0 oy
328 göst.
Diğer kategorisinde (1,064 puan) tarafından
1. Esimin temmuzda doğum günü, o benimkini 2 senedir kutlamıyor hep unutuyor seneye söz unutmam diyip unutuyor, anne olduğumda cafede supriz yapmisti sadece, bende seninki kutlamycm demistim kutlasam mi blmyorum siz ne diyosunuz?

2. Eger kutlarsam hediye olark forma almak istyorum esime kendime ve kızıma gs formasi ve arkasinda birbirimizin ismi yazanlardan nerde nasil yaptirablrm blmyorum

Napim simdi ben akıl verin☺☺

5 Cevaplar

0 oy
(187 puan) tarafından
Kutla canım o utansın :) lisanslı alacaksan mağazalar özel hazırlatıyor
(1,064 puan) tarafından
Lisanli alamam canm ya cok pahalidir simdi onlar..  kutla diyosun yani☺☺
(187 puan) tarafından
O zaman internetten al canım kutla tabiki karşılık bekleme boşver anlar o :))
-Reklam-
0 oy
(725 puan) tarafından
Benim ki anneler günümü kutlamadı ama ben babalar gününü kutladım çok utandı mutluluktan ağladı :) ❤️ sende yap. İnternete yapılıyor ya da fotoğrafçılar da yaptırabilirsin 
(1,064 puan) tarafından
Fotocular yaparmi arastraym bi.  Keske benimki utansa yok adamda utanmada yok☺
(725 puan) tarafından
Walla ben utandırdım:) sonra ağlayınca üzüldüm ama işte... :) ❤️
(725 puan) tarafından
Evet yapılıyor
0 oy
tarafından
Içinden geliyorsa yap kuzum erkekler bizim gibi değiller öyle ince düşünemiyorlar bende eşime önceden hatırlatmadan çoğu şeyi hatırlamaz ama ben hatırlarım kutlarım yıl dönümlerimiz olsun doğum günü olsun önce ben kutlarım param varsa hediyesini alırım şimdi eşim bana diyor sana bir dünya hediye borcum oldu diye :)) olsun hepsini bir alırsın dedim bende yani vay sen kutladın ben kutladim olayı yok bizde yeterki bir arada huzurlu ve mutlu olalım karışanimiz gorusenimiz olmasın bana yeter :D
(1,064 puan) tarafından
Dogru soyluyosun canim ama kadinlarda hatirlanmak istiyor illaki... gecen bana 2 cift corap almis ilk kez dusunmus birde cikolata almis nasil mutlu oldum yani amac dusunmesi hediyede beklemiyorum ama iste odun napim☺
tarafından
Telefonuna takvime tek tek hatirlatici ekle özel gün gelmeden bir gün önce haber versin :D eşim şimdi benim eski telefonumu kullanıyor onda hatırlatma yapıyor bir gün önce:D :D
(1,064 puan) tarafından
Cok guzel fikirmis aklimda bulunsun :)
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Canim sen kutlamak istiyorsun bence :) o yuzden kutla hediyelerinide yaptir. Tisortu magazadan veya internetten alirken satici ile illetisime gec ve sor onlar seni yonlendirir. 
(1,064 puan) tarafından
Evet kutlamak istyorum kiyamiyorum yinede:) bi bakim netten canm insallah blrm
0 oy
(63 puan) tarafından
Formayı nerede yapabilirsin bilmiyorum ama bence kutla doğum gününü erkekler bizler kadar ince düşünceli değiller sen kutla ikiniz de mutlu olursunuz :))
(1,064 puan) tarafından
Aynen canim kiyamiyorum yinede iste:)

İlgili bir soru bulunamadı

374,626 soru

11,204,626 cevap

34,506 kullanıcı

...