452 göst.
(70 puan) tarafından
Merhaba kizlar. Bir sorum olacak size. Lutfen gorub gecmeyin bilgisi olan bana yardim etsin(( whatsapda dun sildigim mesajlawmayi geri getirmenin bir yolu varmi??? Ben azeriyim iyi anlatamamis olabilirim. Yani  mesajlawmayi sildigim icin piwmanim geri getirmek istiyorum.

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Uygulamayı sil tekrar yükle orda soruyor mesajlar geri gelsin mi diye evet dersin gelir 
(70 puan) tarafından
Sildim yukledim.bazi mesajlar geri geldi ama o gelmedi(((
(2,920 puan) tarafından
Yedekleme yapıyor musun. Bazen mail5 hesabına yedekleme yapılıyor ordan belki bulursun
0 oy
(555 puan) tarafından
eger yedeklemeye basip yedeklemedysen geri gelmez cnm malesef 
0 oy
(1,916 puan) tarafından
Yedekleme yaptiysan gelir mesajlarin. Yedekleme yapmadiysan gelmez.
0 oy
tarafından
Ayarlardan  sohbet butonuna tikla son bir aylık sohbeti yedekle yapmissan vatsapi sil geri yükle numarani kaydettikten sonra sohbet geri yunlensinmi der geri yuklersin ama o ayarlamayi yapmadoysan geri gelmez
0 oy
(48 puan) tarafından
Mesajları yedeklemediysen geri getiremezsin canım 
0 oy
(739 puan) tarafından

Yedeklemişsen geri gelir yapmamışsın gelmez bende evlendiğim den beri eşimle olan mesajları kıyamazdım silmeye sonra yanlışlıkla silinmez mi.. Oturup ağladım baya :angel:

0 oy
(1,270 puan) tarafından
Watsap8 sil canim yeniden yukle orda sorusur senden ki silinmis mesajlari geri yuklemek onu basirsan yuklenir
0 oy
(474 puan) tarafından
Silip tekrar yüklediğinde geri gelsin mi diye soruluyo mesajlar ama yedekleme yapıldıysa eğer geri gelir onun dışında bilmiyorum 

İlgili sorular

7 cevap 436 göst.
25, Ağustos, 25 Meryem hafsa (182 puan) tarafından soruldu
18 cevap 665 göst.
21, Mayıs, 21 Aselin annesii ❤❤ (1,236 puan) tarafından soruldu
5 cevap 198 göst.
12 cevap 512 göst.
19, Ekim, 2019 Bebegimm (338 puan) tarafından soruldu

113,690 soru

2,919,160 cevap

8,810 kullanıcı

...