafından
Canım yeri gelince soyleyince bana diyor ki sen uzaksın.
(10,383 puan) tarafından
Kuzum sen uzak durmamaya çalış o zaman senden bekliyordur belki hani hamilesin diye eşin o senin kafanda büyütme bunu sarıl yanına git gebelik güzel şey bu sürecin güzelliği de bambaşka

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 76 göst.
27 Nisan 2021 Diğer kategorisinde 3 mucizenin annesi (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 51 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 463 göst.
26 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,970 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 89 göst.
28 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Nisan89 (886 puan) tarafından soruldu

380,181 soru

11,381,395 cevap

34,874 kullanıcı

...