0 oy
566 göst.
Aile kategorisinde (2,067 puan) tarafından

Hiccc begenimiom nasil aldiysam onu :ermm:

7 Cevaplar

0 oy
(119,743 puan) tarafından
Foto at bakalim belki biz begeniriz
(119,743 puan) tarafından
En iyisi baston bacim cok rahat
(2,067 puan) tarafından
Baston arabsini begenmiim ben canim yaa
(2,067 puan) tarafından
Nooo hediye edemem ::)::):)(
tarafından
Bizimkinin tutma yeri kirildi ya :( parcada bulamiyoruz kaldi oyle
(2,067 puan) tarafından
Aldığıniz yere goturseniz yaa  cnm
-Reklam-
0 oy
(2,332 puan) tarafından
Kırsan yenisini kim verecek kız ☺️ bence kırma ihtiyacı olan birine ver ☺️
(2,067 puan) tarafından
Aldgim yere götürürüm  kizzzz ::):)::))nasil aldiysam onu hayret ediim insan tecrübesiz oluyor
(2,332 puan) tarafından
Bazen öyle oluyo ya ☺️ iyice düşünüp, araştırmadan bir şey alınca pişman oluyo insan
(2,067 puan) tarafından
Kesinikle pişman oldum esim baska model al dedi yine travel sistem alcaktım avanam gjbi digerini aldim
0 oy
(2,634 puan) tarafından
Ben çooook araştırdım etrafimdakilere de sordum bana asla travali önermediler :) iyi ki de almamışım :) 
(2,067 puan) tarafından
Orasi öyle canim onakrin hafif olanlarida  varrr güzel olanlarında
(2,634 puan) tarafından
Yok ben hiiiiç beğenmedim. Çok hantal. Artı Bir sürü parça tak çıkar ohoooo kim uğraşacak. Karft pop up var elimde mis gibi hem hafif hem kolay açılıp kapaniyo
(2,067 puan) tarafından
Doğrudur  canim zor oluyor aslında  öyle arabalarda
0 oy
(1,506 puan) tarafından

Merak ettim nasıl ki bende sipariş verdim yarın gelecek daha minnosum doğmadı ama  :D

(2,067 puan) tarafından
Travel sistem canimm markası ney
(1,506 puan) tarafından
Travel sistem yazıyor ama valla uygun diye pusetiyle beraber dikkat bebek var dan aldım gaziantepten dur aşağı resmini atayım
(2,067 puan) tarafından
at bakem  canimm
0 oy
(1,506 puan) tarafından

image

bak bundan annem ödedi de o yuzden uyguna kaçtım biraz
(2,067 puan) tarafından
Güzelmiş  canimm gule güle  kullan bebek puseti iui oluyor bende gecen sene aldim  1350 tl
(1,506 puan) tarafından
Inşallah gelirse doğru düzgün canım  :) normal de o fiyattı mağazalar da osmaniye de oturuyorum ben burda hep öyleydi bende burdan sipariş ettim ama bakalım bide sırf puseti var diye araba kullanıyorum asiya filan götürürsem pusetiyle arka koltukta rahat olur tekken gidersem diye
(2,067 puan) tarafından
Aynme csnimm bem puserini 3 ay kullandim hastene gelip gitme bir yere giderken amaa 5 6 aylıktan sonra diger buyuk olana geçtim  digeri artik yatmak istemiyirdu :)
(1,506 puan) tarafından
Büyüdüğünde oto koltuğu alacağım zaten bende durmaz diye düşünüyorum ilçeden ile ıkimiz gidersek arkada güvende olur hem
(2,067 puan) tarafından
Aymem canjm bende oto koktugu alıcam  en güzeli mantlkksisi
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Küçükken terliklerimi veya ayakkabılarımdan sıkılınca keserdim yenisini alsınlar diye annem anlardi tabi bıçak kesigini kopama kadar giydirirdi o terliği bana ama bebek arabası pahalı yapma öyle şeyler :Edd çok güzel bastonlar var elle kapanan onlardan bak derim 
(2,067 puan) tarafından
Bunlar baston arabsdi olarakmi gecior canim
(3,036 puan) tarafından
Evet kabin tipi olarak geçiyor uçakta falan da sıkıntı olmuyor bunlar hiç elle taşınıyor
(2,067 puan) tarafından
Aymme canimm bende begendim amaaa puseti  yok bunların  yaa
(3,036 puan) tarafından
Kaç aylık çocuğun 6 aydan sonra puset gerek yok araba için diyorsan bilemem ben araba için oto koltuğu aldım yaza alicam bunlardan kısmet olursa
(2,067 puan) tarafından
Bdn ilede icin dedim  ccNim lazim olur  diye 13 aylik buyuk olanı kuulniom

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 915 göst.
4 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 828 göst.
0 oy
3 cevap 179 göst.
17 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mutluu annee (392 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 347 göst.
5 Ocak 2023 Aile kategorisinde Melda85 (34 puan) tarafından soruldu

382,754 soru

11,458,114 cevap

35,042 kullanıcı

...