0 oy
307 göst.
Diğer kategorisinde (370 puan) tarafından
Kizlar allah izin verirse bi oglum olacak esimin babasi ölmüş kaynim illaki babamin ismini koyacaksiniz 3 ceyrrk takacam dio baabasinin ismi mustafa bende ruyamda cinsiyet ogrenmeden erkek bi bebek gördüm ismi yagiz di mustafa yagiz koyalim diyom yom diolar bana izin vermiyorlar isim konusunda cok bunaldim oglum olacak die simdiden uzulmeye basladim allah gunah yazmasinda çünkü ailesini hic sevmiyorun bana cik çektirdiler simdi ben bu cocuga nasil isinacan piskolojim cok bozukdu uzun oldu hakkinizi helal edin

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Doğurduğun çocuğa ismine göre mi ısınacaksın canım abartmayın bu kadar yaa millet neler yaşıyor ne acılar çekiyor sağsalim doğusunda varsın ismi Mustafa olsun biraz şükret bence canım Mustafa çirkin bir isim değil
(370 puan) tarafından
Cirkinlinden deil canim zaten abimin adi mustafa dedemjn adi mustafa sulalede mustafadan geçilmiyor yoksa tamm guzel ama bana sormadan bu olacak demeleri senjde rahatsiz etmezmi
tarafından
Eder tabii kuzum ama buna kafa yorup kendini huzursuz etme bebeğinde etkilenir en azından güzel bir isim
(5,949 puan) tarafından
Bence  biraz  saçma konuşmuşsun  yaa millete ne benim  çocuğumun  ismenden  tam  millet  acı  çekiyor  ona  birsey  demiyoruz  ama kimse  karışamaz  benim  çocuğumun  ismene  mustafa  güzel  olabilir  sen koy  ozamn  o kadın annesi  ne isterse  onu koymak ta özgür
-Reklam-
0 oy
(644 puan) tarafından
Bende çok üzüldüm isim konusunda eşim çok baskı yaptı en sonunda babamın ismini koydum boşver çocuk ismiyle geliyor
(370 puan) tarafından
Oyle olacak galiba sanki bebek kaynimin gibi sahiplenmesi simdiden canımi sıktı
0 oy
tarafından
Kqynina ne olyr pardon bn sna 4ceyrek verim kapancenini deseydin ya valla kimse karisamz ilerde çocuğu olursa ona koysun çocuk snn istesen kendi soy adını yazdıran o sna kalms taviz verme o bebeğinde suçu yok bunu unutma nasıl isincm Dion eğer bı isim icn sogucqksan da hiç doğurma ♥️
tarafından
Linclemiom yanls anlama bnmde başıma geldi görümcem erkk olduğunu öğrendi Ahmet olck adı dedi biz ruzgar dedik iki isim ilk ismi Ahmet dedi hatta kayinpederime çocukların adı Ahmet olckms fln dedi izin vermdm kıyameti kopardım onunda iki oğlu var koysaydn dedgimde bn koymm dedi bndn sonra hamile kaldı erkek olursa babanın adını koy dedm k.bakma bn koymm o ne öyle dedi  yani izin verme
(370 puan) tarafından
Ya iste bide adagim var bi hocaya gittik cocuk durmuyor die oda olursa adını ben koycam buraya adak adiycaniz dedi iki arada bi derede kaldim ya tabiki bebegim herseyden onemli ama istemedim isimke seslenmek te ne bilim
tarafından
Adagin varsa onu yapman lazım anlat esine Allah korusun bsy gelir çocuğun başına bak diyim bnmde vardı evlennce yapmadım bosverdm başımıza gelmeyen kalmadı aşağı yapınca düze çıktık anlat valla kaybın elbet evlndk kimse k bakmsn sen kendi karına koydurursn bn koymuyorum bu konu burda kapandı acilmicak çok ısrar ederseniz soy adını ble verdirtmm gorrsunz de tehditli konuş
(370 puan) tarafından
Ayneen canim oyle yapayim tesekkur ederim yorumun icin
tarafından
Rica ederim tatlm unutma o çocuk snn sen ne istersen o olur ♥️
0 oy
(1,862 puan) tarafından
İzin vermiyorlar derken? Senin çocuğun bu, isim koyarken izin alman gerekmiyor ki zaten. Ayrıca sen istemediğin ismi koymaya razı gelmişsin daha ne istiyorlar yüzsüzlük yapmaya gerek yok yani hiç koymaya da bilirsin bu senin hakkın, ağırlığını koy onların ağzına bakarak daha ismini koyamıyorsan ileri de nolacak
(370 puan) tarafından
Dogru diyosun canım ya bablarin sucu yok adami hic gormedim ama bunlar beni sülalesinden soğuttu her aksam kavga cikiyo deli oldum vallaa
0 oy
(310 puan) tarafından
Kayın babanın huyları nasılmış genelde iyi mi anarlar yoksa sert yalancı kumarbaz döven biri olarak mı
(370 puan) tarafından
Kayin babam iyiymis ama ben koycam. Yagizda olsun yaninda diyom yom diolar
(310 puan) tarafından
Hele kaynının hiç söz hakkı yok ama bence isim yüzünden araya soğukluk girmesin gerekirse şey de buna mustafa koyarım ama bundan sonra kaç çocuğum olursa isimlerini ben koycam
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Cocuk senin cocugun degil mi kimlik yapmaya gidince Mustafa yagız yazdır kıme ne 
(370 puan) tarafından
Esim sen hastanedeyken koyarim diyor kiz tek basima her islerin ne koşuyorum benide esim kopk yerine koymuyir iste
(3,669 puan) tarafından
Valla ne biliyim cok yanlıs ya
0 oy
tarafından
Madem çok meraklı bitane yapsın kendi oğluna koysun anası var babası var ona ne oluyor dış kapının mandalı hey Allahim 
(370 puan) tarafından
Mal iste hicte sevmem kendisini allahjm zaten o koycak die bu kadar bunaldim esimin aklinda yoktu iki gun içinde ne dediyse dedi esim beni koyacaksin die zorlamaya basladi iyice
tarafından
Valla canım senin kararın ama ben kendi istediğim ismi koyardım
(370 puan) tarafından
Oyle yapcam valla isterse hic gormeye bile gelmesinler keske gelmeseler ama. Cocugumda onlsr gibi olursa naparim cezaevinden beri geldiklrri yok
0 oy
(2,380 puan) tarafından
Benim kayinbabamin adi da mustafa kayin babami çok severim oğlum olsaydi mustafa aras koyardim ama kizim olacak insallah kaynanamla zamaninda sikintilarimiz oldu onun ismini koymak istemiyorum eşimde koyalım demedi hiç allah var 
(370 puan) tarafından
Hah iste bende ikinci isim olsun diyom yom diolar mustafa yagiz olsa ne. Olur sanki
0 oy
(280 puan) tarafından

Kaynına ne oluomus kendi çocuğu olsn ona koysun çeyrekleri kendine kalsn  niyeyse ismini koysan da çeyrek falan almaz 3 tane öyle geldi içinden :) zaten çeyrek takio die onun istediğini yapmazsın heralde 

(370 puan) tarafından
Kiz ben istemem onun parasınıda biseysinide esim hevesleniyo ama eminim takmaz cunku ayri eve çıktımızda bi kuruslari gecmedi buda bizden size su bardagi dediklerini gormedim kalmiski altin
(280 puan) tarafından
Hep öyle oluo zaten eşin istiosa mustafa yagiz güzel olur ikisini de yazdirirsin. Mustafa kötü bi isim değil kayınpederini görmemişsin soğumazsn. Benim eltim kaynanamin adını koymuş üvey evlat gibi davranio çocuğa sırf ismi olduğu için normalde soğumaması lazım bi annenin ama maalesef hareketleri falanda çekmiş şimdi dio kaynanam keşke koymasaydım die :)
(370 puan) tarafından
Ya iste ondan diyorum bende bide kiz hergun evime gelio giderler artik mustafa mustafa die. Aman bende onkarin yaninda yagiz drrim;)
(280 puan) tarafından
Aynn canm öyle yaparsın he de geç onlara ;)
0 oy
(772 puan) tarafından
Bence mustafa yağız güzel olmuş canım koyulmicak bi isim değil kimseyi dinlemek zorunda değilsin eşinle vereceğiniz bi karar sonuçta 
0 oy
tarafından
Izin vermiyorlar diye bir şey mi var yaaa annesi sensin senin fikrin hepsinden daha önemli saçmalığa bak yaa
(370 puan) tarafından
Maalesef oyle canım kaç gündür nereye gitsem mustafa koyacakmissiniz diolar bende bi bismillah dogdumu cocuk diorum
0 oy
(878 puan) tarafından
Aynı dertten muzdaripiz bende kaynatamin adını koyucam Mustafa benim ailemde ilk torun Ali ismini koyun dedi eşimle Mustafa Ali ismine karar verdik bu seferde onlar istemiyormuş neymiş olacaksa tek isim olsun diyorlar 
(370 puan) tarafından
Ya sanki agrilari bunlar çekiyo yemin ediyom hepsinin cani cehenneme kabul ediyoz bari ikinciyi biz koyalim sabir allahim sabir
(878 puan) tarafından
Aynen öyle kabul ediyoruz yüz büküm astarini istiyorlar aslında eşlerimizde suç
0 oy
tarafından
Eşin ne digo bu duruma abim ne derse o mu diyo bu sizin bebeğiniz millete ne. Bende kayınpederimin ismini koydum ama ilk isme kendi istediğimi koydum eşimle karar verdik isme. Millete doğduktan snra syledik yda sorunca 8 9 aylık flandı karar verdiğimde zaten. Eşinin tavrı önrmli burda.
(370 puan) tarafından
Esim benden tarafaydi ama 2 gundur babamin ismi olacak tek olacak diyo tamm koyalim yaninada bi isim bulalim diyom nuh diolsr peygamber demiolar maalesef
tarafından
Doldurmuşlar o zaman onu güzelce knus bnce tmam babasının ismi olsun ama yanına bi isim daha olsun güzelce knus anlat tek isim olmasın iki ismi olsun bir sürü çevremizde mustafa var abimin adı da mustafa istemediğimden değil ama rüyamda da gördüm çok etkilendim yağız olmasın ama başka isim olsun flan de gzelce knus inada binmesin.  Abinden yürürsen belki kabul eder.
(370 puan) tarafından
Tamm canim deneyecegim
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Allhaskina onlar  kimki  sana izin  vermiyorlar o çocuk  senin  sen taşıdın  sen dogurucaksin onlardan  izin almana  gerek  esin ne diyor  bu durumda 
(370 puan) tarafından
Esimin aklina girdiler yoksa istemiyordu oda yagiz koyalim diodu ama simdi ahkam kesiyo bana
(5,949 puan) tarafından
Mustafa yağız  güzel  olmuş  canım  onlara  ne eşin  böyle  istiyorsa  koyun  kimliğine  öyle yazdırın  kimse  karışamaz  kanynin  cok  istiyorsa  kendi çocuğuna  koysun  ben hiç  sevmiyorum  büyüklerin  ve ölen  kişilerin  isminin çocuğa  verilmesini  kendi  ismiyle yaşın
(370 puan) tarafından
Kaynim heryere karisir iste bende olen insanin ismini koymayi sevmem ya bide abim dedem mustafa yegenim mustafa ondan diyorum yagiz da olsun die
(5,949 puan) tarafından
Abinin  adı mustafaysa hiç  olmaz  one öyle yaa canım  sen al kimliği git  istediğin  ismi koy ben  kızımın  adını  güneş  düşünüyordum esimin arkadaşının soy ismi  diye  koymadım

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 173 göst.
1 gün önce Aile kategorisinde Denizela (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 25 göst.
2 gün önce Aile kategorisinde Denizela (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 106 göst.
9 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde kubraerennn (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 164 göst.